Page 131 of 329
Re: Vtípky
Posted: 15:41 27. Sep 2011
by Sielencer
Dobrý
Tata nachyta synka jak se lici v koupelne.
"Chces mi kurva rict ze si buzerant?"
''Nene, ja nejsem buzerant, ja sem princezna...''
Re: Vtípky
Posted: 00:05 28. Sep 2011
by Rejty
Jede tak Prazak v Ostrave tramvaji, ktera je totalne plna az na jedno misto u okna, avsak na dvojsedacce uz nekdo sedi. Prazak k nemu prijde a povida: ,, Hele, vole, sedni si až k voknu." Ostravak nereaguje. ,,Hele, slysis mi, sedni si az k voknu." opakuje Prazak. Ostravak znovu nehne ani brvou. ,,Hele, si hluchej, sedni si az k voknu!" Ostravak se otoci a pronese: ,,Tak kvokni ty pico!"
Re: Vtípky
Posted: 09:27 29. Sep 2011
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 15:06 29. Sep 2011
by Prasokralik
Re: Vtípky
Posted: 16:28 29. Sep 2011
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 23:44 29. Sep 2011
by Molly23
Heeee???
Když jsem to četl, v uších mi zaznělo... "Ook!"
Re: Vtípky
Posted: 23:51 29. Sep 2011
by de Aers
Re: Vtípky
Posted: 02:09 30. Sep 2011
by halfox
Vsechny pistolshrimps parodie jsou boží!
Jack Black taky nezklame...
http://www.youtube.com/watch?v=zGSRHKRLoAg
Re: Vtípky
Posted: 16:31 30. Sep 2011
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 18:13 01. Oct 2011
by Prasokralik
Debata tahle zkrátka nemá chybu.
Re: Vtípky
Posted: 08:32 02. Oct 2011
by J.F.Payne
To je naprosto geniální, nejlepší je pan Bašta

)
Re: Vtípky
Posted: 14:01 02. Oct 2011
by Molly23
Zpráva pro všechny online

Re: Vtípky
Posted: 14:06 02. Oct 2011
by -RoF-
Molly23 wrote:Zpráva pro všechny online


dobré
Re: Vtípky
Posted: 18:25 02. Oct 2011
by Prasokralik
J.F.Payne wrote:To je naprosto geniální, nejlepší je pan Bašta

)
.......ňjo
Re: Vtípky
Posted: 18:19 03. Oct 2011
by Molly23
Už jsem to sem asi dával, ale znovu to sem dám pro Majkyho... inspirace
http://www.youtube.com/watch?v=ItZyaOlr ... re=related