Page 132 of 331
Re: Poděkování
Posted: 12:07 30. Dec 2010
by Sorrow
Cyprian wrote:Předem děkuji tomu, kdo zváží pravidlo o jednom acc na foru pro jednoho hráče

Ono spíš je divné, že hrajete na jednom acc v obouch frakcích.
Což není povoleno
Nepřijde Vám to divné?
Re: Poděkování
Posted: 13:51 30. Dec 2010
by lamda9891
Nikdo tu na jednom acc v obou frakcích nehraje buď v klidu.
Re: Poděkování
Posted: 13:53 30. Dec 2010
by Tretas
Mohli byste si to přestat řešit v poděkování? Aspoň tenhle topic by mohl být slušný.
Re: Poděkování
Posted: 13:55 30. Dec 2010
by Cyprian
Konec řešení a spamu, Jen pro uvedení na pravou míru. Mluvím o acc na foru

Re: Poděkování
Posted: 14:39 30. Dec 2010
by Lord_Berserk
Cyprian wrote:Konec řešení a spamu, Jen pro uvedení na pravou míru. Mluvím o acc na foru

Nadhod si to v Napady, Rady, Pripominky at se muze spamovat
Jinak dik vcera moc Bahnakovy a Questik v dolech ... po dlouhy dobe sem se zas bavil. Chtel sem to po resu dohrat, bohuzel nejake individum nenechalo server v klidu nabehnout ... tak priste to dohrajem

Re: Poděkování
Posted: 01:04 31. Dec 2010
by zachy
Díky moc Bahňákovi za velmi zajímavý questík. Takhle se Az dlouho nevyspal

Re: Poděkování
Posted: 11:25 02. Jan 2011
by Silfein
Děkuju Rejtymu za včerejší Questík s drowem, moc jsem se bavil

Takových Q by klidně mohlo být víc.
Re: Poděkování
Posted: 13:49 02. Jan 2011
by sendys
Silfein wrote:Děkuju Rejtymu za včerejší Questík s drowem, moc jsem se bavil

Takových Q by klidně mohlo být víc.
Rejty je mistr Qestu

hlavne real

Re: Poděkování
Posted: 18:43 02. Jan 2011
by gargamel
Krásné se vším co má být,nic tomu nechybělo až na můj smutný konec.Ale pro čumily poučení s kým mají tu čest dostačující
Díky Urlraene a Bersi taktéž díky všem DM co se na tom podíleli
i smrt může být k překousnutí když to pobaví všechny a já se bavil
Re: Poděkování
Posted: 10:58 03. Jan 2011
by Woxa
Také děkuji všem aktérům, ze včerejška. Jak za show, kterou předváděl Gargamel, tak za pátálie s mršinou, při kterých sem se o chudáka Xunna i trochu bál

Re: Poděkování
Posted: 12:02 03. Jan 2011
by -speck-
Já bych rád za poslední dny poděkoval Xantipě, L_Damianovi co se týče Dmkování.
Dále bych rád poděkoval všem, kdo se za poslední dny ukázali vedle moji postavy a za hru s nimi. Nejvíce musím asi vyvýšit pilnikova Orka, ten mě dostával.
Díky
Re: Poděkování
Posted: 15:27 03. Jan 2011
by Molly23
A já poděkuju SIlvanerovi a jeho Laře za to, že má Vil novou kamarádku

.
Re: Poděkování
Posted: 13:43 06. Jan 2011
by LDamian
Cairone diky za vsechnu zabavu a questy a doufam ze se zase nekdy nekde potkame.
Re: Poděkování
Posted: 13:48 06. Jan 2011
by sendys
ja bych se chtel omluvit bertovi a podekovat mu take bych chtel podekovat všem co s arnym hraly a hrajou hlavne pak joane vendee wuanovi theuregovy Zoe

dale chci podekovat pogratulovat ap oprat hodne stesti Zoe a buovi hodne stesti nervu a skvelich napadu na Dmkovani .. diky za ten Q s asabama teda na Q ale takove spestrenicko byl sem si zrovna pro caj

aaaa editnu caironovi i kdzy teda je mi lito ze tohle udelal dekuju za kazd Q co udelal a vse co udelal pro talku a to mylsim uplne vse napriklad i lokace ...

bylo toho hodne povedeneho
Re: Poděkování
Posted: 13:49 06. Jan 2011
by Radim
Je pravda že v tomhle u mě Cairon vede na plné čáře,Q s nákazou a moje aktivita v něm se nedá zapomenout.
Díky