Page 134 of 329

Re: Vtípky

Posted: 00:37 13. Oct 2011
by sendys
de Aers wrote:
vtipek.jpg
<a> http://www.český_zpravodajský_server/245167-somalske-deti-vyhraly-v-recitacni-soutezi-pusky-a-granaty.html
<b> http://www.český_zpravodajský_server/247139-smernice-eu-zakazala-detem-bez-dozoru-nafukovat-balonky-a-troubit-na-frkacky.html

Re: Vtípky

Posted: 17:53 13. Oct 2011
by kucik

Re: Vtípky

Posted: 18:09 13. Oct 2011
by J.F.Payne

Re: Vtípky

Posted: 19:00 13. Oct 2011
by Prasokralik
kucik wrote:Imperial march!
tohle je tak strašně geek video že i na mě je to moc O.o jak to sakra udělal?

Re: Vtípky

Posted: 19:09 13. Oct 2011
by Molly23

Re: Vtípky

Posted: 22:25 13. Oct 2011
by Tretas
Kdyby měl někdo náladu se zase zasmát, doporučuju četbu flames na způsob sendys=frisco. Zase sem se válel smíchy. :mrgreen: :mrgreen:

http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... =17&t=4838

Re: Vtípky

Posted: 22:37 13. Oct 2011
by de Aers
Tretas wrote:Kdyby měl někdo náladu se zase zasmát, doporučuju četbu flames na způsob sendys=frisco. Zase sem se válel smíchy. :mrgreen: :mrgreen:

http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... =17&t=4838
Taky tam občas zalistuju :o)

no abych nebyl off - http://www.libise.cz/2011/10/kdyz-se-tezkoodenec-brani/

Re: Vtípky

Posted: 22:38 13. Oct 2011
by G-ladiator
Ten se s tím nesral.

Re: Vtípky

Posted: 23:18 13. Oct 2011
by kucik
Prasokralik wrote:
kucik wrote:Imperial march!
tohle je tak strašně geek video že i na mě je to moc O.o jak to sakra udělal?
Naprogramoval si mikrokontroller a vsechny moturky disketovky na nej napojil primo. Vsimni si, jak je ta disketa vykuchana :D

Re: Vtípky

Posted: 00:02 14. Oct 2011
by Molly23
Odhalil jsem Rofův záměr. Ta kočičí postavička měla bejt opravdu nějaké SD, podařilo se mi získat obrázek, z kterého si údajně chtěl udělat portrét!!!!

Re: Vtípky

Posted: 00:10 14. Oct 2011
by J.F.Payne
Já se zase domníval, že by to mohlo vypadat nějak takto:

Image

Image

Image

Re: Vtípky

Posted: 10:18 14. Oct 2011
by -RoF-
Tohle mě dostalo a ještě ten obrázek k tomu :D
http://www.novinky.cz/koktejl/247412-am ... ranka.html

Re: Vtípky

Posted: 10:28 14. Oct 2011
by Prasokralik

Re: Vtípky

Posted: 18:54 14. Oct 2011
by Molly23
VAROVÁNÍ, JE TO SPROSTÉ

Sedí dívka v parku na lavičce a strašně nadává:
"Ku*va fix, do prdele práce!"
Jde kolem chlapík, slyší to a povídá jí:
"Poslouchej, děvče, to se vůbec nehodí, abys nadávala jako dlaždič!"
Ona na to:"Tak si sedněte ke mně a já vám povím, proč nadávám."
Chlap si přisedl a dívka mu něco zašeptala do ucha. Chlap začal nadávat:
"To je v p*či! Zasranej svět!"
Slyšela to babka, která šla okolo, a napomenula chlapíka, aby tak neklel, že je to nekulturní a nesluší se to.
A chlapík na to: "Pojďte si sednout, babi, já vám řeknu, proč tak nadávám!"
Babka si sedla, chlap jí něco pošeptal do ouška a babka hned:"A do psích
prdelí, kunda pes, já se na to vyseru!"
Uslyšel to kolem jdoucí dědek a povídá babce:
"No, že se nestydíte, paní, nadávat takhle tady před malou holčičkou!"Babka
na to, ať se posadí, že mu řekne, proč tak nadává.
Dědek si sedl a babka mu povídá:"Ta lavička je čerstvě natřená":
"Ku*vaaaaaaa, do p*či!"

Re: Vtípky

Posted: 19:18 14. Oct 2011
by Molly23
No doprčic... šílené video, nebejt toho kluka tak nestojí ani za shlédnutí.

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... jpJ9ABRNYQ#!