Page 14 of 331
Re: Poděkování
Posted: 10:56 21. Feb 2008
by OneIceOne
huhulak wrote:dekuji Icovi za pekny kvestik s obry, skoda jen ze se to nepodarilo diky padu servru dohrat.
Dohrávat se to bude.
Re: Poděkování
Posted: 14:31 21. Feb 2008
by huhulak
super uz se tesim
Re: Poděkování
Posted: 16:21 21. Feb 2008
by pilnik
tož to ja tež *křisnul kladivem do kovadliny až vyletla spška jisker*
Re: Poděkování
Posted: 08:44 25. Feb 2008
by Theogil I
Velké díky Matlafouskovy za páteční rozpravu z knězem a sobotní odpolední zpestření práce stokařů, bylo to moc hezké a pokud by to mohlo mít pokračovaní moc rád se zase zúčastním.
P.S. toho smradlavýho trpaslíka ti nedaruju jinak smekám bylo to skvělé
Re: Poděkování
Posted: 08:49 25. Feb 2008
by Theogil I
No a za neděli bych rád poděkoval RESovi, vzal nás někam, kam se asi zase dlouho nepodíváme ... viděl jsem ty brablencopavoukotvory vůbec poprvé a dost mě to uchvátilo.
Stejně tak děkuji tvůrci ďoury obřích mravenců, krásné, napínavé (málem jsem si párkrát to ...) a s vyváženým koncem tak říkajíc na krev .... skvělé.
P.S. dvě odlišné lokace dvě odlišná dobrodružství v jeden den .... to se mi snad ještě nestalo díky
Re: Poděkování
Posted: 23:52 26. Feb 2008
by jitka
dekuji DM za krasne oziveni hry

jsem rada ze to s konikem dobre dopadlo

Re: Poděkování
Posted: 11:50 27. Feb 2008
by Marvin
I kdyz krapek oneskorene chci podekovat Zorzovi za Q s "hlavou" a zlobrama ... hrozne moc se mi to libilo cely od zacatku az do konce
--chtel sem podekovat driv ale nejak sem na to pozabudel, sem preci jen jenom clovek
A dale chci podekovat JiBovi za celou praci v otazkach Zelezne pesti a za oba skvele ukoly (ktere doted byli

), hlavne ten s kravou byl boziiii

...tesim se na dalsi zajimave dobrodruzstvi
Re: Poděkování
Posted: 20:14 28. Feb 2008
by Jachym
Chtěl bych poděkovat všem kteří postavili rozsáhlí dungeon mravenců v Dorenském lese, zažili jsme tam dnes velmi pěkné chvíle.
Re: Poděkování
Posted: 16:00 29. Feb 2008
by Shifter
Diky Theogilovi za dnesni "odpoledni" hru. Dlouho jsem si takhle nezahral!
A to moje postavy vetsinou trpose moc nemusej

Re: Poděkování
Posted: 19:01 29. Feb 2008
by xyz
Děkuji duergarům, pěkně se mi s nimi dole hraje. Až na těch pár úletů, dotyčný ví určitě o čem je řeč.
Stále hledáme nové odvážné duše s touhou proslavit jméno klanu a samotného Helgarona!

Re: Poděkování
Posted: 19:25 29. Feb 2008
by skarbi
JJ, musim se přidat

Je to fajný. A jinak ten nábor je otevřen široké veřejnosti a můžeme se pochlubit novým sídlem.. stálým osazenstvem..pár ostřílenými bojovníky, hlavním mágem naší skupiny ... z jiného soudku..nádherné všenabízející okolí města.. prostě ráj na zemi..ehm v Podtmenu

Re: Poděkování
Posted: 23:22 05. Mar 2008
by igor
Nevim kam to dát, ale tak třeba sem...
Děkujem za zábavu ve formě pravidel Dungeons&Dragons
http://www.tyden.cz/rubriky/lide/nekrol ... 47353.html
Re: Poděkování
Posted: 01:43 06. Mar 2008
by Sorrow
Co dodat, musime tam vsichni.Dekujeme...
Re: Poděkování
Posted: 09:17 06. Mar 2008
by Theogil I
Pivasovi díky za pěkný včerejší večer, tomu druhému (zapoměl jsem nick) elfovi zase za přesvědčovací metody, kterými chtěl nebohého trpaslíčka poslat do hrobu.

Jsem rád, že potkávám na servru tento druh lidí - zatím se královsky bavím.
S úctou Theogil.
Re: Poděkování
Posted: 10:11 07. Mar 2008
by Lord_Berserk
Diky ty divny panince vod "K" co se nechala dobrovolne znasilnit pred skretim stanem...a rekla mi proroctvi vo vlkach a nakym ublizovani lesu

Vcera sem mi vyplnilo sem mel nahnano

takze ji neberte na lehkou vahu a Berserk asi ted bude Green Peace
