Page 134 of 142
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 13:39 31. Jul 2015
by Caehan
Psal jsem "jako by byl někdo takový s nimi" ... prostě by to bylo jako by ten mág byl v partě.
...ale kdyby se ten skript měl upravovat, mohl by přidat +1 ke caster levelu všemu s dobrodruhem.

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 13:42 31. Jul 2015
by KaTo
Skriptersky levnější a pro server prospěšnější je ten skript vyhodit celý.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 13:50 31. Jul 2015
by Krysak
KaTo wrote:Skriptersky levnější a pro server prospěšnější je ten skript vyhodit celý.
+1 tohle je zbytečná šikana
Jsem se snažil podsunout Reejtymu myšlenku, aby se začínalo na 4 lvl, protoze prvni lvl jsou utrpení, ale neproslo to:).
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 19:07 31. Jul 2015
by Nalkanar
No já před spuštěním NT navrhoval tuhle úpravu už u Shamana, ale nevím zda to zapadlo, nebo to bylo zavrženo.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 08:27 11. Nov 2015
by Barbar321
lvl cap 35

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 10:41 11. Nov 2015
by karolina
Barbar321 wrote:lvl cap 35

Ještě na něj máš čas, tak nebékej.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 20:16 12. Jan 2016
by Jachym
Co mi na Thalii vadí je toto :
1 - Udělal jsem si klerika a dal si dvě domény. Jedna však byla vedením opravena , vyjmuty dobré kouzla (jako třeba kaménka) ale změna se do popisu neuvedla !!! Mám tedy jednu doménu zcela na nic.
2 - Druhá věc která mne dnes zvedla ze židle jsou Ionské kameny . Oni jsou celkem fajn jako dobré , užitečné - proto nechápu proč je ve hře "matně růžový Ionský kámen" a v popisu má napsáno : " Když je aktivní zvedne tvé OC o 1 " Bohužel to není pravda !!! Ten kámen by neměl býti vůbec ve výběru v nabídce - protože je na nic , je jen hoodně drahý . Doufám že se najde nějaké DM a pomůže mi nesrovnalosti vyřešit.
Děkuji
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 20:54 12. Jan 2016
by Nalkanar
1)
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 192&t=6232
Tady jsou ty domény, že neumíš hledat, není důvod ke řvaní.
2) A nauč se systém nwn. Ten kámen zvedá oč jednoho typu. Jenže pokud už máš něco se stejnou/vyšší hodnout oč daného typu, tak se to holt nepřičte. To už je vlastnost NWN.

Jdi s postavou do naha a iouňák beztak zafunguje.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 21:20 12. Jan 2016
by Zedral
k bodu dva bych ještě dodal, že bonus k AC uhýbání (dodge) se sčítá chyba kamene je, že není uveden typ bonusu, který poskytuje...
tudíž pravda je někde mezi vámi dvěma

Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 21:50 12. Jan 2016
by KaTo
Líná pusa, holé neštěstí...stačilo se, i OOC tellem ve hře optat...
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 22:49 12. Jan 2016
by Barbar321
Taky si vzpomínám, že na ST jsem prodal kde co ze svých zásob, abych si mohl tento vysněný kousek kamene koupit. Nu, holt trpká zkušenost, že holt tento kámen obranu ve většině případech nezvedne, protože AC odražení má největší množství předmětů a jaksi tento bonus se nesčítá a v efektu je pouze ten bonus největší.
Na druhou stranu, ty jsi na ST hrál taky a jsi dost zkušený hráč, tuto záležitost by si měl mít pod palcem už dávno. Rozhodně to není záležitost NT.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 14:30 13. Apr 2016
by Shantee
Přemístění rybaření do izolovaných oblastí, aby náhodou rybář nemohl potkat někoho, s kým by mohl interagovat.
Teď vážně. Rybařit v Karathském přístavu byla jediná možnost, jak někoho při rybaření potkat. Osobně to považuji za účelnější využití času než bloumat po serveru a hledat, kde by se tak ostatní hráči mohli skrývat. Občas si u toho člověk aspoň popovídal nebo se domluvil a mohl někam vyrazit.
Chápu že z hlediska jakékoliv logiky není úplně ideální, aby se NPC naštosovala na jednom místě pokaždé, když se mi povede vytáhnout nějakou potvoru. Chápu, že se to některým DM's nelíbí. Logičtější by ovšem bylo spawn těch otravných brouků odstranit, stejně je to jenom featura, která má hráče prudit, nepřináší nic nebezpečného, užitečného ani zábavného.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 19:12 06. May 2016
by Fryn
Menší dotaz (snad ne moc šťouravý). Proč se vlastně redukovala lokace divočiny kde pobíhají Ankhegové ? Zrovna u ní podle mě ta velikost moc nevadila. NT je už tak dost namačkaná. Předtím to byla taková parádní pustina jen s pár zelenými gejzíry (teď tam vyrůstají navíc stromy), která mi vždycky připadala jako stvořená pro střet dvou velkých armád

.
Pokud tam lagovala mlha (nebo co to mělo být), tak se mohla odstranit pouze ona.
Pak ten Stonehenge, právě místa jako jsou tyto na NT velmi oceňuju, protože celý svět zpestřují a postava se nad nima může pěkně zamyslet, proč tam jsou a není to jen o tom dostat se z bodu x do bodu y a při tom vymlátit/vyhnout se všemu nepřátelskému.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 20:36 06. May 2016
by Nalkanar
Nebylo to kvůli tilesetu celkově? Mám pocit, že to byl nějaký ten, co hodně lagoval/shazoval, tak se to možná zmenšilo, aby tam bylo jen nutné zlo. Aspoň Pajky vždy nadávala, že jí to tam padá.
Anebo nešla mlha odstranit, páč tam byla napevno?
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Posted: 23:24 06. May 2016
by karolina
Ta lokace lagovala/padala... Samotný stonehange byl asi padesát placeblů. To by pak v té lokaci už nesmělo být nic jiného, žádná skála nebo stromek.