Page 132 of 329

Re: Vtípky

Posted: 18:57 03. Oct 2011
by Molly23
Kdo se moc ptá, málo googlí.
Spam nechodí po horách, ale po lidech.
Kam Facebook nemůže, tam nastrčí Like button.
Každý chvilku tahá torrent.
Všechno padá, co software má.
Co můžeš tweetnout dnes, neodkládej na zítřek.
Bez peněz do Apple Storu nelez!
Tak dlouho se chodí s Acerem do práce, až mu víko upadne.
Co na srdci to na Facebooku.
Bez kódu nejsou koláče.
Všude dobře s WiFi nejlíp.
Tak dlouho se chodí s otázkou na Seznam, až se zajde na Google.
Kdo chce kam, nabourá se tam.
Třikrát zálohuj a jednou formátuj!

Re: Vtípky

Posted: 00:02 04. Oct 2011
by Prasokralik

Re: Vtípky

Posted: 11:15 04. Oct 2011
by kokosak
Image

Re: Vtípky

Posted: 22:54 04. Oct 2011
by Molly23
APPLE

Re: Vtípky

Posted: 00:17 05. Oct 2011
by harlequin_ichtyosis
Vzal jsem včera přítelkyni do restaurace na pořádnou a drahou večeři, ale lidé na mě volali "pedofile!", "úchyle!", "zajíčkáři!" a podobná jména jen proto, že mně je 54 a jí 20. Opravdu mě mrzelo, že nám ostatní hosté takto zkazili desáté výročí...

Re: Vtípky

Posted: 10:12 05. Oct 2011
by Molly23
Prijde ostravak s manzelkou v Praze do elektra: "Jednu lednicu pičo!"
"Hele, že vyjste z Ostravy, jsem to poznal podle té píče."
Ostravak se otoci na manzelku a povida: "Jsem ti kurva rikal, at zustanes doma!"

Černý humor
Stephen Hawkings walks into a bar....

Re: Vtípky

Posted: 10:16 05. Oct 2011
by Molly23
Také jsem na fb našel skupinku s názvem Bohoslovecká univerzita Šerca Ježišovho v Hostoviciach
Link: http://www.facebook.com/pages/Bohoslove ... 7775512245

Malá ochutnávka:

Dietky božie, prečo sa aktívnejšie nezapájate do súťaže "Nájdi kacíra vo svojej rodine"? Vkradol sa do vášho šerca démon herézy?

Re: Vtípky

Posted: 12:17 05. Oct 2011
by Prasokralik

Re: Vtípky

Posted: 12:47 05. Oct 2011
by Braenn
Molly23 wrote:Dietky božie, prečo sa aktívnejšie nezapájate do súťaže "Nájdi kacíra vo svojej rodine"? Vkradol sa do vášho šerca démon herézy?
Ti jsou výborní! Obzvláště rozesmálo "Teoretické zdôvodnenie neplatnosti Pytagorovej vety pomocou citátov z Druhého listu Korinťanom" :D

A když tak tedy k náboženskému tématu jeden katolický:

http://www.spaceavalanche.com/wp-conten ... at-man.jpg

Re: Vtípky

Posted: 10:35 06. Oct 2011
by Molly23

Re: Vtípky

Posted: 11:12 06. Oct 2011
by Sorrow
Co dokáže pár panáků...

ON: Ale já nebyl až tak ožralý! Ne?

ONA: Né, sypals na sebe třpytky a řval: "Jsem Edward Cullen!".
Hodil jsi s mým křečkem o zem a řval: “Pikaču, volím si tebe!”.
Potom jsi hodinu křičel ve skříni, že vchod do Narnie nefunguje, a když jsi
vylezl, stoupl sis do krbu a neustále křičel: "Příčná ulice!".
A pak jsi řval na moje auto: "Optimusi, já vím, že jsi to ty, TRANSFORMUJ SE !"
Zbytek noci jsi vypouštěl bazén s tím, že hledáš Nema, a když
ses vracel domů, skočil jsi po bezdmovci a křičel “Brumbále, ty žiješ!"

:D

Re: Vtípky

Posted: 16:05 06. Oct 2011
by Nalkanar
Pěkný citát od jistého autora na stěně jisté knihovny

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hp ... 4440_n.jpg

Re: Vtípky

Posted: 16:34 06. Oct 2011
by -RoF-

Re: Vtípky

Posted: 08:06 07. Oct 2011
by Práček
DOTAZ :

Dobrý den, loni jsem provedl upgrade systému PŘÍTELKYNĚ 1.0 na verzi MANŽELKA 1.0
a nový program nečekaně spustil proces DĚTI, s mimořádně velkou spotřebou
paměti a systemových zdrojů. V manuálu není tato funkce zmiňována. Mimo to
Manželka 1.0 také zasahuje do ostatních programů a natahuje se už při
bootování systému. Ostatní programy, jako například Noční Poker 10.3 a
Pivo 2.5 od té doby přestaly fungovat, při jejich spuštění se systém zhroutí.
Zdá se,že Manželku 1.0 nemohu odstranit ze systému. Uvažoval jsem o návratu k
Přítelkyni 1.0, ale uninstall skončil neúspěšně. Můžete mi někdo poradit?

ODPOVĚĎ:
Vážený uživateli, toto je velmi častý problém. Mnoho lidí prechází z
Přítelkyně 1.0 na Manželku 1.0, domnívajíc se, že je to jen neškodná
zábavná utilita. Ale Manželka 1.0 je operační systém, navržený tak, aby
sám spouštěl ostatní aplikace. Nepouštějte se do instalace! Dodatečné
odstranění Manželky 1.0 může mít za následek poškození systémových zdrojů.
Nekteří se pokoušeli instalovat Přítelkyni 2.0, resp. Manželku 2.0, ale
narazili na více problémů, než v původním systému. Jiní zkoušeli spouštět

Přítelkyni 2.0 paralelně na pozadí. Bohužel, Manželka 1.0 detekuje

přítomnost Přítelkyně 2.0, což zapříčiňuje konflikty s následným kolapsem

systému. Jediná možnost, jak se vyhnout problemům, je neinstalovat

software Manželka, ale používat jen Přítelkyni. Verze Přítelkyně 1.0, 2.0,

3.0 atd. jsou navzájem kompatibilní, dokonce se mohou provozovat

paralelně. Nyní je již pozdě, můžete jen varovat své známé.

Ještě varujeme: dejte si pozor na nedokumentovanou automatickou instalaci

programu Tchýně 6.4

Re: Vtípky

Posted: 17:25 07. Oct 2011
by Nalkanar