Page 136 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:05 09. Jan 2013
by Amber
Shaman88 wrote:
G-ladiator wrote:Na foru, když píšu příspěvek, bylo by možné, aby, když si vybírám barvu písma, se zobrazoval název barvy namísto jejího kódu?
Máš názvy pro všech 16 777 216 barev?
Nebuď líný a hledej :P http://www.computerhope.com/htmcolor.htm

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:07 09. Jan 2013
by G-ladiator
Já jsem barvoslepej, já nedokážu ani pojmenovat všechny barvy z toho vzorku, co se tu ukazuje :D A je to taky důvod, proč se na to ptám.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:30 09. Jan 2013
by Aulus
G-ladiator wrote:Já jsem barvoslepej, já nedokážu ani pojmenovat všechny barvy z toho vzorku, co se tu ukazuje :D A je to taky důvod, proč se na to ptám.
Nejsi sám. Plně chápu. Ať žije daltonismus. :mrgreen:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:28 17. Jan 2013
by G-ladiator
Feat pro trpaslíky umožňující všem trpaslíkům používat kladiva, krumpáče a sekery (včetně dwarven waraxe), podobný jako mají elfové.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:39 17. Jan 2013
by kucik
Minimálně krupáče může používat každý. Ostatní si nepamatuju.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:41 17. Jan 2013
by Nalkanar
Ten feat samozřejmě v NWN vůbec neexistuje, takže na ten zbytek potřebuješ odpovídající featy.
A autor si asi myslí, že trpaslíci si stejně jako elfové zaslouží pro svoji archetypálnost přístup k určitým specifickým zbraním. Ač tu nejspíše stále takřka nehraje.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:49 17. Jan 2013
by Caehan
V D&D 3.5 měli trpaslíci podobný feat, ale byl slabší - zatímco elfové tam dostávají schopnost používat luky, meče a rapíry, ať jsou třeba obyčejný vesničan, u trpaslíků zase funguje feat, že mohou považovat trpasličí zbraně, jako by patřily do katerogie "smrtící" a ne "exotické".

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 08:34 18. Jan 2013
by Barbar321
Chybí mi možnost odpočinku v Tartenu (údajně druhém největším městě Karatského království) nebo aspoň ohniště v Eratině zahradě.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 10:05 18. Jan 2013
by Bruciacullo
Barbar321 wrote:Chybí mi možnost odpočinku v Tartenu
Možnost odpočinku na staveništi skutečně není
Barbar321 wrote: (údajně druhém největším městě Karatského království)
a hloupými rejpy to rychleji hotové nebude.... :roll:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 10:12 18. Jan 2013
by Derken-
Barbar321 wrote: aspoň ohniště v Eratině zahradě.
Poskvrnit tak čisté místo ohništěm? Ne....

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 10:26 18. Jan 2013
by Krysak
Barbar321 wrote:Chybí mi možnost odpočinku v Tartenu (údajně druhém největším městě Karatského království) nebo aspoň ohniště v Eratině zahradě.

Čím by jsi tam přikládal? Jako vidět někoho pálit Erianinu zahrádku, tak ho říznu.

Dokážu si tam představit malý altánek z bílého mramoru.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 10:39 18. Jan 2013
by Amber
Je fakt, že v Eranině zahradě by bylo fajn moci se prospat, ale ohniště by ho vážně hyzdilo.

Krom toho, dva přechody od Tartenu je (pokud vím) funkční ohniště, takže to není zas tak nemožné si poblíž odpočinout. Jen holt není v oblasti, kde by byla postava "nedotknutelná". :wink:


Edit: ad altánek - Stejně tak si dokážu představit v části zahrady vrstvu mechu, na které se postavám krásně usíná. :) Kucik mi někdy zmiňoval možnost, jak nastavit spánek jen pro část lokace skrz neviditelné objekty ohnišť, ale za boha nepochopím, jak to realizovat. Lámala jsem si s tím kdysi v toolsetu ze zvědavosti hlavu a ta zůstala zlomená. :oops:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 11:56 18. Jan 2013
by Braenn
Mě na Th chybí pánové, kterým se dá předat balíček, a to konrétně v Tartenu, na radnici a v magické věži. Nemohli by si zřídit přechodné působiště? Provizorní úřadovnu? Pro PC vydělávající si balíčky je zrovna ztráta dvou Karatských cílů dost likvidační.

Variantou je pochopitelně ořezání skriptu, kdy by byly tyto tři lokace dodatečně vyhozeny z nabídky.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:11 18. Jan 2013
by innfra
V Tartenu je post pro předávání balíků hotov a funkční. S Finneanem jsem se tam nanosil balíků i teď vím že tam ty balíky jsou. Stačí jen číst, kam to nosit, NPC je stále stejné ;)
A ohledně Magické věže a Radnice, no... to je chyba lávky, kde spadneš jen jednou, ale jaksi čím víc dobrovolníků, tím dříve bude radnice a věž opravena ne? :)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:12 18. Jan 2013
by Braenn
Jestli Tarten funguje, tím lépe. Teď už jen Karatha.