Page 134 of 143

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 03:04 11. Jan 2014
by Caehan

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 23:01 25. Jan 2014
by Sobik
Trochu irského folku v podání Srbů!
Orthodox Celts - Rocky Road to Dublin

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 19:02 27. Jan 2014
by sandoftime

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 18:46 29. Jan 2014
by Alrik

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 22:00 01. Feb 2014
by Absinthorix

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 19:04 12. Feb 2014
by Goran

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 01:22 24. Feb 2014
by Nalkanar
Aliho osobní hymna
http://youtu.be/aEryAoLfnAA

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 13:36 24. Feb 2014
by pavad
O vikendu jsem se podival na vyborny film - muzikal "Chicago".

Specialne jednu melodii - tango - nemohu dostat od te doby z hlavy. Racte posoudit. Vyborny text (EN nutna, znalost madarstiny vyhodou), spickova choreografie, jednoduche ale o to vypravnejsi efekty (pouze svetla). Dej se odehrava ve vezeni, kde jsou umistnene vrazedkyne svych manzelu. Zde je cast z vypraveni jedne z nich - jak se do vezeni dostala:
"... he likes to chew gum. No. not chew. Pop! ... So I said to my Sid: You pop that gum one more time..." *povzdech*
"And he did. So I put the shotgun down the wall and I fired two warning shots."
"Into his head... "
choir: "He had it coming..."

Odkaz na youtube: http://www.youtube.com/watch?v=KA6R1DMb-Z8

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 17:58 26. Feb 2014
by Puxina
Hrozně sympatická rytmická písnička ;)

Volbeat - Lonesome Rider ft. Sarah Blackwood

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 18:38 26. Feb 2014
by sandoftime

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 17:34 27. Feb 2014
by sandoftime

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 20:36 05. Mar 2014
by Fryn
Best of ... (možná by se lépe vyjímalo ve vtípcích :) ).

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 22:14 16. Mar 2014
by Puxina
Nemůžu si vzpomenout na jednu písničku, pamatuju si jen videoklip, kde chlap leží na pohovce, brečí a u ucha má magnetofon ......poslouchá zpěv tam ženské a myslím že zpívá francouzky. A předtím tancuje striptýz taková starší ženská.

Neví prosím někdo jak se ta písnička jmenuje a od jaké je kapely? ;)

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 11:44 18. Mar 2014
by Puxina
Puxina wrote:Nemůžu si vzpomenout na jednu písničku, pamatuju si jen videoklip, kde chlap leží na pohovce, brečí a u ucha má magnetofon ......poslouchá zpěv tam ženské a myslím že zpívá francouzky. A předtím tancuje striptýz taková starší ženská.

Neví prosím někdo jak se ta písnička jmenuje a od jaké je kapely? ;)
HA! Já to našel! :D

Sice to nakonec to francouzsky nebylo, ale ten děj sedí :wink:

The Cardigans - Lovefool

Parádní

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Posted: 11:52 18. Mar 2014
by Nalkanar
Ten song znám, ale vůbec jsem si to s tím tvým popisem nespojil :lol: