Page 133 of 331

Re: Poděkování

Posted: 15:56 06. Jan 2011
by venomeq
No....každej ma své mouchy....Ale co se týče Caironových Q ....nikdo mi nemůže popřít že byly fakt skvělé...vždy sem se jich rád účastnil...takže dík za ně Cairone.

Re: Poděkování

Posted: 18:11 06. Jan 2011
by pilnik
Na první pohled trest adekvátní, na druhý snad žádný prohřešek nemuže na misce vah vyvážit to, co všechno Cairon pro Thálii udělal.
Díky.

Re: Poděkování

Posted: 20:33 06. Jan 2011
by G14
teda nevim jestli si to Cairon nejak precte....s tim Vendelinem tss tss tss, on vi :mrgreen: .....ale jinak u me je porad frajer :wink: 8) takže díky za vše Cairone :)

Re: Poděkování

Posted: 23:28 06. Jan 2011
by Práček
Já zas děkuju Fallionovi za dobrou hru....sice to bylo drsné....ale dobré...dost jsem to se Shiou prožíval....ale nejhorsí šok přišel až na konec no :D

Dík...a příště si vyměníme role a já tě naučim kreslit ;)

Re: Poděkování

Posted: 23:35 06. Jan 2011
by Desmond
Díky všem hráčům a jejich postavám s kterými teď přicházím nejvíce do kontaktu. Na několik dní si dám pauzu, takže prosím počítejte s tím, že nebudu k zastižení. Díky za pochopení a přeji Vám i všem ostatním hezkou hru.

Re: Poděkování

Posted: 01:55 07. Jan 2011
by Pajule
Bahňáků děkujů ..byl to ŠOK :D jen teda uši si kvůli tobě ufiknout nenechá! :D ..ale díky fakt moc díky

Re: Poděkování

Posted: 03:00 07. Jan 2011
by Bahnak
*kouká jak zjara* Co? Co já? Za co? Ja něco udělal? Kdééé? Jestli myslíš ten táborák, tak to mi neděkuj, sirkou škrtal někdo úúúplně jinej.

Re: Poděkování

Posted: 09:35 07. Jan 2011
by sendys
Bahnak wrote:*kouká jak zjara* Co? Co já? Za co? Ja něco udělal? Kdééé? Jestli myslíš ten táborák, tak to mi neděkuj, sirkou škrtal někdo úúúplně jinej.
že by berserk?:-D

Re: Poděkování

Posted: 13:07 07. Jan 2011
by Silfein
Práček wrote:Já zas děkuju Fallionovi za dobrou hru....sice to bylo drsné....ale dobré...dost jsem to se Shiou prožíval....ale nejhorsí šok přišel až na konec no :D

Dík...a příště si vyměníme role a já tě naučim kreslit ;)
Taky Ti musim poděkovat, dlouho jsem si tak dobře nezahrál (co se týče frakčních bojů) ;)

Re: Poděkování

Posted: 13:23 07. Jan 2011
by Lord_Berserk
Bahnak wrote:*kouká jak zjara* Co? Co já? Za co? Ja něco udělal? Kdééé? Jestli myslíš ten táborák, tak to mi neděkuj, sirkou škrtal někdo úúúplně jinej.
*piska si* dik Bahnakovi a spol. za vcerejsi akci, i kdyz bylo vsude ticho po pesine :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 13:33 07. Jan 2011
by Garett
Lord_Berserk wrote:
Bahnak wrote:*kouká jak zjara* Co? Co já? Za co? Ja něco udělal? Kdééé? Jestli myslíš ten táborák, tak to mi neděkuj, sirkou škrtal někdo úúúplně jinej.
*piska si* dik Bahnakovi a spol. za vcerejsi akci, i kdyz bylo vsude ticho po pesine :twisted:
Taky dík všem zúčastněnejm, takovejch lidí online a nikde ani na kus nohy... a že sme toho prošli dost...doufam, že aspon nekoho vylekaly ty hlavy a těla na kůlech co sme tam nechaly :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 13:53 07. Jan 2011
by Práček
Garett wrote:
Taky dík všem zúčastněnejm, takovejch lidí online a nikde ani na kus nohy... a že sme toho prošli dost...doufam, že aspon nekoho vylekaly ty hlavy a těla na kůlech co sme tam nechaly :twisted:

příště pujdu s váma....jsem užasná volavka :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 14:23 07. Jan 2011
by Prasokralik
Garett wrote:
Lord_Berserk wrote:
Bahnak wrote:*kouká jak zjara* Co? Co já? Za co? Ja něco udělal? Kdééé? Jestli myslíš ten táborák, tak to mi neděkuj, sirkou škrtal někdo úúúplně jinej.
*piska si* dik Bahnakovi a spol. za vcerejsi akci, i kdyz bylo vsude ticho po pesine :twisted:
Taky dík všem zúčastněnejm, takovejch lidí online a nikde ani na kus nohy... a že sme toho prošli dost...doufam, že aspon nekoho vylekaly ty hlavy a těla na kůlech co sme tam nechaly :twisted:
No, někdo ten bordel po vás našel, ale jestli se tomu dá říkat zrovna "vylekaly" to nevím. Spíš bych to označil jinak. Začněte si hlídat záda vážění krtečci ;)

Re: Poděkování

Posted: 01:14 08. Jan 2011
by LDamian
Diky G14 a Bahnakovi za krasne pribehy!

Re: Poděkování

Posted: 01:53 08. Jan 2011
by Pajule
LDamian wrote:Diky G14 a Bahnakovi za krasne pribehy!
ANO já taky..ale g14 to ví.. :D

v rámci poděkování děkuji Álííí, Zachovi, samozřejmě prasokrálíkovi za ufff vše.. a taky těm co se motaj kolem Elen..občas to s ní není lehký no :wall: