Page 133 of 142
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 21:17 01. Feb 2015
by KaTo
J.F.Payne wrote:A co přesně ti na tom vadí?
Že vlastnost (kterou má do craftu) a náročnost zpracování (toho konkrétního kamene) neodpovídá jeho umístění do světa v paraele k ostatním kamenům.
Abych ti to uvedl na přehnaném příkladu - je to jako bys umístil meteor k jezevcům u Ivory a měď dal k Drakovi do Hvozdu.
P.S.
Obecně mi přijde, že pro většinu zdrojů (hlavně kovů) platí, že je snadnější si dojít pro ně solo z povrchu, než v partě z podtemna
.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 22:04 01. Feb 2015
by karolina
Protože mě už to věčný osočování o zvýhodňování jedný strany štve. Vždycky se snažím dělat to tak aby to bylo v rámci možností serveru vyrovnaný... když začal craft a dole se nedali sehnat krumpáče, tak jsem je prodávala k vetešníkovi aby si je dole mohli odkoupit a těžit než se situace vyřeší..
V podtemnu nehraju tak nevím, snažím se s hráčema odtamtud komunikovat a radit se když nevím co jak chodí... tak sorry, že se snažím.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 23:29 01. Feb 2015
by -darkvision-
karolina wrote:Protože mě už to věčný osočování o zvýhodňování jedný strany štve. Vždycky se snažím dělat to tak aby to bylo v rámci možností serveru vyrovnaný... když začal craft a dole se nedali sehnat krumpáče, tak jsem je prodávala k vetešníkovi aby si je dole mohli odkoupit a těžit než se situace vyřeší..
V podtemnu nehraju tak nevím, snažím se s hráčema odtamtud komunikovat a radit se když nevím co jak chodí... tak sorry, že se snažím.
Néééé nepřestáááávej, my Tě máme rádi :-* a na ostatní peč, stejně to jsou jen ocasové co maj zálibu v tom se navážet do ostatních.
Hey ocasové, děte k šípku

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 23:30 01. Feb 2015
by -darkvision-
Barbar321 wrote:Vadí mi, umístění třetího nejlepšího kamene do lokace, naprosto neodpovídající nastavení světa a obtížnosti, s jakou se dostává k ostatním surovinám.
Druhý nejlepší kámen je tak dobře umístěn, že je nutná kvalitní epická skupina a třetí na místě, kam od nás chodili na 15-tém lvl.
Podle je to výstřel do prázdna, tam rozhodně takový kámen být neměl

Co kdybys to podal trochu jinak? Hm? Nejsi už dospělý? Hm?

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 23:31 01. Feb 2015
by -darkvision-
KaTo wrote:J.F.Payne wrote:A co přesně ti na tom vadí?
Že vlastnost (kterou má do craftu) a náročnost zpracování (toho konkrétního kamene) neodpovídá jeho umístění do světa v paraele k ostatním kamenům.
Abych ti to uvedl na přehnaném příkladu - je to jako bys umístil meteor k jezevcům u Ivory a měď dal k Drakovi do Hvozdu.
P.S.
Obecně mi přijde, že pro většinu zdrojů (hlavně kovů) platí, že je snadnější si dojít pro ně solo z povrchu, než v partě z podtemna
.
Anávrh? hm hm hm? Nějaký návrh? Nebo jen kritika která je k ničemu? hm hm hm?
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 23:39 01. Feb 2015
by KaTo
Darku, darku, nestačil by ti na tvoje (víceméně nic neříkající) výkřiky (potažmo nepřímo urážející

) do tmy jeden jediný příspěvek...a ideálně ve spamu

. Hm, hm, hm-hmičky?

Co? Jujuju?
P.S.
K tvé otázce - nejsem WB, abych měl představu o tom, co je kde za jaké rozpětí obtížnosti dungů, včetně náročnosti a délek cest na shardu. Jak jsem psal dřív, je na WB, zda připomínku akceptuje nebo zamítne. Mucinky, mucinky, víme, víme, víme?!

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 23:48 01. Feb 2015
by -darkvision-
Možná mi v krvi koluje alkohol, ale stále mi stačí zdravý rozum k tomu, že pokud někde vidím chybu, tak ji normálně komunikuji s nějakým wb. Tak jako doposud to dělám já. Něco se mi nezdá, tak to zcela normálně oznámím. Ten tón a ostatní nedostatky si můžete odpustit. Jinak Wb práci akorát znechutíte. Ale jasný, je to na vás jak umíte komunikovat, že?

(ano rejp že komunikovat neumíte)
Asi tak....
edit: Ani já nejsem wb, nicméně dokážu s nimi komunikovat lépe jak Ty. Hm hm hm? Kdepak je asi chyba? Hm? U mě těžko... zkus se zamyslet

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 11:00 02. Feb 2015
by Barbar321
karolina wrote:
Takže řešení podle tebe je? vysázet všechny těžký kameny v jedno těžkém dungeonu ať se parta porve? Na st byly dobře dostupné jiné kameny, si uvědom kde byl topaz, alexandrit nebo ohnivý opál. Holt ne všechno nastavení světa se ti musí líbit.
1) obtížných dungu je povícero a opravdu se dá najít vhodnější lokace, aby zisk z kamene odpovídal i náročnosti, jak ho získat. Když porovnám obtížnost získání alexandritu s tímto, možná i ten alexandrit je na tom hůř.
2) Máš pravdu, nemusí se mi všechno nastavení světa líbit. Není důvod to neakceptovat. Na druhou stranu je zde téma "co mi na Thalii vadí" a tak jsem to sem napsal jako svou připomínku. Že bych si změnu chtěl ale vydupávat? NE. Bude změna? Budu hledat jiné umístění, nebude, budu chodit pro kámen sem. Nic víc, nic míň.
KaTo wrote:J.F.Payne wrote:A co přesně ti na tom vadí?
Že vlastnost (kterou má do craftu) a náročnost zpracování (toho konkrétního kamene) neodpovídá jeho umístění do světa v paraele k ostatním kamenům.
Přesně tak. Jde jen o to, že kvalita kamene a jeho umístění není v souladu s umístěním a dostupností jiných surovin. Berte to jen jako upozornění. Pokud to tak chcete nechat, nechejte. Já si kvůli tomu vlasy rvát nebudu.
karolina wrote:Protože mě už to věčný osočování o zvýhodňování jedný strany štve.
Promiň, ale to s tím nemá co společného. Dostupnost je shodná jak z jedné tak z druhé strany. Nenavážím se do toho, že nutně povrch musí mít surovinu k dostání hůře jen kvůli tomu, že se jedná o vyšší kámen, který má být v hloubi podtemna. Jen jde o to, že je ten dung poněkud slabší. Na ST také byly některé suroviny dobře k dostání,. jiné zas hůř. Stejně tak záviselo na tom, zda-li je surovina v podtemnu nebo na povrchu. Krásným příkladem byl granát, který byl na povrchu u ledových kněžek, kam chodili jen výjmeční sebevrazi, zatímco dole byl snadno dostupný u hub. Tak proč to opakovat.
-darkvision- wrote: A návrh? hm hm hm? Nějaký návrh? Nebo jen kritika která je k ničemu? hm hm hm?
Ale i jo. Osobně bych volil nějakou zapomenutou místnost přírodního rázu do zapomenutého chrámu v prahvozdu do posledního patra. Mělo by to i své opodstatnění, že je to čistý kámen usměrňující tok magie. Tak proč by si ho tam třeba nemohli i kopat? (i když pořád raději nějakou jeskyni) Zde by mohla být obtížnost vyšší.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 07:08 08. Mar 2015
by Barbar321
Barbar321 wrote:karolina wrote:
Takže řešení podle tebe je? vysázet všechny těžký kameny v jedno těžkém dungeonu ať se parta porve? Na st byly dobře dostupné jiné kameny, si uvědom kde byl topaz, alexandrit nebo ohnivý opál. Holt ne všechno nastavení světa se ti musí líbit.
Tak koukám, že řešením nakonec bylo umístit ten kámen do ještě jednodušší a snažší lokace, než původně byla. Teď se k němu s opatrností dostane partička na 10-té úrovni s přehledem
Opravdu už začnu pomalu věřit umístění meteoru do jezevčí jeskyně
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 09:36 15. Apr 2015
by Barbar321
Bylo by možné učitelům na karatském a ivorském hřitově nastavit nějakou neutrální frakci? Je vcelku škoda se tam s nimi mlátit.
Není to nijak velká připomínka, vyhnout se jim dá, když se o nich ví a holt v nouzi by případný žák musel čekat na restart, ale přecejen...
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 09:41 15. Apr 2015
by kucik
Barbar321 wrote:Bylo by možné učitelům na karatském a ivorském hřitově nastavit nějakou neutrální frakci? Je vcelku škoda se tam s nimi mlátit.
Není to nijak velká připomínka, vyhnout se jim dá, když se o nich ví a holt v nouzi by případný žák musel čekat na restart, ale přecejen...
Frakci bych neměnil. To že jsou věči podtemnu nepřátelští je taknějak součást věci. Případný uchazeč o level to snad přežije a přijde příště.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 07:51 31. Jul 2015
by Nalkanar
Omezení na caster level
Chápu, k čemu je určeno, ale je to takové pochybné. Příklad - doprovázím postavu na nízkém lvlu, cesta může být nebezpečná, tak postavu skryji do invisu. Nicméně invis díky "omezení na caster level" trvá třetinovou dobu, takže jej musím opakovaně obnovovat, ač to nemá logiku.
Nešlo by to nějak poštelovat? Minimálně u invisů, že by efekt neviditelnosti (nikoliv skrytí, aby se zamezilo zneužití i vylepšené neviditelnosti) nebral v potaz?
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 11:12 31. Jul 2015
by karolina
Nalkanar wrote:Omezení na caster level
Chápu, k čemu je určeno, ale je to takové pochybné. Příklad - doprovázím postavu na nízkém lvlu, cesta může být nebezpečná, tak postavu skryji do invisu. Nicméně invis díky "omezení na caster level" trvá třetinovou dobu, takže jej musím opakovaně obnovovat, ač to nemá logiku.
Nešlo by to nějak poštelovat? Minimálně u invisů, že by efekt neviditelnosti (nikoliv skrytí, aby se zamezilo zneužití i vylepšené neviditelnosti) nebral v potaz?
Což o to, že se to promítně na postavy, tam to i chápu, ale ono se mi to promítá i na summona :-/
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 12:48 31. Jul 2015
by Caehan
Ideální systém by neomezoval mága, ale shazoval expy družině, co na sobě má seslaná kouzla s vysokým caster levelem, jako by byl někdo takový s nimi.
Ale snadně to nezní a možná to má i chyby, co nevidím.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 13:03 31. Jul 2015
by KaTo
Vzhledem k počtu začínajících "nováčků" a vzhledem k tomu, že "median" hlavních postav serveru je dneska 25+, a mágové 30+, tak je šikanování lowíků (v 99% altů délehrajících hráčů) skrze "caster level" jen další nadbytečný skript

, který by se mohl v pohodě smazat.