Page 14 of 15

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 21:18 08. Nov 2012
by Bruciacullo
14!!

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 21:19 08. Nov 2012
by Prasokralik
Bruciacullo wrote:
Prasokralik wrote:Nebreč....
dobře.. ale *smrk* jen když spolku budeme mít... *smrk* vášnivý virtuální homosexuální vztah :( :( :oops: :oops:
Srabe se nedělej, to ty jsi vždycky utekl s křikem.

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 21:20 08. Nov 2012
by Bruciacullo
Prasokralik wrote:
Bruciacullo wrote:
Prasokralik wrote:Nebreč....
dobře.. ale *smrk* jen když spolku budeme mít... *smrk* vášnivý virtuální homosexuální vztah :( :( :oops: :oops:
Srabe se nedělej, to ty jsi vždycky utekl s křikem.
když já... :oops: :oops: :oops: :oops:

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 22:16 08. Nov 2012
by xxxMajkyxxx
Tak...."buger" sam sebe zesmesnil. A co bude ted? :cry: Konec srandy

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 22:27 08. Nov 2012
by Prasokralik
xxxMajkyxxx wrote:Tak...."buger" sam sebe zesmesnil. A co bude ted? :cry: Konec srandy
teď budou virtuální homo orgie

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 00:07 09. Nov 2012
by Derken-
Acc hatepro_ ? :mrgreen:

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 00:07 09. Nov 2012
by Prasokralik
Že váháš, pro acc jaxfiňa voe. Už jen z toho, že si to přečteš, se posadíš na zadek!

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 00:12 09. Nov 2012
by Derken-
To jo no. Co když nás tu všechny vyhejtuje jako nějakej profík :mrgreen:

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 08:46 09. Nov 2012
by Radim
Derken- wrote:Acc hatepro_ ? :mrgreen:
Ten je čistej,info z důvěryhodného zdroje

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 10:37 09. Nov 2012
by KaTo
Radim wrote:
Derken- wrote:Acc hatepro_ ? :mrgreen:
Ten je čistej,info z důvěryhodného zdroje
..ty jakožto špína podtemňácká ROZHODNĚ nejsi čistej zdroj! :twisted: :twisted: :twisted: :mrgreen:

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 10:38 09. Nov 2012
by -darkvision-
KaTo wrote:
Radim wrote:
Derken- wrote:Acc hatepro_ ? :mrgreen:
Ten je čistej,info z důvěryhodného zdroje
..ty jakožto špína podtemňácká ROZHODNĚ nejsi čistej zdroj! :twisted: :twisted: :twisted: :mrgreen:
Co? Navážíš se do našeho bratra? ŠPÍNU na tebe! :twisted:

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 10:39 09. Nov 2012
by KaTo
-darkvision- wrote:...Co? Navážíš se do našeho bratra? ŠPÍNU na tebe! :twisted:
...to je nabídka, jako že bych si založil duargara, charisma 4 :twisted: :twisted: ?

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 10:51 09. Nov 2012
by -darkvision-
..ale musíš ho hrát špinavýho, že se nemeje, to je základ! :!:
Jo a podtemnem se teď šíří slintavka ještě, takže musíš i slintat. Není to dole jednoduchý hold :?

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 10:59 09. Nov 2012
by J.F.Payne
Jo proto jakmile na Povrchnu vidíme uslintanýho idiota, radši ho upálíme, pro jistotu... nebo jsem si to spletl s Karathským spolkem pro eugeniku...?

Re: Nelze se pripojit!

Posted: 11:06 09. Nov 2012
by Theogil I
J.F.Payne wrote:Jo proto jakmile na Povrchnu vidíme uslintanýho idiota, radši ho upálíme, pro jistotu... nebo jsem si to spletl s Karathským spolkem pro eugeniku...?
spíš energetiku ne? :lol: