Page 14 of 41
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 21:27 20. May 2013
by klobouk
Klobouk slaví velkolepé vítezství 2:0, i když v druhém měl namále, protože mu došly náboje. Hodně štěstí, darkvisione, v příštím tieru.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 21:29 20. May 2013
by -darkvision-
darkvision : klobouk
0 : 2
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 21:33 20. May 2013
by klobouk
To protože jsi měl plivátko.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 21:48 20. May 2013
by -darkvision-
Jo! Měl jsem to nejzákladnější dělo, v normal hrách to celkem dávalo pecičky, tady moc ne

ale zábava to byla. Na příští turnaj s eurčitě přihlásím, čtvrté tiery taky mam.

Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 21:49 20. May 2013
by Molly23
Velmi vyrovnaný zápas a nakonec jsem podlehl Kucikovi 2:1 ale bylo to fakt na poslední životy!!!

Příště musím vybrat nějakou agresivnější bojovou hudbu a ne
http://www.youtube.com/watch?v=Pn2-b_opVTo
Příště na vás půjdu hezky z
vostra!
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 12:55 21. May 2013
by Theogil I
Tak kdy to pánové spustíme?
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 13:25 21. May 2013
by kucik
Už je finále? Já můžu v obvyklé časy okolo somé hodiny.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 17:15 21. May 2013
by Fryn
Theogil I wrote:Fryn : Theogil ; 0:2 ; vítězství Theogil
Super souboj a vítězství s velkým štěstím.
Tak po této další prohře, jsem se poučil, že předchozí zápas v minulém "ročníku" s Theogilem, nebyl žádnou náhodou a do příště už vím, na koho si ze všech účastníků mám dávat největšího bacha

(a taky koho mám aktuálně největší zájem porazit). Oproti posledně to už alespoň bylo ale docela vyrovnané. Pěkný zápas.
Co se týče samotného finále, hraje se stejně jako předtím, na dvě vítězné bitvy, akorát tabulkovým systémem, každý s každým a za každé vítězství je jeden bod.
Ještě bych chtěl předestřít co jsem už naznačoval Theogilovi ohledně čtvrtého turnaje. Pokud tedy zachováme posloupnost tierů, uvažoval jsem o zakázání dvou tanků a to AMX 40 a Matildy, kvůli jejich abnormálnímu pancíři, který mají problém prostřelit mnohdy i stroje z jejich třídy.
Udělal bych to formou hlasování, kde by se měli vyjádřit ti, co mají zájem jet i "čtvrtý ročník", jestli jsou s těmito stroji v pohodě nebo se tedy mají vyškrtnout.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 17:19 21. May 2013
by kucik
Neee... mojí Matildu chtěj vyhodit

Ale chápu že ten tank je fakt moc silnej.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 17:21 21. May 2013
by Fryn
kucik wrote:Neee... mojí Matildu chtěj vyhodit

Ale chápu že ten tank je fakt moc silnej.
Pokud se účastníci vyjádří, že jim nevadí, tak v nabídce klidně může zůstat. Já osobně se v tomto zdržuju hlasování, snesl bych je tam, ale chci předejít nějakému reptání atd..., protože tyto tanky mají ve své třídě opravdu znatelnou výhodu.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 18:13 21. May 2013
by de Aers
Proč chtějí Matildu zrušit ? Můžete mi na to prosím dát nějaký odkaz, kde se o tom diskutueje ? Mam jí rád holku...
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 18:22 21. May 2013
by KaTo
de Aers wrote:Proč chtějí Matildu zrušit ? Můžete mi na to prosím dát nějaký odkaz, kde se o tom diskutueje ? Mam jí rád holku...
...nedělej drowa a čti pořádně

. Chtějí ji zrušit jen v rámci Thalijského turnaje.
Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 18:47 21. May 2013
by de Aers
Hmmm, tak to se asi ještě teda nezúčastním.

Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 18:54 21. May 2013
by -darkvision-
Mě to neva, já to hraju for fun ne pro výhru

Re: Thalijský WoT turnaj
Posted: 18:56 21. May 2013
by -RoF-
Je divné vyřazovat nějaké stroje.