Page 131 of 331
Re: Poděkování
Posted: 23:18 20. Dec 2010
by menderon
Díky Jackovi, Theurgovi, Elverin a Elince za dnešní výpravu.
Gnomiček se sice moc nesmál, ale jeho loutkař se mohl umlátit smíchy.
PS: diky Damianovi za citlivé a rozumné zpestření, kdy přizpůsobil náročnost na cca 30% možností družinky. (Z původních 25%)
Věřím,
že smrt v případě některých z nás a ztráta penez jiných z nás, bude poučením a třeba se někteří z nás začnou přemýšlet o slově taktika

Re: Poděkování
Posted: 00:21 21. Dec 2010
by -speck-
Rád bych za dnešek poděkoval hráčovi slencak (promiň nepamatuji si to jméno toho trpoše

). Dále Glorikovi, Seraphovi, Maye, Desmondovi.
To co se stalo dnes Desmondovi, aby se to nestalo i jiným. Pokad jste převtělení za npc, pamatujte, že když umře, ty lidičky tam nedostanou experience - nekritizuji to, jen abyste o tom věděli. To se dnes stalo nám totiž.
A pak dále děkuji těm dvoum vítečníkům, co dnes chtěli vyprášit kožich tomu šamanovi co si vařil u kotlíku. Darius a Theurug (promiň tvé jmén je na mou paměť moc dlouhé).
Takže díky moc. Dnes jsem se náramně u hry bavil.
Re: Poděkování
Posted: 00:39 23. Dec 2010
by -speck-
Rád bych poděkoval Nylve, Theureg syn ..., Desmondovi za celovečerní příhodu, a taky Bageshurovi, místy jste vypustili hlášky, které mě poslaly vždy do kolen.
Díky, skvěle jsem se bavil.
EDIT: Upraven L_Damina na Desmond
pardón pánové stále si vás pletu
Re: Poděkování
Posted: 01:22 23. Dec 2010
by jachyra
Ja celkovo v mojej terajšej slabej chvíľke chcem veľmo poďakovať starým prastarým spoluhráčom, našej bývalej šestke + ostatným
hlavne Fallionovi, Jorgovi, Gorrgorrothovi, Justinovi Wetterovi (teraz Gror, ak si dobre spomínam), Terke a bodaj bych niekedy stretla Kráťatko

Re: Poděkování
Posted: 10:53 23. Dec 2010
by Tretas
No tož to já taky děkuju téhle bandě. Skoro vždy, když se sejdem, tak je sranda. O včerejšku nemluvě.

Re: Poděkování
Posted: 00:08 24. Dec 2010
by Prasokralik
Děkuju pohádkářce, ona ví. Krásné zpříjemnění další z Rienových smrtí.
Re: Poděkování
Posted: 14:02 24. Dec 2010
by Shaman88
Děkuji všem za to že Thalie je.
Re: Poděkování
Posted: 00:54 25. Dec 2010
by supik
...Desmondovi za půlnoční povyražení

Re: Poděkování
Posted: 16:45 25. Dec 2010
by Pajule
díky díky díky MOC našim WB! protože některý dungy?(snad je to dobře) jsou fakt moc moc povedený

Re: Poděkování
Posted: 00:57 26. Dec 2010
by Prasokralik
Tmelové dobrodružství od beznadějného Desmonda, nemělo to chybu

A parta byla správně různorodá.
Re: Poděkování
Posted: 20:21 26. Dec 2010
by gargamel
Díky Caironovi za trpělivost a Pajky že dodržela co slíbila (ironicky se šklebí

)
Re: Poděkování
Posted: 04:06 28. Dec 2010
by slencak
Dík vy potvory ušatý i vám človíčkové věčně skrytý

Re: Poděkování
Posted: 22:00 29. Dec 2010
by Grunk-k
Já chci poděkovat tvůrci dungeonu Asabi, je to vskutku nádherná práce a to jsem viděl jen malý kousek kolače. Jen tak dál. Je to zajímavé

Pořádná výzva.
A taky chci poděkovat jednomu mnichovi za včerejší akci

Re: Poděkování
Posted: 02:56 30. Dec 2010
by BelamoAmo
Díky Desmondovi za vír nočního velkoměsta.

Re: Poděkování
Posted: 05:21 30. Dec 2010
by Cyprian
Předem děkuji tomu, kdo zváží pravidlo o jednom acc na foru pro jednoho hráče
