Page 135 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:14 04. Jan 2013
by jachyra
XD zlatý môj, nakoľko táto dievčina na obrázku je cleric / monk / SD tak asi ťažko ti bude chodiť v plátoch XD to hádam pochopíš .... tak na SinFare je pekne veľa rôznej zbroje pre mužšké i ženské postavy, samozrejme hlavne tej ľahkej zbroje ;)

mno a keď si už tak múdry ...
pri jednotke nenájdeš nohy, nenájdeš topánky, nenájdeš trup (pokiaľ tento nie je v inom type zbroje)
pri dvojke opasok lebo je bez kapsičky, navrch ten korzet čo má, počítam a dúfam, že je zase ako hovoríte v koženej zbroji, ak hej tak super ;) navrch topánky nie sú .. zase
Trojku komplet nenájdeš na TH
pri štvorke nenájdeš panvu (jeansy s opaskom), lakte a pištole (to pochopím že glocky asi nebudú na TH)
a NAOPAK ten límeček zo štvorky na TH je XD nejako máš v tom chaos :P

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:24 04. Jan 2013
by Nalkanar
Trojka trup určitě je (kdysi jsem ho posílal v jednom návrhu na jedny šaty), límečkem jsem si nebyl jistý, ale vidíš, že tu je. Pas s opaskem a pánev takováhle se najdou, nohavice zcela určitě a ruakvice taky nějaké najdeš.
Jednička trup tuším je, ale nevypadá zajímavě na to, aby mi ulpěl v paměti ;)
Dvojka možná není trup. Budiž, jeden model.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:35 04. Jan 2013
by KaTo
jachyra wrote:...Trojku komplet nenájdeš na TH
pri štvorke nenájdeš panvu (jeansy s opaskom), lakte a pištole (to pochopím že glocky asi nebudú na TH)
a NAOPAK ten límeček zo štvorky na TH je XD nejako máš v tom chaos :P
...tak jsi si dokázala, že tvůj je delší než jeho. Mno...a když už to hrotíš až takhle, tak z 1-3 najdeš na Th 100% top (nebo velmi, VELMI, VEEEELMI podobný top, že vypadá až stejně. Možná má lehce jiný amulet, pokud tento není z krku, ale z topu, případně dva kroužky navíc v levé řadě vpravo u třetího žebra nebo něco podobného).
Mám totiž ten top na svý "okřídlený" elfině (k topu patří do setu i spodek, ale ten se mi nelíbí). Takže prosím tě Jachyro, přestaň měřit testosteron stylem "já mám 100% pravdu a VY se 10000% mýlíte", stojíš na dost křehkým ledě :ewink: .
P.S.
Ale zase něco k tématu - na Thalce je naopak "pár" totálních 3,14čovin, která by si klidně zasloužili vyházet ve stylu kroužek v jedný bradavce. Kroužek v druhý bradavce. Kroužky v obou bradavkách. Řetízek mezi kroužky na bradavkách, apod. Případně podivné ne-lidské zbroje (můj osobní hit je "protosská" zbroj = prolamované kolena)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 17:45 04. Jan 2013
by Bruciacullo
KaTo wrote: Ale zase něco k tématu - na Thalce je naopak "pár" totálních 3,14čovin, která by si klidně zasloužili vyházet ve stylu kroužek v jedný bradavce. Kroužek v druhý bradavce. Kroužky v obou bradavkách. Řetízek mezi kroužky na bradavkách, apod.
Hlupaku!!! a co by pak paladiné nosili jako spodní prádlo? :-O

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 18:01 04. Jan 2013
by karolina
Bruciacullo wrote:
KaTo wrote: Ale zase něco k tématu - na Thalce je naopak "pár" totálních 3,14čovin, která by si klidně zasloužili vyházet ve stylu kroužek v jedný bradavce. Kroužek v druhý bradavce. Kroužky v obou bradavkách. Řetízek mezi kroužky na bradavkách, apod.
Hlupaku!!! a co by pak paladiné nosili jako spodní prádlo? :-O
To jim nestačí jeden z těch modelů? :D

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 18:12 04. Jan 2013
by Bruciacullo
karolina wrote:
Bruciacullo wrote:
KaTo wrote: Ale zase něco k tématu - na Thalce je naopak "pár" totálních 3,14čovin, která by si klidně zasloužili vyházet ve stylu kroužek v jedný bradavce. Kroužek v druhý bradavce. Kroužky v obou bradavkách. Řetízek mezi kroužky na bradavkách, apod.
Hlupaku!!! a co by pak paladiné nosili jako spodní prádlo? :-O
To jim nestačí jeden z těch modelů? :D
Mám rádi rozmanitost :))

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 18:14 04. Jan 2013
by Pajule
Je fakt nějaké nové modely hmm nebylo by špatný.. :) doufám, že tam je i něco cudnějšího ;D

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 18:15 04. Jan 2013
by pavad
Pajule wrote:Je fakt nějaké nové modely hmm nebylo by špatný.. :) doufám, že tam je i něco cudnějšího ;D
Vsak to uvadeji vyse - muzes mit AZ DVA!!! krouzky v bradavce. :D

Nebo mozna 2 krouzky na 2 bradavky, vim ja? :O

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 18:16 04. Jan 2013
by Pajule
:D když já bych raději 3 :( dvě sou málo, to má každej!

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 18:17 04. Jan 2013
by KaTo
karolina wrote:
Bruciacullo wrote:...co by pak paladiné nosili jako spodní prádlo? :-O
To jim nestačí jeden z těch modelů? :D
To mi připomíná, že mezi oblečením je i několik druhů penisů pro ženské modely :twisted: ...že by... *významně se dívá "zase :mrgreen: " směrem k paladinům* :lol: :lol: :twisted: .
P.S.
Taky bych se přimlouval pro něco "normálního" pro to rozšíření. Osobně mi chybívávalo pro mý elfiny takové nějaké cool normální "hraničářské" šaty + šaty na výpravy mimo město a to včetně "normálních" kalhot a bot apod.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 18:19 04. Jan 2013
by Pajule
KaTo wrote: Taky bych se přimlouval pro něco "normálního" pro to rozšíření. Osobně mi chybívávalo pro mý elfiny takové nějaké cool normální "hraničářské" šaty + šaty na výpravy mimo město a to včetně "normálních" kalhot a bot apod.
*podpis*

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 18:21 04. Jan 2013
by pavad
Pajule wrote::D když já bych raději 3 :( dvě sou málo, to má každej!
Tak si dej na jedno misto tri a na druhe minus jednu! :D
KaTo wrote:To mi připomíná, že mezi oblečením je i několik druhů penisů pro ženské modely :twisted: ...že by... *významně se dívá "zase :mrgreen: " směrem k paladinům* :lol: :lol: :twisted: .
Opet jsi mi, KaTo, pripomenul ze na nektere jedince stale jeste nemam. Vycpavanych penisu (*) jsem si v oblecenich veru nevsiml.

(*) Myslis ze jsou latkove nebo nejaky styl a'la vycpana sova? Pokud to druhe, to objasnuje zalibu inkvizice v rezani udu... :D

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 18:57 04. Jan 2013
by Aillen
Pajule wrote:
KaTo wrote: Taky bych se přimlouval pro něco "normálního" pro to rozšíření. Osobně mi chybívávalo pro mý elfiny takové nějaké cool normální "hraničářské" šaty + šaty na výpravy mimo město a to včetně "normálních" kalhot a bot apod.
*podpis*
Taky se přimlouvám pro větší výběr šatů, v těch "normálních" teda moc velký výběr není :(

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:59 09. Jan 2013
by G-ladiator
Na foru, když píšu příspěvek, bylo by možné, aby, když si vybírám barvu písma, se zobrazoval název barvy namísto jejího kódu?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:02 09. Jan 2013
by Shaman88
G-ladiator wrote:Na foru, když píšu příspěvek, bylo by možné, aby, když si vybírám barvu písma, se zobrazoval název barvy namísto jejího kódu?
Máš názvy pro všech 16 777 216 barev?