Page 134 of 214
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:03 04. Jan 2013
by jachyra
Ťažko povedať aká je ale aspoň základná predstava pre to

mno ja žiaľ podľa forgotten realm mám problém že červené dráčka vidím ako hrozne protivného a výbušného ... zeleného ako totálnu mrchu, líškavého a hrozne na prachy a nenažraného .. a tak

záleží aká je predstava pre TH
Ooooh toto bude asi skôr pre ostatných XD ale zase ja sa s týmtiež rada vyhrávam ... takéto niečo mi tu chýba, viac možností obliekania - hlavne pre tých, čo sa s tým radi vyhrajú XD
EDIT: samozrejme to nemyslím len na sexi oblečká a pod, ale aj na zbroje, klasické oblečenie a pod, škoda že nemôže urobiť screen chlapských zbrojí, čo mi chýbajú
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:07 04. Jan 2013
by Molly23
Oblečky mě taky baví, ale uvítal bych víc takového... hmm civilního oblečení. Škoda že to je na modulu omezeno počtem modelů. Nejde to nějako ochcat?
Jinak Jachyro

udělej si normálně RDD a je to nééé? Jen se obávám, že budeš muset sesadit momentální královnu povrchu z majákového trůnu.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:32 04. Jan 2013
by jachyra
XD nepotrebujem nikoho zosadzovať lol .... a jup tie normálne modely, to bych tiež mohla poslať, ono na jednom serveri to "ochcali" a urobili asi 300 do jedného radu, ale ako neviem no ... ale aj tak stále tých 255 nie je plne využitých

otázka je, čo by trebalo urobiť pre to, aby to bolo lepšie ... Molly môžem urobiť screeny takých pekný normál oblečení

a poslať, nech sa vidí že mi chýba aj normálne oblečko XDDD
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:47 04. Jan 2013
by Molly23
Posílej!
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:00 04. Jan 2013
by Nalkanar
Klidně veřejně
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:07 04. Jan 2013
by jachyra
tak trochu som porobila

aspoň tie, kde sú veci čo na TH mi chýbajú
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:14 04. Jan 2013
by Nalkanar
No až na nějaké dva vršky, dvoje nohy a tak tu vše je, ne? *kouká na to a nevidí tam nic až tak zásadně nového*
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:17 04. Jan 2013
by jachyra
Žartuješ, však? *rehní sa* vidno, chlapi, tí sú slepí voči takým veciam XD ale toto, Nalku, možno uvidíš, že nie je na TH .... a je to tiež aj pre iných mužského pohlavia
Preto sa pýtam, čo by napr bolo treba urobiť, aby sa to aj na TH pridalo, mohlo by byť sranda hehe
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:26 04. Jan 2013
by KaTo
Nalkanar wrote:No až na nějaké dva vršky, dvoje nohy a tak tu vše je, ne? *kouká na to a nevidí tam nic až tak zásadně nového*
Jakožto jeden z oblékačů avatarů mám Thalijský oblečky (včetně rób) prolezlý a... *jukne na nabídku* ...přikláním se k Nalkovi, většina toho z obrázků na Thalce je.
Jako jo, jsou tam nějaký věci co se mi z Thalky nevybavují, ale čekal jsem něco...originálnějšího náčelničko!
Sice některý věci jsou jen v určitých kategoriích zbrojí. Tj. některý topy jsou jen v kožených/plátových, nejsou v "róbách".
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:34 04. Jan 2013
by kucik
Nějaký místo na přidání by se nejspíš ještě našlo. Jen by se musel někdo zabejvat tím, kam ten model plácnout, aby nic nepřepisoval a samozřejmě kontrolovat, že už tam neni.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:41 04. Jan 2013
by Nalkanar
Dobře, tohle nevypadá moc povědomě. Ale ta předchozí sada, nejsem si jist úplně rukávy a nohavice můžou mít jen drobné rozdíly oproti tomu co je (což pak nepovažuju za důležité a jako chlap mi to příjde, že už to tu je):
První řádek celá tu už je, dá se vyrobit. Vršky spodky určitě. Možná stehna u trojky nejsou úplně taková.
Druhý řádek - 2. a 3. vršek tu myslím nejsou, ale dost možná je tu něco podobného. U čtyřky pak možná zase ty stehna a u trojky tetování vypadá nestandartně.
Třetí řádek - první vršek a u třetího to průhledné u pasu. Jinak zbytek tu je.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:42 04. Jan 2013
by Molly23
Do kategorie oblečků co mi chybí na Thalce spadá asi tak číslo 10

, když pominu jehly. Měl jsem na mysli nějaké prostší oblečení.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:53 04. Jan 2013
by jachyra
Je možné, že som nejaké nepostrehla, ono predtým som si otestovala kopec zbrojí, ale uznávam že je to už vyše roka a to sa mohlo zmeniť

a možno je to dlhší čas, ale díky za radu

treba otestovať ... ono chýbajú mi napr druhy topánok na vysokých opätkoch, na TH je len jedno, pričom som stretla myslím *remýšľa* 3-4 druhy iných a tie pančuchy napr, je to pekné ..
sukne že by boli v ľahkých zbrojách? tiež okukám

na TH som našla len také fádne
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 16:54 04. Jan 2013
by jachyra
Nalkanar wrote:
Dobře, tohle nevypadá moc povědomě. Ale ta předchozí sada, nejsem si jist úplně rukávy a nohavice můžou mít jen drobné rozdíly oproti tomu co je (což pak nepovažuju za důležité a jako chlap mi to příjde, že už to tu je):
První řádek celá tu už je, dá se vyrobit. Vršky spodky určitě. Možná stehna u trojky nejsou úplně taková.
Druhý řádek - 2. a 3. vršek tu myslím nejsou, ale dost možná je tu něco podobného. U čtyřky pak možná zase ty stehna a u trojky tetování vypadá nestandartně.
Třetí řádek - první vršek a u třetího to průhledné u pasu. Jinak zbytek tu je.
Prvú radu neurobíš

nie to čo má na nohách, amulet a pod
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 17:03 04. Jan 2013
by Nalkanar
Z 90% to bude identické. U té čtyřky chybí max u vršky ten límeček, ale možná i ten tu je. U trojky trochu ty stehna, dvojka jen ten hloupý amuletek (a to to musíš mít nutně systémově a nemáš představivost?). To radši spíše než X variací na jeden druh oblečení, co tu je, něco pro Mollyšáka a jiné, kteří by brali něco více "historické" bez velkých výstřihů a neodhalené kůže, ne?
