Page 14 of 105
Re: World of Tanks
Posted: 11:33 21. Mar 2012
by Sapal
-RoF- wrote:Poslední dobou mě dostávají hráči, kteří mi jezdí před dělem.
Nejlepší jsou ty, co tě srazej, rozbijou se o tebe a ještě jim pak platíš kompenzaci.

Re: World of Tanks
Posted: 11:47 21. Mar 2012
by -RoF-
Sapal wrote:-RoF- wrote:Poslední dobou mě dostávají hráči, kteří mi jezdí před dělem.
Nejlepší jsou ty, co tě srazej, rozbijou se o tebe a ještě jim pak platíš kompenzaci.

To se mi naštěstí ještě nestalo. Když už s ISU jedu, tak mi většinou uhýbají z cesty, což je fajn

Re: World of Tanks
Posted: 11:50 21. Mar 2012
by -RoF-
Jinak jsem našel na foru WoT tohle

. Je to pro Malinovku, kde se někdy dost kempí

Re: World of Tanks
Posted: 19:36 21. Mar 2012
by Fryn
-RoF- wrote:Jinak jsem našel na foru WoT tohle

. Je to pro Malinovku, kde se někdy dost kempí

Řek bych, že to docela sedí, hlavně nesnáším když se začíná na straně s domkama, to je ideální místo pro výlet nepřátelského průzkumníka, který tak snadno může hlásit pozice ostatních pro své spoluhráče na druhé straně.
Ta mapa sice celkem svádí k tomu zůstat na místě a čekat až někdo vjede před kanón, ale mnohem raději vyrážím do útoku hezky oklikou ke kopci.
Re: World of Tanks
Posted: 07:28 22. Mar 2012
by -RoF-
Fryn wrote:-RoF- wrote:Jinak jsem našel na foru WoT tohle

. Je to pro Malinovku, kde se někdy dost kempí

Řek bych, že to docela sedí, hlavně nesnáším když se začíná na straně s domkama, to je ideální místo pro výlet nepřátelského průzkumníka, který tak snadno může hlásit pozice ostatních pro své spoluhráče na druhé straně.
Ta mapa sice celkem svádí k tomu zůstat na místě a čekat až někdo vjede před kanón, ale mnohem raději vyrážím do útoku hezky oklikou ke kopci.
Tak nějak, většinou jezdím na kopec a aj se stíhačem. Nedávno jsem tak vyjel na kopec s ISU-152 a vcelku jsem tam pomáhal, T29, Ferdinand a pak myslím IS-3 dostali okusit mého děla

Re: World of Tanks
Posted: 21:08 22. Mar 2012
by -RoF-
HA! IS bude za polovinu, tak to abych expil, abych si ho koupil.
http://worldoftanks.eu/news/1706-4th-march-special/
Re: World of Tanks
Posted: 12:12 23. Mar 2012
by Molly23
Re: World of Tanks
Posted: 19:21 23. Mar 2012
by -RoF-
Další hezký návod
Jsem to našel na foru WoT.
Jak je ten červený trojúhelník u mlýna, tak tam jsem dnes měl ISU-152 a sejmul jsem 6 tanků

. A to zprvu vypadalo že prohrajeme, páč jsme se bránili v 6 proti 11 a nakonec to byla výhra.

Re: World of Tanks
Posted: 13:01 25. Mar 2012
by -RoF-
Další mapku dal někdo na forum. Murovanka

Re: World of Tanks
Posted: 17:45 28. Mar 2012
by Molly23
Moooc pěkné video z WoPčka

... tyjo, tvůrci šturmoviků, dvě obtížnosti, pro lamy a pro piloty. Ta grafika? Doufám že to rozběhám! Uvidíme uvidíme!
http://www.youtube.com/watch?v=P7G9u0OwOaU&hd=1
Re: World of Tanks
Posted: 18:57 28. Mar 2012
by Braenn
Tak dneska se mi podařil dobrej vtip... byla jsem s pětkou mezi šestkama sedmičkama, Siegfriedova linie, šinu si to tak úplně okolo, naši umírají jeden po druhém... Skončilo to tak, že jsem zbyla jen já, a u protivníků asi čtyři sedmičky a jedna pětka... tak si říkám, nemám co ztratit, dojela jsem na jejich základnu, postavila se tam... za chvíli se přiřítí skoro mrtvá pětka, sejmu ji jednou ranou a .... čekám, čekám... naši bázi taky začnou ovládat, ale pomalu.... tak pořád čekám, kdy se teda vynoří aby mě zabili - a nic. Oni to prostě prosrali, takže já jsem si počkala celých těch 100% ovládnutí báze s asi 5 životy a oni skončili někde na 70% a bitvu projeli!

Re: World of Tanks
Posted: 19:22 28. Mar 2012
by -RoF-
Cheche pěkné, to se někdy hodně zadaří
To já zase dnes měl smůlu, jedu si tak s IS, zacílím na nepřátelské IS, vystřelím a šup do rány mi najel náš tank, tak shořel. Jsem se musel omlouvat, že jsem ho sejmul.

Re: World of Tanks
Posted: 06:10 30. Mar 2012
by -RoF-
Tak dnes nás čeká update o nové věci
http://worldoftanks.eu/news/1802-72-upd ... -march-30/
Hodně vážně uvažuju o rozjetí té nové americké lajny stíhačů

Re: World of Tanks
Posted: 08:16 30. Mar 2012
by Molly23
také se do ní pustím

Re: World of Tanks
Posted: 11:19 30. Mar 2012
by Fryn
Braenn wrote:Tak dneska se mi podařil dobrej vtip...
Takové zážitky jsou jedny z nejlepších, ještě že tvůrci zakomponovali do hry možnost vyhrát i jinak, než vybitím všech nepřátelských (případně přátelských) tanků.
Na druhou stranu jsem zažil i situace, kdy mě tohle dokázalo pěkně naštvat

, třeba jako v jedné hře, kdy jsem sundal sedm tanků, proti mě samotnému zbyli poslední čtyři, kteří by toho proti mě už moc nezvládli (já snad v nepoškozeném stavu, s kvalitním tankem ... navíc jsem si v tu chvíli připadal jako nezastavitelný parní válec) a tak než aby riskovali další hlášku o zničeném spolubojovníkovi, udělali to nejsnažší co mohli a začli nám zabírat základnu. Na ní jsem sice stihnul dojet zpátky, ale v klíčovém momentu jsem z velmi vhodné vzdálenosti trestuhodně netrefil asi 5% T-26 (nebo něco podobného) ... děs

.
No tak konečně, už se nemůžu dočkat na to, co bude v nabídce po Sluggerovi

(další dosavadní americké stíhače v řadě se mi líbí strašně moc, ale už jsem si tak nějak řekl, že budu pokračovat s těmi, co disponují otočnou věží).
Btw. už dlouhou dobu se uvažuje i o dalších módech pro hru, třeba jako že bude jen jedna základna někde uprostřed mapy nebo že zabírat základnu půjde jen určitým typem tanků atd... (někde byl odkaz, ale stránky zrovna nejedou). Snad to zakomponují v nějakém dalším nejbližším patchi.