Page 133 of 329

Re: Vtípky

Posted: 17:46 07. Oct 2011
by Molly23
Nalkanar wrote:http://kecy.roumen.cz/alignment-musicians.jpg
COže?!!!! NEsouhlasím!!!! Osobně se vrhám na předělávku této tabulky... Jsem hlavně rozhořčen nad evilákama, jediní ty se mi příčí pač mi nesedí. Jinak dobrý :)

Re: Vtípky

Posted: 17:52 07. Oct 2011
by J.F.Payne

Re: Vtípky

Posted: 18:06 07. Oct 2011
by de Aers
J.F.Payne wrote:Je libo pořádnou muziku?

http://www.youtube.com/watch?v=boIiAQ2m ... ure=relmfu
Nejdřív sem si myslel, že si s tou cirkulárkou dělá prdel, ale ten jeho odhodlanej výraz a pak ten zpěv :D

Re: Vtípky

Posted: 10:00 08. Oct 2011
by Molly23
Lidi, kdo kdy uvažuje o hraní na kytaru tak na tohle dávejte sakra pozor... tohle NEZKOUŠEJTE BEZ ZÁMLŮ NA POPRUH!!!

http://www.youtube.com/watch?v=Yj7iiuPQ ... re=related

Re: Vtípky

Posted: 00:18 09. Oct 2011
by Molly23
Tohle se mi moc líbilo.

Re: Vtípky

Posted: 15:43 09. Oct 2011
by Narsith
Tak tohle mě dostalo do kolen.Zpravy z dnešnich Novinek.cz :mrgreen:

Šestasedmdesátiletá důchodkyně se zařadila mezi piráty silnic, když začala honičku s policisty. Extrémně pomalou rychlostí, která nepřesáhla 30 kilometrů v hodině, statečně ujížděla asi 45 kilometrů, dokud jí na okno nezaklepal policista, který běžel podél auta.

Re: Vtípky

Posted: 19:50 09. Oct 2011
by Braenn
Narsith wrote:..
Ten je hodně dobrý:))

Na oplátku přidám jeden taktéž pravdivý a ze života:

Prečo piť alkohol?
Lebo žiadna dobrá historka sa nezačína slovami "keď sme jedli šalát.."

Re: Vtípky

Posted: 22:58 09. Oct 2011
by Molly23
Jak vidí Vatikán evropu...

Re: Vtípky

Posted: 10:05 10. Oct 2011
by de Aers
"Babko, chceš naučit nový způsob soulože? To se oba svlíknem do naha, já se opřu o zeď a ty na mě skočíš."
Babka se rozeběhne a skočí, dědek uhne a babka plesk o zeď. Dědek povídá:
"To jsem s tebou vymrdal,že!"

Re: Vtípky

Posted: 10:09 10. Oct 2011
by de Aers
vzkazy.jpg

Re: Vtípky

Posted: 18:26 10. Oct 2011
by Práček

Re: Vtípky

Posted: 18:40 10. Oct 2011
by Molly23
Tak tohle mě pobavilo, asi voskové muzeum, tématika ohněm a mečem.... lol... shcválně kdo si všimne.

http://www.filmpolski.pl/z1/80z/7180_107.jpg

Možná to není vosk, ale na jednom obrázku má Tuhaj Bej tolik mejkapu že to vypadá jak voskovák

Re: Vtípky

Posted: 19:05 10. Oct 2011
by Braenn
Molly23 wrote:Tak tohle mě pobavilo, asi voskové muzeum, tématika ohněm a mečem.... lol... shcválně kdo si všimne.

http://www.filmpolski.pl/z1/80z/7180_107.jpg

Možná to není vosk, ale na jednom obrázku má Tuhaj Bej tolik mejkapu že to vypadá jak voskovák
Kde ty obrázky z natáčení bereš:)) Tuhaj Bejův učenec, heh.

Re: Vtípky

Posted: 19:18 10. Oct 2011
by Molly23
Tajemství :) nacházím je dá se říct náhodou hehe.

Re: Vtípky

Posted: 18:09 12. Oct 2011
by de Aers
vtipek.jpg