Page 14 of 14
Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 13:46 24. Nov 2011
by Rejty
Co se tak na srazech delá...

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 14:00 24. Nov 2011
by Radim
Pajule wrote:chudá
Tak tohle by asi problém nebyl v tvém případě a většiny všech žen (nebrat jako rýpání,myšleno na ty co toho zneužívají,máme rozvnoprávnost aspoň tedy u mě doma

)
Takže jste nezklamali to potěší

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 14:16 24. Nov 2011
by Pajule
student se třema hafanama bez času - brigády se hledaj špatně no

ále tak na jaře to bude lepší to bude chodej každej

a rejty já bych tam tentokrát fakt usla a to hned
Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 14:18 24. Nov 2011
by Rejty
Hehe, "student bez času", to zní jako oxymóron...

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 14:26 24. Nov 2011
by Pajule
iné to ti hafani víš jak

bych musela dělat noční brigády a to bych zas druhej den byla neschopná čehokoliv
Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 17:49 24. Nov 2011
by Firefox_
Radim wrote:A Firefoxi styď se zase jen colu blééééé
Dodržuju tradice, ne?

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 17:55 24. Nov 2011
by Bahnak
Ten zvukový záznam je bohužel nezveřejnitelný.
Jednak v něm hlavní roli hraje naprosto opilý DM a za druhý ty hlášky co do davu pouští Darkvision s Frozikem by neprošly bez cenzury.
Mimoto je to celé v opravdu odporné kvalitě, holt si záznam nechám - jsem prostě sobec.
Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 17:57 24. Nov 2011
by Molly23
GRRRRR a co ti co ho slyšeli v originálu a chtějí si to připomenout?

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 18:02 24. Nov 2011
by Narsith
Bahňačku neke...ty jen nechceš dat DMkovani všem těm lidem co jsi slibil že ju ?

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 18:11 24. Nov 2011
by Braenn
Poslouchala jsem to a - ono tam jako fakt není nic rozumět... slyšíte hlasy, ale nerozpozná se, co říkají... samozřejmě, s výjimkou jisté nejmenované osoby, která byla v době nahrávání nejblíž, což dává podnět k zamyšlení ohledně důvodu nezveřejnění....

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 18:39 24. Nov 2011
by Bahnak
Nenapovídat!
Platí pravidlo: "Co si nepamatuji, to se nestalo".
A právě proto aby mohlo platit toto pravidlo musím zničit veškeré důkazy

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 18:58 24. Nov 2011
by Narsith
Braenn wrote:Poslouchala jsem to a - ono tam jako fakt není nic rozumět... slyšíte hlasy, ale nerozpozná se, co říkají... samozřejmě, s výjimkou jisté nejmenované osoby, která byla v době nahrávání nejblíž, což dává podnět k zamyšlení ohledně důvodu nezveřejnění....

Imtimnosti ? *zbystři pozornost* Tak to by mohlo byt pikantni a zajmave,sem z nahravkou at vime jak to dělaji DMka

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 21:14 24. Nov 2011
by Braenn
Ne, já měla spíš na mysli kvalitu výroků, násobenou množstvím alkoholu, pozdním časem a faktem, že není slyšet co kdo odpovídá. A to bylo hlavním cílem nahrávání drowí bratrské duo.
Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011
Posted: 22:10 24. Nov 2011
by -darkvision-
Bahnak wrote:Ten zvukový záznam je bohužel nezveřejnitelný.
Jednak v něm hlavní roli hraje naprosto opilý DM a za druhý ty hlášky co do davu pouští Darkvision s Frozikem by neprošly bez cenzury.
Mimoto je to celé v opravdu odporné kvalitě, holt si záznam nechám - jsem prostě sobec.
Hey man koukej mi to poslat, já jsem 33% vlastník toho, potřebuji vědět co jsem tak vůbec říkal
