Page 133 of 143
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 13:55 07. Dec 2013
by Molly23
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 16:01 09. Dec 2013
by KaTo
Jsem byl o víkendu na
Ozzákovi (
odkaz je sice na koncert z Austrálie, ale je to stejná šňůra) a musím smeknout. Sice Ozzík po podiu už neskáče, nekřepčí a nekouše hlavičky netopýrkům a holubicím...jako zamlada

, ale bohajeho tu fyzičku bych chtěl mít. A co Ozzák, ale bubeník co předváděl (jako jo, sedí u toho...ale

). Předvedl hustokrutopřísežnědémonsko

megaepický sólo. To bylo metalový pošušňáníčko. Když si zpětně vybavím některý kapely z Assaultů, tak ty kdyby na koncertě byly, musely by spáchat hanbou seppuku!

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 00:20 10. Dec 2013
by sandoftime
Come to my
cabin baby

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 18:35 20. Dec 2013
by Molly23
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 18:58 20. Dec 2013
by sandoftime
Já ti nevím, podle tempa jakým probíhá oprava bych i tipl že to dělají ony...
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 07:32 21. Dec 2013
by sandoftime
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 19:12 26. Dec 2013
by Molly23
Něco pro všechny trolly

. Písnička Trollkamp od kapely Trollfest.
http://www.youtube.com/watch?v=X_FLTtcgHqE
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 02:00 27. Dec 2013
by Sobik
Pro příznivce tvrdší hudby: Tohle bude v únoru v Praze.
Kataklysm - Elevate (CAN, Death metal)
Fleshgod apocalypse - Elegy (ITA, Symphonic Technical Death)
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 01:59 29. Dec 2013
by Sielencer
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 22:26 29. Dec 2013
by Desmond
The Avalanches - Frontier Psychiatrist
http://youtu.be/qLrnkK2YEcE
We all need therapy ...

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 13:53 31. Dec 2013
by Kinkin
Místo : Hawaii - McKinley High School
Interpret : Honolulu Community Concert Band & Hawaii Pacific University Symphonic Band combined
http://www.youtube.com/watch?v=TXYiw0ujTLg ... hua ...

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 15:15 04. Jan 2014
by sandoftime
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 15:06 06. Jan 2014
by pavad
Neuveritelne kvalitne sehrana skupinka hudebniku podava Brahmsuv klavirni kvintet F moll. Na youtube vystavena nahravka neni prilis kvaliteni - lec pro predstavu postaci. Kdyz tak mohu poslat neco na ukazku v kvalite mnohem lepsi...
Zde je odkaz:
http://www.youtube.com/watch?v=UJLRdxP61fs
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 16:29 10. Jan 2014
by KaTo
Buldočci v akci!
P.S.
Nejedná se o psí plemeno

, ale o součást oblečení. Jinak je to "moderní" swing od Stelara.
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 16:55 10. Jan 2014
by Kinkin
http://www.youtube.com/watch?v=jndjluWJSLw
hmm...tak takhle to ještě neumím, hraje si s ní, jak s dítětem

, numero uno