Page 14 of 28

Re: World of Planes

Posted: 14:34 13. Aug 2013
by Molly23
Tak to zorganizuj :)

Re: World of Planes

Posted: 14:40 13. Aug 2013
by radekdnb
noooooo :/ hmmmm..*poškrábe se na hlavě* :D sice mám s organizací zkušenosti :D...ale zase až takhle určitě ne :) ;)

Re: World of Planes

Posted: 15:34 13. Aug 2013
by Diemo
By jsme nejdrive mohli udelat nejakou letku...HB...4 hraci, VB spit MK I, dame?

Re: World of Planes

Posted: 15:51 13. Aug 2013
by slencak
Diemo wrote:By jsme nejdrive mohli udelat nejakou letku...HB...4 hraci, VB spit MK I, dame?
Se Spitem můžu,ale jak jsem psal na trpasličí: jen středa 14.8. :-/

Re: World of Planes

Posted: 21:15 13. Aug 2013
by Molly23
Jo Mk I mám taky tuším, jen se mi ještě nepodařilo nasosat ten poslední patch. Nemám ted na takové věci vůůůůbec čas.

Re: World of Planes

Posted: 13:42 24. Aug 2013
by Molly23
Jako správný japonec jsem bojoval až do posledního náboje nehledě na stav mého letadla :lol:

Re: World of Planes

Posted: 15:35 24. Aug 2013
by Molly23
A i přes nepříznivé připojejí, které nevím čeho je důsledkem, se mi v některých bitvách i celkem daří. Ted naposled jsem vyhrál celou bitvu sám! Měl jsem svůj největší letoun a začínám ho mít fakt rád díky jeho dvacítce na zadečku. To ona vyhrála tu bitvu :D
shot 2013.08.24 15.09.30.jpg
shot 2013.08.24 15.24.42.jpg

Re: World of Planes

Posted: 08:26 26. Aug 2013
by Molly23
http://www.youtube.com/watch?v=sTYGDVrZ ... e=youtu.be

Tohle se dneska už v podstatě nevidí. Občas se na leteckých show simulují bombing runy, ale to jsou v podstatě vždy výbušniny na zemi odpálené během průletu letadel. Tato P-40 má ale skutečné zbraně a na leteckých show střílí slepýma. Fotky jsou fakt pěkný, můžete je najít tře ba téhle facebookové stránce. https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... permPage=1

Re: World of Planes

Posted: 17:49 26. Aug 2013
by radekdnb
sice na tom obrázku neni zase až tak nic extra zajímavýho, ale tohle je můj miláč....:) :)

Re: World of Planes

Posted: 19:55 26. Aug 2013
by Molly23
Promin, řeknu ti svůj názor... TYS TO LETADLO SPRZNIL!!!! :lol: :lol: :lol:

Re: World of Planes

Posted: 11:53 27. Aug 2013
by radekdnb
EDIT Molly: :D jááááááááá vim :D :D :D

a tady máme jednu s Dárkem :)

Re: World of Planes

Posted: 22:26 28. Aug 2013
by Molly23
Já to věděl! Santa lítá na Tempestu :lol:
Image

Re: World of Planes

Posted: 08:11 30. Aug 2013
by Molly23
Kolegové piloti, tohle stojí za shlédnutí, fakt úžasný trailer! A co jsem četl na stránkách tak mají opravdu záměr dát tanky, lodě a letadla na jedno bitevní pole a je to znázorněno i v traileru. :) Brutálně se těším!

http://www.youtube.com/watch?v=0sfA-Nsb ... e=youtu.be

Re: World of Planes

Posted: 09:06 30. Aug 2013
by Barbar321
Molly23 wrote:Kolegové piloti, tohle stojí za shlédnutí, fakt úžasný trailer! A co jsem četl na stránkách tak mají opravdu záměr dát tanky, lodě a letadla na jedno bitevní pole a je to znázorněno i v traileru. :) Brutálně se těším!

http://www.youtube.com/watch?v=0sfA-Nsb ... e=youtu.be
Ač jsem k různým trailerům dost skeptický, tohle vypadá opravdu zajímavě. Ty zpomalené záběry ze začátku mají své ohromné kouzlo.

Re: World of Planes

Posted: 09:21 30. Aug 2013
by Diemo
Misaku vypada to dobre, ale urcite to bude rozdelene ;-) Vzdyt jim dela problem mit 30 hracu na mape a pro neco takoveho by potrebovali mit aspon 100 hracu :). Urcite se tesim na propracovanost tanku, pac jestli WG trumfnou jako v letadlech, bude to narez :twisted: