Page 136 of 329

Re: Vtípky

Posted: 22:41 16. Oct 2011
by Molly23
Hooodně povedený remake, hrozně mě pobavila kytara Kirka a Larsovi bicí :D.... o zpěvu radši nemluvit
http://www.youtube.com/watch?v=INXYLGOFrTc

Re: Vtípky

Posted: 22:44 16. Oct 2011
by Nalkanar
Image

Re: Vtípky

Posted: 23:40 16. Oct 2011
by Prasokralik
Kuřátko

starý ale bezkonkurenční

Re: Vtípky

Posted: 10:09 18. Oct 2011
by davidsoft
Jistý profesor na přednášce:

Je třeba ujasnit si základní pojmy, které byste měli znát z mateřské školky: Zobrazení je binární relace...

----

Přistoupí ke dvěma studentům postávajícím před knihovnou muž s dotazníkem a ptá se jich: "Jaké máte operátory?"
Studenti se zamyslí a jeden z nich odpoví: "Plus, minus, krát, děleno."

Re: Vtípky

Posted: 11:02 18. Oct 2011
by de Aers
Jaký je rozdíl mezi šachistou a alkoholikem? Žadný. Oba jsou většinou v jiném světě a občas na tahu.

Re: Vtípky

Posted: 12:09 18. Oct 2011
by Prasokralik
davidsoft wrote:Přistoupí ke dvěma studentům postávajícím před knihovnou muž s dotazníkem a ptá se jich: "Jaké máte operátory?"
Studenti se zamyslí a jeden z nich odpoví: "Plus, minus, krát, děleno."
:D :D :D

Re: Vtípky

Posted: 13:37 18. Oct 2011
by kucik
Repost Durduin :D
Image

Re: Vtípky

Posted: 16:12 18. Oct 2011
by J.F.Payne
Image

Re: Vtípky

Posted: 01:05 19. Oct 2011
by Molly23
Rogue

Re: Vtípky

Posted: 11:13 19. Oct 2011
by Molly23
Kdo by neznal Beara :)

Re: Vtípky

Posted: 13:49 19. Oct 2011
by KaTo
Už tu dlouho nebylo nic na kleriky/kněze a spol. Takže...k čemu slouží *doplň jakákoli se ti zamane* církev.
Spoiler varování - jste-li opravdu zapálený věřící (viz symbol "Jan Hus") nebo máte nevyjasněný poměr s vaším nejlepším kamarádem (viz symbol "Zkrocená hora"), neklikejte na následující odkaz:
http://fffilm.fuxoft.cz/2011/10/fffilm- ... nskou.html

Re: Vtípky

Posted: 17:58 19. Oct 2011
by Prasokralik

Re: Vtípky

Posted: 11:56 20. Oct 2011
by Molly23
Vůbec se netěším...

Re: Vtípky

Posted: 12:11 20. Oct 2011
by Prasokralik

Re: Vtípky

Posted: 12:33 20. Oct 2011
by J.F.Payne
Hahaha, ten houbí familiar :D