Page 135 of 143
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 12:00 18. Mar 2014
by Puxina
Nalkanar wrote:Ten song znám, ale vůbec jsem si to s tím tvým popisem nespojil

Já to právě tak asi před 17 lety viděl v televizi jako videoklip a teď jsem si ani za nic nemohl vzpomenout. Tak jsem stáhl výběr top 250 písní z devadesátých let a poslouchal jsem je a pak jsem mrkl do seznamu a viděl jsem Cardigans a hned mi to došlo.

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 14:53 19. Mar 2014
by Mourisson1
Pro Pavada, i s věnováním od Mourissona a Kata!
https://www.youtube.com/watch?v=OaklcXNjdks

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 01:45 24. Mar 2014
by Absinthorix
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 20:02 27. Mar 2014
by sandoftime
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 23:59 10. Apr 2014
by sandoftime
You can keep your filthy Skooma
It makes our bellies bleed
Cause when we raise our flagon
To another dead dragon
There is just one drink we need...
NORD MEAD!
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 00:13 11. Apr 2014
by Aulus
sandoftime wrote:You can keep your filthy Skooma
It makes our bellies bleed
Cause when we raise our flagon
To another dead dragon
There is just one drink we need...
NORD MEAD!
Dost dobré.

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 10:48 11. Apr 2014
by G-ladiator
miracleofsound dělá celkově docela dobré písničky. Já mám od něj nejradši asi
The New Black Gold.
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 14:49 11. Apr 2014
by Absinthorix
Aulus wrote:sandoftime wrote:You can keep your filthy Skooma
It makes our bellies bleed
Cause when we raise our flagon
To another dead dragon
There is just one drink we need...
NORD MEAD!
Dost dobré.

Jojo, paráda

Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 19:45 11. Apr 2014
by sandoftime
G-ladiator wrote:miracleofsound dělá celkově docela dobré písničky. Já mám od něj nejradši asi
The New Black Gold.
Tomb Raider
Watch Dogs
Uncharted
Souhlasím s tebou, jen bych u toho komentáře vynechal slovo "docela"
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 23:04 11. Apr 2014
by G-ladiator
No, některé mi nějak nesedí, ale ty cos napsal se mi také moc líbí.
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 19:33 15. Apr 2014
by Molly23
Hodně zajímavá muzika. Nomádskej folk metal

. Zkus to i ty Pavade
https://www.youtube.com/watch?v=0mA_Fh8vuIM
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 23:30 22. Apr 2014
by Molly23
Kruci že mě ještě nenapadlo si pozměnit NWN hudbu tak aby bardi hráli něco jako...
https://www.youtube.com/watch?v=VTW30Q4B3Go
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 23:38 22. Apr 2014
by Desmond
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 18:42 24. Apr 2014
by Molly23
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 13:01 29. Apr 2014
by Molly23
Luxus k nwn. Tha Banner Saga soundtrack. Mimochodem luxusní hra.
https://www.youtube.com/watch?v=PNzMwTnMvq4