Page 132 of 142

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 13:35 19. Dec 2014
by kucik
Goran wrote: kucik: Asi jsem to špatně popsal. Šlo o to, že se odečetlo xp, ale postava nebyla oživena. Soudím, že ten nejmenovaný hráč se obával právě toho, že dluh nejde odebrat. Tedy nevím o žádném případu, kdy se dluh zpětně řešil. Doposud se tyto komplikace odstraňovaly tím, že DM hráče vytáhl z podsvětí (dluh už byl zaplacen, jen ho odstat ven, aby byly věci uvedeny na pravou míru).
Takže čekal několik dní na DM, místo toho, aby se zeptal, co má dělat. Nemůžu si pomoct, ale pořád je to pro mě spíš chyba komunikace, než problém nedostatku DM.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 14:33 19. Dec 2014
by Goran
kucik wrote:Takže čekal několik dní na DM, místo toho, aby se zeptal, co má dělat. Nemůžu si pomoct, ale pořád je to pro mě spíš chyba komunikace, než problém nedostatku DM.
Na jednu stranu máš pravdu. Kdyby se to probralo na foru, nebo bylo známé, že je toto řešení možné, mohlo se to řešit i jinak.

Problém nedostatku DM to samozřejmě není. Když už tak s jejich aktivitou ve hře. Stále tu totiž zůstávají chyby a ztráty, které se bez tohoto zásahu neobejdou, nebo zůstanou nevyřešeny. Navrhl jsem způsob možného snížení zátěže DM a zvýšení spokojenosti hráčů. Nabídl jsem se, že v tomto ohledu vypomůžu. Nijak na tom netrvám, věci zatím zdá se fungují, i když mohou možná lépe. Zvažte, zda nápad využijete, nebo ne, to už je na vás.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 14:48 19. Dec 2014
by kucik
Pokud chceš pomoct, napiš Rejtymu co a jak si představuješ. V tomhle topicu to jen zapadne.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 13:36 25. Dec 2014
by KaTo
Nevěřil bych, že to řeknu :) , ale vadí mi systém, kdy na horším nalezišti naleznu lepší surovinu :( . Když už si cíleně pro něco jdu (měď, železo, platina, apod.) tak si naprosto zbytečně odnáším suroviny co nechci (nemluvě o tom bugu s hlušinou hlášeném jinde).

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 23:43 20. Jan 2015
by Zeerit
Vadí mi Spell Failure debuff co mají povrchňani, když jdou do podtemna. Na medit se čeká půl hodiny a to, že selže cca každý čtvrtý kouzlo, je dost :wall: .

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 23:46 20. Jan 2015
by Caehan
Zeerit wrote:Vadí mi Spell Failure debuff co mají povrchňani, když jdou do podtemna. Na medit se čeká půl hodiny a to, že selže cca každý čtvrtý houzlo, je dost :wall: .
Je to 5%, myslím... ze zkušenosti určitě ne víc, než 10%...

Jen to povolání, co si připravují kouzla s počtem seslání, mají blbé, no.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 00:15 21. Jan 2015
by KaTo
Vadí mi postihy, co mám jako podtemňan na povrchu ve dne. Prosím zrušit. Nutné! Fakt!! :wall: Opravdu! :lol: :lol:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 00:22 21. Jan 2015
by Zeerit
KaTo wrote:Vadí mi postihy, co mám jako podtemňan na povrchu ve dne. Prosím zrušit. Nutné! Fakt!! :wall: Opravdu! :lol: :lol:
Klidně bych měnil

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 06:31 21. Jan 2015
by May
Vadí mi lagy a zbytečná smrt kvůli nim. :wall:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 11:28 21. Jan 2015
by Zeerit
Zeerit wrote:Vadí mi Spell Failure debuff co mají povrchňani, když jdou do podtemna. Na medit se čeká půl hodiny a to, že selže cca každý čtvrtý kouzlo, je dost :wall: .
Abych to trochu upřesnil, nejde mi o rušení postihu, ale o případnou změnu jedné jeho části. Co mi na Spell Failure vadí je, že jde čistě o náhodnou věc. AB a AC debuffu se dá příspůsobit, podtemňák víc co se stane, když vyleze ven ve špatnou dobu.. na tohle ostatní se dá nějak reagovat/vyhnout se tomu. Spoléhat na random %, když jde o přežití postavy mě moc neba, už mi jednou failnuly 3 kouzla po sobě. To se stát ve špatnou chvíli tak umřu a čistě kvůli onomu debuffu.

Napadá někoho nějaké omezení, co by ovlivňovalo jenom kouzla, ale nebylo založeno na náhodě ?

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 11:33 21. Jan 2015
by G-ladiator
Postih k DC, dmg, trvání? Nevím, jestli to jde naskriptovat.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 11:55 21. Jan 2015
by klobouk
Podle mě byste se měli zameřit detailně na to, jak z Thalie udělat opět nelagující modul. Pardon, jestli jdu s křížkem po funusu.
Edit: a DM login pády.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 12:09 21. Jan 2015
by Zeerit
V tom se všichni shodnem. To ale automaticky nezakazuje mluvit na foru o jiných věcech.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 23:58 21. Jan 2015
by Jachym
KaTo wrote:Nevěřil bych, že to řeknu :) , ale vadí mi systém, kdy na horším nalezišti naleznu lepší surovinu :( . Když už si cíleně pro něco jdu (měď, železo, platina, apod.) tak si naprosto zbytečně odnáším suroviny co nechci (nemluvě o tom bugu s hlušinou hlášeném jinde).

souhlasím.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 21:07 01. Feb 2015
by J.F.Payne
A co přesně ti na tom vadí?