Page 131 of 329

Re: Vtípky

Posted: 15:41 27. Sep 2011
by Sielencer
Dobrý :)

Tata nachyta synka jak se lici v koupelne.
"Chces mi kurva rict ze si buzerant?"

''Nene, ja nejsem buzerant, ja sem princezna...''

Re: Vtípky

Posted: 00:05 28. Sep 2011
by Rejty
Jede tak Prazak v Ostrave tramvaji, ktera je totalne plna az na jedno misto u okna, avsak na dvojsedacce uz nekdo sedi. Prazak k nemu prijde a povida: ,, Hele, vole, sedni si až k voknu." Ostravak nereaguje. ,,Hele, slysis mi, sedni si az k voknu." opakuje Prazak. Ostravak znovu nehne ani brvou. ,,Hele, si hluchej, sedni si az k voknu!" Ostravak se otoci a pronese: ,,Tak kvokni ty pico!"

Re: Vtípky

Posted: 09:27 29. Sep 2011
by Molly23

Re: Vtípky

Posted: 15:06 29. Sep 2011
by Prasokralik

Re: Vtípky

Posted: 16:28 29. Sep 2011
by Molly23

Re: Vtípky

Posted: 23:44 29. Sep 2011
by Molly23
Heeee???
Když jsem to četl, v uších mi zaznělo... "Ook!"

Re: Vtípky

Posted: 23:51 29. Sep 2011
by de Aers

Re: Vtípky

Posted: 02:09 30. Sep 2011
by halfox
Vsechny pistolshrimps parodie jsou boží! :D

Jack Black taky nezklame...

http://www.youtube.com/watch?v=zGSRHKRLoAg

Re: Vtípky

Posted: 16:31 30. Sep 2011
by Molly23
Ty bláho, to je dobrá schíza

http://www.youtube.com/watch?v=N9oxmRT2YWw

Re: Vtípky

Posted: 18:13 01. Oct 2011
by Prasokralik
Debata tahle zkrátka nemá chybu.

Re: Vtípky

Posted: 08:32 02. Oct 2011
by J.F.Payne
To je naprosto geniální, nejlepší je pan Bašta :))

Re: Vtípky

Posted: 14:01 02. Oct 2011
by Molly23
Zpráva pro všechny online :D

Re: Vtípky

Posted: 14:06 02. Oct 2011
by -RoF-
Molly23 wrote:Zpráva pro všechny online :D
:D dobré

Re: Vtípky

Posted: 18:25 02. Oct 2011
by Prasokralik
J.F.Payne wrote:To je naprosto geniální, nejlepší je pan Bašta :))
.......ňjo

Re: Vtípky

Posted: 18:19 03. Oct 2011
by Molly23
Už jsem to sem asi dával, ale znovu to sem dám pro Majkyho... inspirace :D

http://www.youtube.com/watch?v=ItZyaOlr ... re=related