Page 14 of 331

Re: Poděkování

Posted: 10:56 21. Feb 2008
by OneIceOne
huhulak wrote:dekuji Icovi za pekny kvestik s obry, skoda jen ze se to nepodarilo diky padu servru dohrat.
Dohrávat se to bude.

Re: Poděkování

Posted: 14:31 21. Feb 2008
by huhulak
super uz se tesim

Re: Poděkování

Posted: 16:21 21. Feb 2008
by pilnik
tož to ja tež *křisnul kladivem do kovadliny až vyletla spška jisker*

Re: Poděkování

Posted: 08:44 25. Feb 2008
by Theogil I
Velké díky Matlafouskovy za páteční rozpravu z knězem a sobotní odpolední zpestření práce stokařů, bylo to moc hezké a pokud by to mohlo mít pokračovaní moc rád se zase zúčastním.

P.S. toho smradlavýho trpaslíka ti nedaruju jinak smekám bylo to skvělé

Re: Poděkování

Posted: 08:49 25. Feb 2008
by Theogil I
No a za neděli bych rád poděkoval RESovi, vzal nás někam, kam se asi zase dlouho nepodíváme ... viděl jsem ty brablencopavoukotvory vůbec poprvé a dost mě to uchvátilo.

Stejně tak děkuji tvůrci ďoury obřích mravenců, krásné, napínavé (málem jsem si párkrát to ...) a s vyváženým koncem tak říkajíc na krev .... skvělé.

P.S. dvě odlišné lokace dvě odlišná dobrodružství v jeden den .... to se mi snad ještě nestalo díky

Re: Poděkování

Posted: 23:52 26. Feb 2008
by jitka
dekuji DM za krasne oziveni hry :wink: jsem rada ze to s konikem dobre dopadlo :)

Re: Poděkování

Posted: 11:50 27. Feb 2008
by Marvin
I kdyz krapek oneskorene chci podekovat Zorzovi za Q s "hlavou" a zlobrama ... hrozne moc se mi to libilo cely od zacatku az do konce :P
--chtel sem podekovat driv ale nejak sem na to pozabudel, sem preci jen jenom clovek :oops:

A dale chci podekovat JiBovi za celou praci v otazkach Zelezne pesti a za oba skvele ukoly (ktere doted byli :) ), hlavne ten s kravou byl boziiii :D ...tesim se na dalsi zajimave dobrodruzstvi

Re: Poděkování

Posted: 20:14 28. Feb 2008
by Jachym
Chtěl bych poděkovat všem kteří postavili rozsáhlí dungeon mravenců v Dorenském lese, zažili jsme tam dnes velmi pěkné chvíle.

Re: Poděkování

Posted: 16:00 29. Feb 2008
by Shifter
Diky Theogilovi za dnesni "odpoledni" hru. Dlouho jsem si takhle nezahral!
A to moje postavy vetsinou trpose moc nemusej ;)

Re: Poděkování

Posted: 19:01 29. Feb 2008
by xyz
Děkuji duergarům, pěkně se mi s nimi dole hraje. Až na těch pár úletů, dotyčný ví určitě o čem je řeč. :wink:

Stále hledáme nové odvážné duše s touhou proslavit jméno klanu a samotného Helgarona! :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 19:25 29. Feb 2008
by skarbi
JJ, musim se přidat :) Je to fajný. A jinak ten nábor je otevřen široké veřejnosti a můžeme se pochlubit novým sídlem.. stálým osazenstvem..pár ostřílenými bojovníky, hlavním mágem naší skupiny ... z jiného soudku..nádherné všenabízející okolí města.. prostě ráj na zemi..ehm v Podtmenu :wink:

Re: Poděkování

Posted: 23:22 05. Mar 2008
by igor
Nevim kam to dát, ale tak třeba sem...
Děkujem za zábavu ve formě pravidel Dungeons&Dragons
http://www.tyden.cz/rubriky/lide/nekrol ... 47353.html

Re: Poděkování

Posted: 01:43 06. Mar 2008
by Sorrow
Co dodat, musime tam vsichni.Dekujeme...

Re: Poděkování

Posted: 09:17 06. Mar 2008
by Theogil I
Pivasovi díky za pěkný včerejší večer, tomu druhému (zapoměl jsem nick) elfovi zase za přesvědčovací metody, kterými chtěl nebohého trpaslíčka poslat do hrobu. :D Jsem rád, že potkávám na servru tento druh lidí - zatím se královsky bavím.

S úctou Theogil.

Re: Poděkování

Posted: 10:11 07. Mar 2008
by Lord_Berserk
Diky ty divny panince vod "K" co se nechala dobrovolne znasilnit pred skretim stanem...a rekla mi proroctvi vo vlkach a nakym ublizovani lesu :D
Vcera sem mi vyplnilo sem mel nahnano :twisted: takze ji neberte na lehkou vahu a Berserk asi ted bude Green Peace :lol: