Page 14 of 17
Re: Příručka k povoláním - diskuse
Posted: 17:40 02. Jul 2013
by soul1
takže jestli to dobře takoveho Maga s panem smrti mužu kombinovat tak že když vezmu pana smrti tak musim udělat těch 10 lvlu ale když to vezmu se zlodějem tak to mužu ruzně kombinovat?
Re: Příručka k povoláním - diskuse
Posted: 17:58 02. Jul 2013
by KaTo
soul1 wrote:takže jestli to dobře takoveho Maga s panem smrti mužu kombinovat tak že když vezmu pana smrti tak musim udělat těch 10 lvlu ale když to vezmu se zlodějem tak to mužu ruzně kombinovat?
Áno, viz pravidla Thalie o Prestižních povoláních. Základní povolání si můžeš míchat jak chceš. Dál si v buildu hlídej pravidlo - maximálně 3 skill-pointy při lvlupu do skillu. Tj. pokud chceš něco maxovat, co nemá tvoje "hlavní" povolání, musíš mixovat build v poměru 1(
povolání co má příslušný skill hlavní):2(
povolání,které chceš jet
jako hlavní).
Re: Příručka k povoláním - diskuse
Posted: 18:10 02. Jul 2013
by Shaman88
Nebudeme zbytečně utajovat informace.
Ten poměr je 1:3.
Re: Příručka k povoláním - diskuse
Posted: 21:02 02. Jul 2013
by Caehan
Shaman88 wrote:Nebudeme zbytečně utajovat informace.
Ten poměr je 1:3.
1:2... ne?
Re: Příručka k povoláním - diskuse
Posted: 21:03 02. Jul 2013
by Shaman88
Caehan wrote:Shaman88 wrote:Nebudeme zbytečně utajovat informace.
Ten poměr je 1:3.
1:2... ne?
Ne.
Re: Příručka k povoláním - diskuse
Posted: 22:35 02. Jul 2013
by KaTo
Na webu Thalie jsou napsány 3 skillpointy, ale Thalie systém dovoluje 4 skillpointy (jak jsem se dozvěděl

). Takže pokud systém vítězí...má pravdu Shaman

.
Re: Příručka k povoláním - diskuse
Posted: 23:40 02. Jul 2013
by Caehan
KaTo wrote:Na webu Thalie jsou napsány 3 skillpointy, ale Thalie systém dovoluje 4 skillpointy (jak jsem se dozvěděl

). Takže pokud systém vítězí...má pravdu Shaman

.
....
*zabije tvůrce stránek* (to jsem rád, že to vím až teď, jedna moje postava by to možná byla rádá věděla už před sto léty...
...no, popravdě stejně nevím, jaký by to mělo vliv, někdy za ní začnu možná zase hrát a uvidím)
Re: Příručka k povoláním - diskuse
Posted: 23:50 02. Jul 2013
by Bahnak
Jste mě zmátli docela. O čem že je řeč? Protože při lvlupu můžu naklikat vždy max 3 skillpointy jinak mě to nepustí. Vyjímka je jen 1.lvl kdy můžu odklikat 4 a to jen proto že postavu zakládám u sebe na kompu a není ještě vpuštěna na servr. Nebo se stala změna?
Re: Příručka k povoláním - diskuse
Posted: 08:50 03. Jul 2013
by innfra
Žádná změna nenastala, toto nastavení je na thalii, co zde hraji. Jen si musíš spočítat s tabulkou maxima možného na lvl. viz.
http://nwn.wikia.com/wiki/Level_progression
A pak můžeš nakliknout 1 +3 navíce za lvl.
Re: Příručka k povoláním - diskuse
Posted: 09:11 03. Jul 2013
by Nalkanar
IMHO Shaman jen trollí
Re: Příručka k povoláním - diskuse
Posted: 12:06 03. Jul 2013
by Shaman88
Je dost možné že jsem se seknul.
Hold mám už hlavu plnou všemožných věcí.
Re: Příručka k povoláním - diskuse
Posted: 12:45 03. Jul 2013
by Barbar321
soul1 wrote:takže jestli to dobře takoveho Maga s panem smrti mužu kombinovat tak že když vezmu pana smrti tak musim udělat těch 10 lvlu ale když to vezmu se zlodějem tak to mužu ruzně kombinovat?
...jen nezapomeň, že pokud pojedeš cokoliv na blízko, budeš potřebovat výcvik. Obrana samotná tě nespasí, neboť na kritický zásah při sražení si na výcvik budeš házet.
A sražení u obratnostních postav setsakra bolí
Re: Příručka k povoláním - diskuse
Posted: 17:29 03. Jul 2013
by LDamian
Maximum je 4 body dovedností/level. Je to tak už od prvních dob po wipu pokud vím.
Text na webu je špatně.
Re: Příručka k povoláním - diskuse
Posted: 18:18 03. Jul 2013
by slencak
Re: Příručka k povoláním - diskuse
Posted: 19:57 03. Jul 2013
by Bahnak
Tak a teď v tom mám teprve hokej s gulášem, ti tvrdí to a ti zase ono, a teď si vyber.
Mě samotného kdysi systém nepustil přes ty 3 bodíky, takže vím že to tak nastaveno bylo.
Že by proběhla nějaká změna která už nedošla k mým uším?