Page 134 of 331

Re: Poděkování

Posted: 02:14 08. Jan 2011
by Prasokralik
Pajule wrote:
LDamian wrote:Diky G14 a Bahnakovi za krasne pribehy!
ANO já taky..ale g14 to ví.. :D

v rámci poděkování děkuji Álííí, Zachov, samozřejmě prasokrálíkovi za ufff vše.. a taky tmě co se motaj kolem Elen..občas to s ní není lehký no :wall:
Prosím orpav si to, bez "a" to vypadá vážně divně. Předem díky že se na mě za to nebudeš zlobit a taky za Elen, jejíž trpělivost a hlavně odhodlání mě občas až zaráží.

Re: Poděkování

Posted: 12:54 08. Jan 2011
by G14
sem rada, ze se to libi....vsak to pisu hlavne pro vas a nejen ja.....potesi to,diky! :)
timto bych rada podekovala i tem co prilozili ruku k dilu :wink:
a bez Pajčina hecovani by toho zdaleka nebylo tolik,díky! :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 06:47 09. Jan 2011
by Krata
velké dík Caironovi, byla mi čest ho potkat jako hráče a později s nim spolupracovat jako s DMkem, jeho Q měli vždycky nápad a nebyli stereotypní.. měl jsi originální přístup k tomu, jak dělat Q a jak hrát postavy..

užij si BAN ty spiklenecký embrio :)

Re: Poděkování

Posted: 01:10 10. Jan 2011
by zachy
Díky doktoru LDamianovi za prvotřídní chirurgii :D, pacientovi, sestřičkám a dalším přihlížejícím :)
protézy snad fungovat budou co nejdřív :D

Re: Poděkování

Posted: 10:53 10. Jan 2011
by LDamian
Sám jsem byl překvapen, jak mne ta postava začala bavit. Škoda, že už byl čas skončit, jinak bych možná začal třeba ještě uvažovat nad výměnou vašich dolních končetin. Takový mnich běhající na třech nohách a mág s jednou, pružinovou.... :twisted:

No třeba bude víc příležitostí.

Re: Poděkování

Posted: 16:07 10. Jan 2011
by Derken-
Děkuju Doc´torovi, Zachymu a tý ŠPÍNĚ :D Fakt pěkná akce :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 00:17 11. Jan 2011
by Pajule
jéééééééé díky moc za dnešek DM(kům) neivm kdo tam všechno byl ..já se tak smála zase :) hlavně za tu ťafku okovanou rukavicí a pak úůů *podsvětí* :D jojo hezké to bylo a milé překvapení treféní s holubičkou 8)
a taky děkuju těm co se o Elen starali :)

Re: Poděkování

Posted: 08:33 13. Jan 2011
by Theogil I
Bahňákovi a Prasokrálíkovi díky za nové obrázky v galerii .... tak neusnout na vavřínech a šup tam další ... líbí moc. :D

Re: Poděkování

Posted: 21:37 16. Jan 2011
by LDamian
Díky všem co mně a Xantipě pomáhali s organizací a přípravou turnaje.

A samozřejmě díky všem bojujícím a divákům že přišli a měli trpělivost a pochopení.

Škoda těch technických potíží a pak ještě pádu. Příště už to snad bude šlapat jak má a navíc budou i náročnější potvory pro náročnější postavy. :wink:

Re: Poděkování

Posted: 21:41 16. Jan 2011
by Molly23
Díky moc za turnaj, má postava má neskutečný zážitek :) pokynutí pana Barona udělalo na Vil neskutečný dojem a připadá si ted jako největší hrdina... fakt pěkné

Re: Poděkování

Posted: 23:49 16. Jan 2011
by Alvarion
I když momentálne makám jako fretka, turnaj Damiana jsem sledoval na foru:
1. Diky za interakci GM tohoto typu, moc mi tu chyběla, zejména zakazky na lov a i výrobu klecí, ty zasáhly i jiný druh hračů, než pro které se běžně dělají questy.
2. Díky za luxusní informace o průběhu celé události na foru

Asi jste si všimli, že moc neděkuji, teď se to ale opravdu hodí a moc mne mrzí, že jsem nemohl vyžrat všechny lovené kusy.

Re: Poděkování

Posted: 15:07 17. Jan 2011
by sendys
jelikoz damian je prvotridni hrač a take jak sem zjistil jedinecne DM s kterym se da dohodnout a dokaže vyhovet tak mu diky ze je ... a že dokaže vymyšlet ruzne skopičiny a ten lov je obcas zabavny:-D

Re: Poděkování

Posted: 17:16 17. Jan 2011
by Prasokralik
Děkuju (a doufám že ne sám) Rejtymu za dnešní "Opraveno!" spam.

Re: Poděkování

Posted: 17:21 17. Jan 2011
by LDamian
Díky za poděkování. Jen aby bylo jasno, ten turnaj stejnou mírou dělala i Xantipa a hodně nám při samotném turnaji pomáhal Desmond, ale svou částí přispěl třeba i Moidrin tím, že dělal sázky... Navíc neproběhl by v téhle formě bez lidí, kteří pomáhali RP zajišťovat potvory.

Ale jinak samozřejmě - ocenění potěší a dodá chuti pokoušet se o další akce i přes technické potíže.

Doufám, že nám pomůžete při odchytu dalších bestií pro arénu. Čím dřív ty potvory budeme mít, tím dřív může být další turnaj. :wink:

Re: Poděkování

Posted: 17:27 17. Jan 2011
by Maya
Taky děkuji za aktivitu DM okolo soutěže, opravdu osvěžující a milé.
Každopádně bych ráda poděkovala Rejtymu, dneska se do toho pustil hezky od podlahy a maká jak divej, což je vidět na tom malém spamíku u nových příspěvků. Děkuji! :)