Page 14 of 16
Re: Pády servru
Posted: 03:13 19. Mar 2017
by NesQe
Po rr ve 2 ráno server nejde. Načte se jen seznam postav, ale do světa to nepustí.
Re: Pády servru
Posted: 13:15 01. May 2017
by Mourisson1
Booom, server padl a nenahazuje se, asi bude potřeba něčí zásah.
Re: Pády servru
Posted: 17:24 09. Sep 2017
by artaxas
Jen se chci optat - funguje server normálně? Vše mám v pořádku, ale když vyberu postavu a kliknu ,,hrát,, tak mě to vyhodí a napíše ,,byl jsi zaveden,,.
Re: Pády servru
Posted: 18:02 09. Sep 2017
by kokosak
I mě.. zkoušim restart
Re: Pády servru
Posted: 18:12 09. Sep 2017
by kokosak
Už by mělo být OK
Re: Pády servru
Posted: 10:35 24. Nov 2017
by Joshik
9:00 - Byl jsi zaveden každy další pokus to same.
Nepokazilo se nam něco?

Re: Pády servru
Posted: 13:53 24. Nov 2017
by kucik
Se to po nočním restartu nepřipojilo k databázi. Restartuju.
Re: Pády servru
Posted: 14:23 24. Sep 2018
by Nalkanar
Nějak to nejede...
Re: Pády servru
Posted: 15:30 19. Feb 2019
by DarkKnight
nejede server nebo mam ban ? že to furt háže byl jsi zaveden
Re: Pády servru
Posted: 15:46 19. Feb 2019
by kokosak
Problém na serveru. Vyřešeno restartem, díky za informaci.
Re: Pády servru
Posted: 20:38 21. Apr 2019
by May
Spadl server, hlásí to timeout.
Re: Pády servru
Posted: 20:42 21. Apr 2019
by Nalkanar
Dal jsem restart. Mělo by to naběhnout. Chvilku strpení.
Re: Pády servru
Posted: 20:49 21. Apr 2019
by May
Nalkanar wrote:Dal jsem restart. Mělo by to naběhnout. Chvilku strpení.
Restart doběhl a pořád to samé.
Re: Pády servru
Posted: 20:50 21. Apr 2019
by Nalkanar
Jsem normálka naloglý. Chce to tu trpělivost

Re: Pády servru
Posted: 20:54 21. Apr 2019
by May
Nalkanar wrote:Jsem normálka naloglý. Chce to tu trpělivost

Tak je to ok. Děkuji.