Page 135 of 329

Re: Vtípky

Posted: 19:35 14. Oct 2011
by Molly23

Re: Vtípky

Posted: 23:20 14. Oct 2011
by Molly23
Original zpráva od Ozzyho
Dr Ozzy tip: If you think it might the booze, it's the booze.

Re: Vtípky

Posted: 14:01 15. Oct 2011
by Rejty
Český ministr dopravy se zastavil na návštěvě u svého německého kolegy.

Vidí, že má v garáži Ferrari a Lamborginhi, má velkou vilu, všude luxus...

Čech se diví jak může takto žít, odkud má tolik peněz. Německý ministr říká:

"No to máš tak, vidíš tam tu dálnici?"

"Vidím."

"Tak měla být široká 20 metrů, ale stáhl jsem ji na 19 m. No a z toho, co jsem ušetřil, si takto žiji."

Po roce přijede německý ministr do Čech a vidí zámek místo vily, kolem rozlehlý park, helikoptéru. Udiveně se ho ptá, jak vydělal tolik peněz.

"No, to máš tak, vidíš tu dálnici?"

"Nevidím."

"No vidíš!"

Re: Vtípky

Posted: 15:40 15. Oct 2011
by Thuereg
Taky přispěju svou troškou do meljna....

Re: Vtípky

Posted: 15:42 15. Oct 2011
by Thuereg
Tohle tak pro zajímavost.. Docela mě to dostalo.

Re: Vtípky

Posted: 17:55 15. Oct 2011
by -RoF-
:D A hlavně počkejte i na titulky a tam je taky konec videa :D :D :D

http://navratdoreality.cz/?p=view&id=10980

Re: Vtípky

Posted: 00:07 16. Oct 2011
by Rejty
Sice delší, kdo se nechce dívat na celý, ať si pustí začátek a pak odhadem od třináctý minuty...
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1 ... 340110002/

Re: Vtípky

Posted: 00:22 16. Oct 2011
by Prasokralik
proč ne žejo? jestli to je malej zelenej mužík co zvedá pohledem lodě, nebo všudypřítomná entita, která je sám svůj vlastní otec a smývá z nás svou krví špatnost, kterou způsobila naše praprapraprap...prabaička protože jí mluvící had řekl ať sní jabko z kouzelnýho stromu...

je to dle mě ekvivalentní

Re: Vtípky

Posted: 00:36 16. Oct 2011
by de Aers
Ten s těma nunchakama mě rozdrtí pokaždý, když to vidim :D http://www.youtube.com/watch?v=zlLdA1BQw3A

Re: Vtípky

Posted: 04:44 16. Oct 2011
by Thuereg
Rejty wrote:Sice delší, kdo se nechce dívat na celý, ať si pustí začátek a pak odhadem od třináctý minuty...
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1 ... 340110002/
Nejhorší je že některý ty lidi znám:D to sou hrozný pozéři, to sem ještě neviděl ::D

Edit: Od 20tý minuty to je taky sranda:D:D:D:D

Re: Vtípky

Posted: 05:04 16. Oct 2011
by Thuereg
http://www.youtube.com/watch?v=5xaO-kHZ ... re=related

myslíte že je to fake? Záběr na hnáty tam nebyl. Ale spíš bych řek že neni a potom je to haluz... :D

Re: Vtípky

Posted: 09:21 16. Oct 2011
by J.F.Payne
LOL, Saezar je docela pračurák :))

Re: Vtípky

Posted: 11:49 16. Oct 2011
by GeForce

Re: Vtípky

Posted: 17:57 16. Oct 2011
by Thuereg

Re: Vtípky

Posted: 18:40 16. Oct 2011
by Thuereg
tohle je hlavně pro ty co znaj to LoL a hlavně ten orig thrailer na něj. Tohle mě dostalo do kolen.. :D :D:D :D :D :D

http://www.youtube.com/watch?v=W5wCueCx ... re=related

Hlavně jak se tam vodkoulí ta Kayle :D :D :D :D :D