Page 135 of 331
Re: Poděkování
Posted: 23:44 17. Jan 2011
by Tretas
Děkuji moc Azhaelovi a Seraphovi. Tolik adrenalinu při souboji jsem ještě nezažil. Opravdu výjimečný souboj.
A samozřejmě mým spojencům za spolupráci.
PS: DM co tam došel s tím skřetíkem, vylekal jsi mě!

Re: Poděkování
Posted: 23:45 17. Jan 2011
by zachy
jj bylo to fajn

Re: Poděkování
Posted: 00:01 18. Jan 2011
by Czech_Luthor
Taky musim poděkovat, dneska se hrálo fakt pěkně...
Nejdřív bitka s mágem, jeho následný připojení k hnací skupině a následné spřátelení.
Boj byl fakt adrenalin, myslel jsem, že dostanu infarkt
Takže díky moc
Re: Poděkování
Posted: 00:13 18. Jan 2011
by Istvan
Taky dekuju vsem, kteri se zucastnili bitky.
Ono to vypada jako klasicka bitka. Ale opravdu okolnosti v dorenskem lese realnou hodinu pred tim (pul dne ve hre) az do stmivani. Tomu dodali zajimave kouzlo. Deni v dorenu mohlo mit mnoho koncu, ale dopadlo jak dopadlo.
Dneska hodne nahod

a jeden zajimavej zaver.
Re: Poděkování
Posted: 01:05 18. Jan 2011
by Lord_Berserk
Dik namakany zene za vrznuti. Vymackly sme z Emo-Hulky co se dalo

Re: Poděkování
Posted: 08:02 18. Jan 2011
by sendys
timto se omlouvam Zoe a take ji děkuju děkuji ji hlavně za prožite zážitky co jsme nahraly s arnym a zoe

a krasny zacatky když jsme se potkali .... dale za službu v areně a přinos všem ostatnim hračum i když byla jen hračka mrzí mě však že už spolu nehrajem
Re: Poděkování
Posted: 00:36 19. Jan 2011
by Molly23
Musím poděkovat Desmondovi za Lazzara. Má postavička si s ním prožila jak strasti tak fajn chvíle hehe... no uvidíme jak se to bude vyvýjet dál.
Re: Poděkování
Posted: 13:06 19. Jan 2011
by G14
libi se mi pribehy Jachyry v ic sekci, timto diky za pekny poctenicko

Re: Poděkování
Posted: 13:17 19. Jan 2011
by jachyra
*dvíha spojené ruky a užíva si aplaus* ďakujem ďakujem

ja zas musím ďakovať tým psychopatom, ktorí sú schopní a ochotní čítať tak dlhé texty .. ale hlavne Fallovi za asistenciu a spomínanie si, ako to bolo

(zároveň aj tým, ktorí sa ďalších dieloch "Príbehov zo života" zúčastnili a pomôžu mi pospomínať si)
Re: Poděkování
Posted: 00:37 20. Jan 2011
by Bahnak
Thanks G14, ještě chvíli a bude to na film, jen si neumím představit kdo by to produkoval

Každopádně opravdu moc fandím v další tvorbě, příběh to je už krásně propletenej, moc se mi to líbí.
Také díky Jachyrce, jen jsem negramot a slovenština mi dělá občas problém, je vtipné že mluvené slovenštině rozumím, ale v psané se občas někde hryznu, každopádně díky a piš takhle krásně dál.
Re: Poděkování
Posted: 01:50 20. Jan 2011
by zachy
Díky "dojnici" Pajky, že se nechala podojit a dala mi krev

Bahnak to ocení

Re: Poděkování
Posted: 01:57 20. Jan 2011
by Pajule
prej dala..

heh taky dík..chuděrka moje už ani ve dne nebude vytahovat paty snad

Re: Poděkování
Posted: 08:03 20. Jan 2011
by Tretas
Děkuji sendysovi a ostatním co přispívají do oneho topicu. Opravdu přečíst si to před cestou do školy, to zvedne náladu! Móóc jsem se bavil!
Re: Poděkování
Posted: 01:37 21. Jan 2011
by cmon
Díky dneska Sveneldovi a jeho Cynthereji za vtipný prupovidky a přetahovačku o Pajčiinu mrtvolu, který dík za to, že vydržela.

Re: Poděkování
Posted: 08:07 21. Jan 2011
by sendys
Tretas wrote:Děkuji sendysovi a ostatním co přispívají do oneho topicu. Opravdu přečíst si to před cestou do školy, to zvedne náladu! Móóc jsem se bavil!
Rad pichnu znas me:)