Page 14 of 14
Re: Omezeni zbrani a zbroji
Posted: 19:35 24. Jan 2008
by Theogil I
Rejty wrote:Jediny co WM ma je lepsi kritika, jinak malo odbornosti, mizerny zachrany hody...
V podstatě ano ... mě připadá rozšířený rozsah a zvýšený násobič docela dobrá věc. Každé 3 úrovně navíc +1 k BAB, KI údery s tou pravděpodobností kritického zásahu jsou zvláště pro sraženou postavu taky strašák. Výřivý útok je něco jako fireball

. V kombinaci s war. vyrovnané savy na výdrž a reflexy (mysl je děs) ... je takový nedotažený, ale jsou i podstatně horší kombinace a tahle je taková nenásilná hezká a slušně hratelná.
Re: Omezeni zbrani a zbroji
Posted: 19:39 24. Jan 2008
by Theo
Theogil I wrote:Já si vemu takovou zbraň jakou jsem si pro postavičku vybásnil a namyslel a nevadí mi, že tím tu postavu degraduji a že mohla být co se týče statistik několikanásobně lepší. Každý PG vede k degradaci charakterů ... unifikují se postavy až nakonec z toho vyleze malé množství buildů a s těmi budou chodit všichni ... to se mi nelíbí, vytrácí se různorodost a s ní i možné situace při setkání postav, příběhy pak odumírají a zábava se ztrácí. Tak to vidím já.
Theo wrote:Ked zacnete viazat atributy na zbrane, zbroje, a este neviem co vymyslite, tak len obmedzite roznorodost postav, ktore sa daju vytvorit - obmedzujete RP - uniformujete postavy.
V podstate keby vsetci to brali ako ty, neboli by potrebne zasahy do systemu hry

(hmm, v podstate to beriem rovnako

) Ale ako vidis, na Thalii sa obmedzenia stale pridavaju a pridavaju

Re: Omezeni zbrani a zbroji
Posted: 19:39 24. Jan 2008
by Rejty
On je vyrivej utok buglej a zasekava se. Ta absence vydrze je sakra znat, kouzla na vydrz by mel valecnik ustat. Reflexy sou sice pekny, ale bez uniku taky zadna slava a valecnik ma vetsinou malou obratnost. Jako povolani to je urcite zajimavy, ale ostatni valecnici a jejich kombinace / prestizka se s nim srovnaji, nebo jsou i lepsi.
Re: Omezeni zbrani a zbroji
Posted: 21:41 24. Jan 2008
by igor
jop, vířivej útok je buglej, proto sem ho nikdy nevyužil...
Re: Omezeni zbrani a zbroji
Posted: 08:07 25. Jan 2008
by Theogil I
Rejty wrote:On je vyrivej utok buglej a zasekava se. Ta absence vydrze je sakra znat, kouzla na vydrz by mel valecnik ustat. Reflexy sou sice pekny, ale bez uniku taky zadna slava a valecnik ma vetsinou malou obratnost. Jako povolani to je urcite zajimavy, ale ostatni valecnici a jejich kombinace / prestizka se s nim srovnaji, nebo jsou i lepsi.
Dobré ráno všem.
Reity máte tuchu proč je ten vířivý útok na Thalii bugnutý? Na jiných servrech jsem ho využíval a využívám, je to příjemný způsob jak se zbavit několika protivníků najednou. Dokonce jsem si dával i feat na vylepšený vířivý útok. Pěkných kombinací je spousta, ale občas se mi zdá, že v Bioware některé prastižní povolání drobátko odflákli, ono i některé základní povolání nemají co by mohla mít, ale tak to je a není nic jednodušího než s tím počítat ... já osobně jsem třebas obdivoval Berserekra a jeho čistého barbara, to se tak často nevidí.

Re: Omezeni zbrani a zbroji
Posted: 08:15 25. Jan 2008
by Rejty
Mne osobne bugoval i na jinych serverech, nebo uz funguje normalne?
Re: Omezeni zbrani a zbroji
Posted: 08:25 25. Jan 2008
by Theogil I
Rejty wrote:Mne osobne bugoval i na jinych serverech, nebo uz funguje normalne?
Mě to funguje naprosto normálně ... čas od času si krátíme s bráchou čas na Dragon Hammeru, kde mám .... ano co jiného trpaslíka s obouručnou sekerou (duergara) a žádný zásek se mi tam nestal, proto mě to děsí a zeptal jsem se. Možná by stálo za to vyzkoušet zdroje na stránkách SOZ, díval jsem se, že Liuk tam občas píše. Byla by škoda kdyby to nefungovalo, ono to i dobře vypadá.

Re: Omezeni zbrani a zbroji
Posted: 08:43 25. Jan 2008
by Lord_Berserk
igor wrote:já osobně jsem třebas obdivoval Berserekra a jeho čistého barbara, to se tak často nevidí
Hehee

no byla to ma prvni postava v NWN takze na nakej PBuild sem nemel pomysleni a ani sem to nak nevypocitaval...proste sem si rek - budu barbar

Re: Omezeni zbrani a zbroji
Posted: 09:08 25. Jan 2008
by photter
vířivej útok je buglej, je to nativní NWN bug nezávislej na serveru a má to bejt opravený v 1.69
Re: Omezeni zbrani a zbroji
Posted: 09:12 25. Jan 2008
by nomis_b
Prej je i nejak bugnuta u pale mastera imunita na kriticke zasahy (tusim za 10lvl).
Je to pravda, nebo nejakej kec ??
Re: Omezeni zbrani a zbroji
Posted: 09:36 25. Jan 2008
by Theogil I
photter wrote:vířivej útok je buglej, je to nativní NWN bug nezávislej na serveru a má to bejt opravený v 1.69
Pak mi tedy někdo vysvětlete jak je možné že na DH se neseká a žádný bug není patrný. Někde ja zakopán pes asi budu muset najít veterinárního zřízence.
Vířivý útok zapínám i několikrát po sobě a je na co koukat.
Re: Omezeni zbrani a zbroji
Posted: 10:45 25. Jan 2008
by OneIceOne
Pak mi tedy někdo vysvětlete jak je možné že na DH se neseká a žádný bug není patrný. Někde ja zakopán pes asi budu muset najít veterinárního zřízence.
Nejlepší je na to zaslat dotaz WB DH, ale myslím, že nic nepředělávali - spíše jsi měl štěstí. Jinak buguje o stošest.
Vířivý útok zapínám i několikrát po sobě a je na co koukat.
Tak na slabé příšery na menším lvl se dá použít na okrasu. Ale od 3-4 útoků za kolo bych to asi nepoužil. V 1.69 se má v okruhu WA útočit opravdu prvním bonusem, což bude jistě zajímavé.
Re: Omezeni zbrani a zbroji
Posted: 10:53 25. Jan 2008
by Theogil I
OneIceOne wrote:
Nejlepší je na to zaslat dotaz WB DH, ale myslím, že nic nepředělávali - spíše jsi měl štěstí. Jinak buguje o stošest.
Tak já to zkusím zjistil, večer až se dostanu domů napíšu Dragoovi a snad z něj něco vytáhnu, z práce mi nejde přihlásit se na stránky DH fóra. A pak sem hodím co jsem zjistil.
Re: Omezeni zbrani a zbroji
Posted: 11:45 25. Jan 2008
by jiromir
a některý maj víc a některý maj míň... Aj bez tych uprav jde o ruzna povolání, tudíž nemuzou bejt vyrovnaný přesto některý jsou imho tim prevodem z DnD do NWN systemu zmrzačený víc než jiný
