Page 135 of 331

Re: Poděkování

Posted: 23:44 17. Jan 2011
by Tretas
Děkuji moc Azhaelovi a Seraphovi. Tolik adrenalinu při souboji jsem ještě nezažil. Opravdu výjimečný souboj.


A samozřejmě mým spojencům za spolupráci.

PS: DM co tam došel s tím skřetíkem, vylekal jsi mě! :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 23:45 17. Jan 2011
by zachy
jj bylo to fajn :)

Re: Poděkování

Posted: 00:01 18. Jan 2011
by Czech_Luthor
Taky musim poděkovat, dneska se hrálo fakt pěkně...
Nejdřív bitka s mágem, jeho následný připojení k hnací skupině a následné spřátelení.

Boj byl fakt adrenalin, myslel jsem, že dostanu infarkt :mrgreen:

Takže díky moc

Re: Poděkování

Posted: 00:13 18. Jan 2011
by Istvan
Taky dekuju vsem, kteri se zucastnili bitky.

Ono to vypada jako klasicka bitka. Ale opravdu okolnosti v dorenskem lese realnou hodinu pred tim (pul dne ve hre) az do stmivani. Tomu dodali zajimave kouzlo. Deni v dorenu mohlo mit mnoho koncu, ale dopadlo jak dopadlo.
Dneska hodne nahod :wink: a jeden zajimavej zaver.

Re: Poděkování

Posted: 01:05 18. Jan 2011
by Lord_Berserk
Dik namakany zene za vrznuti. Vymackly sme z Emo-Hulky co se dalo :mrgreen: :mrgreen:

Re: Poděkování

Posted: 08:02 18. Jan 2011
by sendys
timto se omlouvam Zoe a take ji děkuju děkuji ji hlavně za prožite zážitky co jsme nahraly s arnym a zoe :) a krasny zacatky když jsme se potkali .... dale za službu v areně a přinos všem ostatnim hračum i když byla jen hračka mrzí mě však že už spolu nehrajem

Re: Poděkování

Posted: 00:36 19. Jan 2011
by Molly23
Musím poděkovat Desmondovi za Lazzara. Má postavička si s ním prožila jak strasti tak fajn chvíle hehe... no uvidíme jak se to bude vyvýjet dál.

Re: Poděkování

Posted: 13:06 19. Jan 2011
by G14
libi se mi pribehy Jachyry v ic sekci, timto diky za pekny poctenicko 8)

Re: Poděkování

Posted: 13:17 19. Jan 2011
by jachyra
*dvíha spojené ruky a užíva si aplaus* ďakujem ďakujem :mrgreen: ja zas musím ďakovať tým psychopatom, ktorí sú schopní a ochotní čítať tak dlhé texty .. ale hlavne Fallovi za asistenciu a spomínanie si, ako to bolo :D (zároveň aj tým, ktorí sa ďalších dieloch "Príbehov zo života" zúčastnili a pomôžu mi pospomínať si)

Re: Poděkování

Posted: 00:37 20. Jan 2011
by Bahnak
Thanks G14, ještě chvíli a bude to na film, jen si neumím představit kdo by to produkoval :-D
Každopádně opravdu moc fandím v další tvorbě, příběh to je už krásně propletenej, moc se mi to líbí.
Také díky Jachyrce, jen jsem negramot a slovenština mi dělá občas problém, je vtipné že mluvené slovenštině rozumím, ale v psané se občas někde hryznu, každopádně díky a piš takhle krásně dál.

Re: Poděkování

Posted: 01:50 20. Jan 2011
by zachy
Díky "dojnici" Pajky, že se nechala podojit a dala mi krev :D Bahnak to ocení :P

Re: Poděkování

Posted: 01:57 20. Jan 2011
by Pajule
prej dala.. :D heh taky dík..chuděrka moje už ani ve dne nebude vytahovat paty snad :D

Re: Poděkování

Posted: 08:03 20. Jan 2011
by Tretas
Děkuji sendysovi a ostatním co přispívají do oneho topicu. Opravdu přečíst si to před cestou do školy, to zvedne náladu! Móóc jsem se bavil!

Re: Poděkování

Posted: 01:37 21. Jan 2011
by cmon
Díky dneska Sveneldovi a jeho Cynthereji za vtipný prupovidky a přetahovačku o Pajčiinu mrtvolu, který dík za to, že vydržela. :)

Re: Poděkování

Posted: 08:07 21. Jan 2011
by sendys
Tretas wrote:Děkuji sendysovi a ostatním co přispívají do oneho topicu. Opravdu přečíst si to před cestou do školy, to zvedne náladu! Móóc jsem se bavil!
Rad pichnu znas me:)