Re: Poděkování
Posted: 15:56 06. Jan 2011
No....každej ma své mouchy....Ale co se týče Caironových Q ....nikdo mi nemůže popřít že byly fakt skvělé...vždy sem se jich rád účastnil...takže dík za ně Cairone.
že by berserk?:-DBahnak wrote:*kouká jak zjara* Co? Co já? Za co? Ja něco udělal? Kdééé? Jestli myslíš ten táborák, tak to mi neděkuj, sirkou škrtal někdo úúúplně jinej.
Taky Ti musim poděkovat, dlouho jsem si tak dobře nezahrál (co se týče frakčních bojů)Práček wrote:Já zas děkuju Fallionovi za dobrou hru....sice to bylo drsné....ale dobré...dost jsem to se Shiou prožíval....ale nejhorsí šok přišel až na konec no
Dík...a příště si vyměníme role a já tě naučim kreslit
*piska si* dik Bahnakovi a spol. za vcerejsi akci, i kdyz bylo vsude ticho po pesineBahnak wrote:*kouká jak zjara* Co? Co já? Za co? Ja něco udělal? Kdééé? Jestli myslíš ten táborák, tak to mi neděkuj, sirkou škrtal někdo úúúplně jinej.
Taky dík všem zúčastněnejm, takovejch lidí online a nikde ani na kus nohy... a že sme toho prošli dost...doufam, že aspon nekoho vylekaly ty hlavy a těla na kůlech co sme tam nechalyLord_Berserk wrote:*piska si* dik Bahnakovi a spol. za vcerejsi akci, i kdyz bylo vsude ticho po pesineBahnak wrote:*kouká jak zjara* Co? Co já? Za co? Ja něco udělal? Kdééé? Jestli myslíš ten táborák, tak to mi neděkuj, sirkou škrtal někdo úúúplně jinej.
Garett wrote:
Taky dík všem zúčastněnejm, takovejch lidí online a nikde ani na kus nohy... a že sme toho prošli dost...doufam, že aspon nekoho vylekaly ty hlavy a těla na kůlech co sme tam nechaly
No, někdo ten bordel po vás našel, ale jestli se tomu dá říkat zrovna "vylekaly" to nevím. Spíš bych to označil jinak. Začněte si hlídat záda vážění krtečciGarett wrote:Taky dík všem zúčastněnejm, takovejch lidí online a nikde ani na kus nohy... a že sme toho prošli dost...doufam, že aspon nekoho vylekaly ty hlavy a těla na kůlech co sme tam nechalyLord_Berserk wrote:*piska si* dik Bahnakovi a spol. za vcerejsi akci, i kdyz bylo vsude ticho po pesineBahnak wrote:*kouká jak zjara* Co? Co já? Za co? Ja něco udělal? Kdééé? Jestli myslíš ten táborák, tak to mi neděkuj, sirkou škrtal někdo úúúplně jinej.
ANO já taky..ale g14 to ví..LDamian wrote:Diky G14 a Bahnakovi za krasne pribehy!