Page 133 of 214
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 23:44 29. Nov 2012
by Molly23
A já bych chtěl něco pro RP hráče vymyslet no... tak v hlavě přemýšlím... ale co...
Chtělo by to něco, co by motivovalo hráče k dalšímu vývoji. Jasně, motivace může být ono společenské postavení ve světě, ALE tuhle motivaci bych přirovnal ke 40lvl. Bylo by hezké, kdyby bylo i něco mezi, co by hráče potěšilo. Onen postup na vytížený vrchol, je totiž kolikrát o nervy. Nějaký postup (třeba pro creepera to mohou být levely) po krůčkách, na kterých by hráč něco získával, by byl prostě fajn.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 23:46 29. Nov 2012
by J.F.Payne
Veď dlouhodobě nějakou alespoň trochu početnou gildu a výhody i postavení se dostaví samo. Jen to chce mít vizi a vytrvat v ní.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 23:47 29. Nov 2012
by xxxMajkyxxx
A muzu taky chtit neco pro hrace, kteri se vyhradne neradi ani do jedne skupiny?
Ackoliv musim rict, ze pro takove je system vlastne nejvic vyhovujici.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 23:48 29. Nov 2012
by Nalkanar
Samo se dostavuje jen Jonům

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 09:57 30. Nov 2012
by -darkvision-
Molly23 wrote:
Jde mi o to, že creep vs. RP, je dle mě nevyrovnané. U RP hráčů se říká, že jejich výhodou oproti creeperům je možnost získání IC postavení ve světě ovšem... všichni víme jaká ta cesta za postavením ve skutečnosti je. Nedá se náročností vůbec srovnávat s creepem. Je to běh na měsíce, možná roky hry! A pak hráč třeba narazí na bariéru reálií a celé snažení je tatam... Tato odměna by podle mě vůbec nebyla na škodu.
Nejdřív říkáš že creep a RP je nevyrovnané.Pak naťukneš že oproti creeperům můžete získat postavení a pak řekneš že se to nedá srovnávat s creepem - jako že creepem získám postavení? Nebo ses z postavení přesunul najednou na level? Nebo jak ... ?
Každopádně myslím že postavy co se fakt snažili a promin molly ale nevidděl jsem je tu plakat jak tebe, vložili tento čas raději do hry. A kde jsou dnes? Když se ohlédnou za sebe, čím vším si prošli a kde už jsou.
Výborná ukázka je Alyffyn. Začala od píky a kde je dnes? A není to tím zda creepíš či erpíš, ale zda chceš. Ty jako člověk, zda chceš něčeho dosáhnout (předem si stanov čeho).
Co taková Aria? To samé ... prostě hrajou, snažej se a neřešej to furt na foru. A zvládli to i bez odměn, které tu popisuješ.
Mě se zdá, že poslední dobou si tu chce akorát každej něco zjednodušit.. ach ta lenost ..
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 23:08 11. Dec 2012
by innfra
Možnost spánku v celách vězení pod Karathskou radnicí.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 09:37 12. Dec 2012
by Krysak
Možnost spánku v pronajatých domech v podtemnu.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:55 12. Dec 2012
by kucik
Krysak wrote:Možnost spánku v pronajatých domech v podtemnu.
Trochu konkrétněji? V těch co jsem nastavoval by to jít mělo.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 13:43 12. Dec 2012
by Krysak
kucik wrote:Krysak wrote:Možnost spánku v pronajatých domech v podtemnu.
Trochu konkrétněji? V těch co jsem nastavoval by to jít mělo.
Ajta dobehnu do toho našeho a zkusím...
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:17 12. Dec 2012
by kucik
kucik wrote:
Trochu konkrétněji? V těch co jsem nastavoval by to jít mělo.
Čímž samozřejmě neříkám že všechny, protože pokud vím, tak jeden interiér někdo předělal a přitom mu to zrušil, ale minimálně potřebuju vědět, kde to nefunguje.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:09 04. Jan 2013
by jachyra
Totok

))
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:21 04. Jan 2013
by -RoF-
Ono by to šlo, aj v toolu tohle je, ale už vidím jak DG a spol povolují nějaké takové odchylky.
Ikdyž nevím, je možné si udělat polodraka, třeba modrého, černého a nebo tohohle zeleného?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:25 04. Jan 2013
by jachyra
to by bolo úplne super, ak by to šlo

len blbé, že by nemohol byť druid napr a tak

ako druid/shapeshifter s tým, že teda by nemal RDD build ale .... to si viem predstaviť, ako to ako rasa bude zamietnuté :/
ale tak aj RDD build, ak by šlo urobiť iné krídla, to by bolo totálne husté

ak xistujú červení draci, prečo nie iní?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 13:02 04. Jan 2013
by Nalkanar
Tak kdysi padlo, že se "časem" sepíší reálie pro různé druhy drakonidů a draků, protože prý neplatí ty standartní DnD reálie (jakože rudý drak není třeba prý zlý apod.). Takže když by někdo uspěl s historií u DG a tam si prosadil, že je "učedník" zeleného draka, nebo zeleného rákosníčka, tak křídla asi dostane, no ne?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 13:33 04. Jan 2013
by Pajule
Taky sem to tak pochopila.