Page 14 of 17
Re: SWTOR
Posted: 18:29 17. Oct 2012
by Prasokralik
ono potvora která vrávorá v omráčení není označená ani tím bleskem
a i ty děcka co hrajou wow vědí že do potvor JAKKOLIV zacécéčkovaných sep rostě nebuchá
jen vilma to neví
Re: SWTOR
Posted: 18:32 17. Oct 2012
by Absinthorix
To je jak srážet zapackovaný tydencty, ne?
Re: SWTOR
Posted: 18:41 17. Oct 2012
by Molly23
Prasokralik wrote:ono potvora která vrávorá v omráčení není označená ani tím bleskem
a i ty děcka co hrajou wow vědí že do potvor JAKKOLIV zacécéčkovaných sep rostě nebuchá
jen vilma to neví
Já zas nejsem takovej "no life" abych tyhle věci nosil v hlavně no.
Re: SWTOR
Posted: 18:42 17. Oct 2012
by Bruciacullo
Tady to smrdí flejmem začínajícím *chlístá po stěnách benzín*
Re: SWTOR
Posted: 18:50 17. Oct 2012
by Aulus
Prasokralik wrote:...
a i ty děcka co hrajou wow vědí že do potvor JAKKOLIV zacécéčkovaných sep rostě nebuchá
jen vilma to neví...
Tak ta děcka u toho taky sedí několik měsíců od rána do večera (nebo teda od 12:30, kdy jim končí škola). To by musela být retardovaná, aby to už neuměla zpaměti.

Re: SWTOR
Posted: 18:52 17. Oct 2012
by Absinthorix
Vil je retardovaná! Tos neměl prokecnout ale
Re: SWTOR
Posted: 18:57 17. Oct 2012
by Prasokralik
Aulus wrote:Prasokralik wrote:...
a i ty děcka co hrajou wow vědí že do potvor JAKKOLIV zacécéčkovaných sep rostě nebuchá
jen vilma to neví...
Tak ta děcka u toho taky sedí několik měsíců od rána do večera (nebo teda od 12:30, kdy jim končí škola). To by musela být retardovaná, aby to už neuměla zpaměti.

Mollyšák u toho taky jako děcko seděl...
Re: SWTOR
Posted: 20:40 17. Oct 2012
by Molly23
A někdo u toho sedí doted no

Re: SWTOR
Posted: 20:58 17. Oct 2012
by KaTo
Když flame tak flame, škrtne zippákem u Bruceho navlhlé stěny

:
...ne že bych chtěl urazit Vilmu (
nebo kohokoli jiného

), ale není to otázka prosezených nocí (
ano jsou i tací jedinci, kteří principy a algoritmy hry pochopí až cca třetí rok, tj. tu tisícátou noc), ale otázka pěti minut přečtení FAQ každé slušnější fan-stránky příslušné hry

.
Re: SWTOR
Posted: 21:00 17. Oct 2012
by Molly23
Někdo si prostě hraje a někdo tím žije.
Re: SWTOR
Posted: 21:21 17. Oct 2012
by Nalkanar
Trooper doexpen na hranici a připraven k akci.
Re: SWTOR
Posted: 21:24 17. Oct 2012
by Prasokralik
Molly23 wrote:Někdo si prostě hraje a někdo tím žije.
a jakej je rozdíl mezi děckem co vysedává u wowka, a nerdem co vysedává u stworu?
Re: SWTOR
Posted: 23:03 17. Oct 2012
by KaTo
Prasokralik wrote:Molly23 wrote:Někdo si prostě hraje a někdo tím žije.
a jakej je rozdíl mezi děckem co vysedává u wowka, a nerdem co vysedává u stworu?
...pšššt! Nebo se někdo zeptá, jak do toho spadají (spadáme

) emo závisláci na NWN

.
Re: SWTOR
Posted: 23:06 17. Oct 2012
by Absinthorix
KaTo wrote:Prasokralik wrote:Molly23 wrote:Někdo si prostě hraje a někdo tím žije.
a jakej je rozdíl mezi děckem co vysedává u wowka, a nerdem co vysedává u stworu?
...pšššt! Nebo se někdo zeptá, jak do toho spadají (spadáme

) emo závisláci na NWN

.
Destruktivní emoter!
Re: SWTOR
Posted: 06:24 18. Oct 2012
by kokosak
Huš do spamu!