Re: Nelze se pripojit!
Posted: 21:18 08. Nov 2012
14!!
Srabe se nedělej, to ty jsi vždycky utekl s křikem.Bruciacullo wrote:dobře.. ale *smrk* jen když spolku budeme mít... *smrk* vášnivý virtuální homosexuální vztahPrasokralik wrote:Nebreč....![]()
![]()
![]()
když já...Prasokralik wrote:Srabe se nedělej, to ty jsi vždycky utekl s křikem.Bruciacullo wrote:dobře.. ale *smrk* jen když spolku budeme mít... *smrk* vášnivý virtuální homosexuální vztahPrasokralik wrote:Nebreč....![]()
![]()
![]()
teď budou virtuální homo orgiexxxMajkyxxx wrote:Tak...."buger" sam sebe zesmesnil. A co bude ted?Konec srandy
Ten je čistej,info z důvěryhodného zdrojeDerken- wrote:Acc hatepro_ ?
..ty jakožto špína podtemňácká ROZHODNĚ nejsi čistej zdroj!Radim wrote:Ten je čistej,info z důvěryhodného zdrojeDerken- wrote:Acc hatepro_ ?
Co? Navážíš se do našeho bratra? ŠPÍNU na tebe!KaTo wrote:..ty jakožto špína podtemňácká ROZHODNĚ nejsi čistej zdroj!Radim wrote:Ten je čistej,info z důvěryhodného zdrojeDerken- wrote:Acc hatepro_ ?![]()
![]()
![]()
...to je nabídka, jako že bych si založil duargara, charisma 4-darkvision- wrote:...Co? Navážíš se do našeho bratra? ŠPÍNU na tebe!
spíš energetiku ne?J.F.Payne wrote:Jo proto jakmile na Povrchnu vidíme uslintanýho idiota, radši ho upálíme, pro jistotu... nebo jsem si to spletl s Karathským spolkem pro eugeniku...?