Page 14 of 21
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Posted: 22:29 31. Oct 2011
by Koninho87
Azhael má od všech DM protekci, každý DM má svoji cenu, která se dá zaplatit

Azhael nezemře

[/quote]
Jojo kazdej ma neco ... ten muj zas ceka ve sfere zla na konec sveta, protoze mi dal Rejty "imku na wipe" a "orci dlouhovekost". Potom ho na Thalii nikdo nebude znat, takze se prej zas v klidu budu moct vratit

[/quote]
ten tvůj tam není uplně sám.Jeden mistr cepu tam je*pohladí rámeček s fotkou Homera a ukápne mu slza*

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Posted: 22:31 31. Oct 2011
by Nalkanar
Kam čert nemůže, nastrčí skoroprávníka, který neví, že už není DM...
1) Byly již dříve zatčeny nějaké postavy, které byly vězněny (trest za jejich čin) a nakonec propuštěny?
2) Pokud ano, byla skutečně všem (nebo od jisté doby všem) odebrána jejich výbava?
3) Pokud ano, stalo se toto i případně zatčeným uprchlým drowům?
4) Pokud ne, proč ne, když tu defakto vznikl jakýsi precedens?
4,5) Několika uprchlým (např. za občanské války) byl také vybrán celý inventář, stalo se tak u drowů? Pokud ne, proč ne?
5) Asi rok, rok a půl zpět, jsem zde někde četl volně v diskuzi: "chycený drow na povrch = permka pro drowa". V jakém kontextu toto platilo?
ideálně nechť odpovídají čistě DM, která vědí oč jde
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Posted: 22:32 31. Oct 2011
by Derken-
Já si myslím, že takové IC info ti tu veřejně nikdo nevynese

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Posted: 22:41 31. Oct 2011
by Nalkanar
Nevidím nic vážného na tom říct "nechali jsme jim equip/nenechali jsme jim equip". Nechci vědět jak kudma co a jak, jen mě zajímá finální stav. Stejně tak to předchozí je jen řekněme statistika, ke které nechci vědět, kdo byl za co souzen atd. atd.
A je mi jasné, že chceš, abych to teda řešil s tebou po PM, ale proč bych měl?
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Posted: 22:44 31. Oct 2011
by Derken-
Protože vám může být asi putna po tom, co se nám stalo.
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Posted: 22:47 31. Oct 2011
by Nalkanar
Derkene.. pokud tu je, jak mi tvrdí vícero hráčů z povrchu, princip, že postava uvězněná ve vězení, ať už uteče, nebo je po výkonu trestu propuštěna, příjde o obsah svého invu, tak je dle mě logické, že pobyt ve vězení by měl stejně působit na kohokoliv.
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Posted: 22:50 31. Oct 2011
by Koninho87
Nalkanar wrote:Derkene.. pokud tu je, jak mi tvrdí vícero hráčů z povrchu, princip, že postava uvězněná ve vězení, ať už uteče, nebo je po výkonu trestu propuštěna, příjde o obsah svého invu, tak je dle mě logické, že pobyt ve vězení by měl stejně působit na kohokoliv.
tady se nepiská rovina

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Posted: 22:50 31. Oct 2011
by Derken-
Máš snad důkazy o tom, že tak nepůsobil?
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Posted: 22:51 31. Oct 2011
by Maya
Nalkanar wrote:Derkene.. pokud tu je, jak mi tvrdí vícero hráčů z povrchu, princip, že postava uvězněná ve vězení, ať už uteče, nebo je po výkonu trestu propuštěna, příjde o obsah svého invu, tak je dle mě logické, že pobyt ve vězení by měl stejně působit na kohokoliv.
A logika funguje i nadále a fungovala....
Jste jak kohouti *protáčí oči*
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Posted: 22:51 31. Oct 2011
by Nalkanar
Nejsou ani důkazy o tom, že působil. A informace, které se tu šíří neoficiálně jasně hovoří v to, že nic takového neproběhlo. Máte možnost zabít šeptandu jednou pro vždy - říct pravdu (prokazatelně) a tím si ušetříte i třeba další debaty s RoFem na toto téma. Anebo ne.
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Posted: 22:52 31. Oct 2011
by Derken-
Mě baví ta jejich představa, jak si myslí, že je nám strašně nadržováno a máme DM support a bla bla, nevim co všechno

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Posted: 22:53 31. Oct 2011
by kokosak
Nalku, neexistuje odpověď, která tě uspokojí. Vždycky bude něco špatně. Nikdo ti není ani povinen skládat účty, ze všeho nejmíň hráči, kteří s tebou a tvou postavou nemají nic společného.
Abych odpověděl tvým stylem: "A je mi jasné, že chceš, aby to teda s tebou někdo řešil, ale proč by měl"?
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Posted: 22:57 31. Oct 2011
by Nalkanar
Kokosáku... tu samou otázku tu defakto pokládal RoF. Pokud bych měl brát Mayinu neurčitou odpověď, jako odpověď, tak je shrnutí "Drowové přišli taky o equip, je to fér, skvělé, jedeme dál, všichni spokojení."
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Posted: 22:57 31. Oct 2011
by LDamian
Nalkanar wrote:Derkene.. pokud tu je, jak mi tvrdí vícero hráčů z povrchu, princip, že postava uvězněná ve vězení, ať už uteče, nebo je po výkonu trestu propuštěna, příjde o obsah svého invu, tak je dle mě logické, že pobyt ve vězení by měl stejně působit na kohokoliv.
Bokem, obecně a mimo konkrétní případ drowů.
Ten kdo stráví nějaký čas ve vězení, rozhodně nemusí po propuštění přijít o obsah svého invu, pokud tedy zabavení majetku není součástí trestu. Nestraš. To by rovnou bylo lepší nechat si dát kill.
A dokonce ani když ty věci ve vězení rp nemá, tak při útěku nemusí o ty věci přijít, pokud je například dokáže získat během útěku, třeba tím, že se nabourá do skladu nebo něco podobného.
A pokud by byl popraven nebo zabit a nebyla to permka (každá poprava nutně nemusí být permka, jak nás učí historie - o tom rozhodují DM a samozřejmě se pro ni může rozhodnout i hráč), tak opět nevidím žádné pravidlo, které by říkalo, že přijde o věci, pokud tedy opět není zabavení majetku součástí trestu.
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Posted: 22:59 31. Oct 2011
by černý vlk
Tyhlety kecy všechny jsou naprosto čecháčské a zbytečné...vemte si příklad z principu chování pracovníků ze severských zemí:
1) jsem spokojen s prací - pracuju
2) nejsem spokojen - hledám si jinou práci (bez keců)