Page 14 of 21
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 12:35 11. Jun 2013
by Bahnak
U mě je z holek nejvíce fešanda Daenyris - opálená blondýna s pěknou postavou. Akorát jen fyzicky, její naivita už začíná být monotónní.
Z chlapů je jasný fešák Jamie - akorát nechápu proč klátí svou tupou ségru když může mít jakoukoliv krásku na kterou se podívá.
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 12:39 11. Jun 2013
by xxxMajkyxxx
Z chlapů jednoznačně Jaqen H'ghar
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 12:45 11. Jun 2013
by kucik
Kdyz vezmu v potaz, kolik ma tem postavam skutecne byt, tak se mi to taky obcas nezda. Ale zas vim, jak dokazou holky obcas vypada mnohem dospeleji.
Z chlapu, ktery prezili, je nejvetsi sympatak Bron. Otazka jak dlouho vydrzi. Daario Naharis je nahodou taky dobrej

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 12:49 11. Jun 2013
by Aulus
Bahnak wrote:U mě je z holek nejvíce fešanda Daenyris - opálená blondýna s pěknou postavou. Akorát jen fyzicky, její naivita už začíná být monotónní.
Občas mi vrtá hlavou, kdo je vlastně víc naivní, jestli ona, Stannis nebo Cersei. Všichni tihle tři hráči (z těch, kteří mají skutečně nějakou moc) mi připomínají zákazníky kartářky, kteří svůj osud odvíjejí podle toho, co jim zrovna vyloží na stůl. A Dany je z nich na tom asi ještě nejlíp.
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 12:53 11. Jun 2013
by xxxMajkyxxx
Jo a Benjen Stark byl taky sympoš...vlastně mi asi uniklo co se s ním stalo
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 12:55 11. Jun 2013
by kucik
Spadnul z koně a ten mu zdrhnul.
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 13:55 11. Jun 2013
by J.F.Payne
Mějte mě za divnýho, ale mě se z ženskejch strašně líbí Meera Reed

)
Z chlapů je nejhezčí Jorah Mormont a Jaime.
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 14:13 11. Jun 2013
by Molly23
NA brigádě máme chlapa co vypadá úplně jako Jorah!

Ze ženských asi seveřanská královna, vnučka Chaplina. A chlap, když pominu maskování tak jednoznačně Hound!

To je chlapák! Žádný slaďoušek.
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 14:34 11. Jun 2013
by Absinthorix
Molly23 wrote:NA brigádě máme chlapa co vypadá úplně jako Jorah!

Ze ženských asi seveřanská královna, vnučka Chaplina. A chlap, když pominu maskování tak jednoznačně Hound!

To je chlapák! Žádný slaďoušek.
Na Gregora je ale krátkej
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 14:45 11. Jun 2013
by KaTo
Ze samečků jednoznačně červenavý drak od Danuš.
Ze samiček každá druhá (
ale o mě je všeobecně známo, že jsem skromný a nevybíravý 
). Namátkou špatná není Jonova oblíbená zrzunda co střelila Sněha (
nejen) do pr...do zad

.
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 14:50 11. Jun 2013
by kucik
J.F.Payne wrote:Mějte mě za divnýho, ale mě se z ženskejch strašně líbí Meera Reed

)
Mam si to nejak spojovat s tim clankem ,,jak prezit odsouzeni za pedofilii"?

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 15:31 11. Jun 2013
by Molly23
Absinthorix wrote:Molly23 wrote:NA brigádě máme chlapa co vypadá úplně jako Jorah!

Ze ženských asi seveřanská královna, vnučka Chaplina. A chlap, když pominu maskování tak jednoznačně Hound!

To je chlapák! Žádný slaďoušek.
Na Gregora je ale krátkej
Gregor je obludisko zas

já ted když vidím v seriálu Ohaře tak si vždy vybavím tu reklamu jak plave v řece

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 15:39 11. Jun 2013
by Krysak
Z chalpu ma pro mne nejvetší charisma - Jorah Mormont, Tywin Lannister
Za ženské se nedá mluvit o charismatu, ale o vzhledu a tam vede: Cersei Lannister, Daenerys Targaryen
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 15:46 11. Jun 2013
by Absinthorix
Zrovna Cersei je poměrně charismatická, jako herečka i postava.
Dočkáme se tvé fotky v plavkách přísný soudče?
Doufám, že zahanbíš minimálně Silného Belwase
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Posted: 15:53 11. Jun 2013
by Krysak
U hezkých žen do přiměřeného věku nejsou me smysly schopné zaměřit ani hodnotit charisma ženy, má kriteria jsou čistě.....
U žen po cca 50 - 60 už tohoto schopen jsem.... .).