Page 136 of 142

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 01:22 26. Feb 2017
by Player
Nalkanar asi také záleží jak vybavenou máš postavu, a na jakém lvlu. Když jsem se já s tou mojí dostal do fáze kdy pro mě AC bylo nutností abych nedostal IKcko během dvou flurry tak jsem díky tomuhle flat bugu poznal proč jiní psali že NT je na :wall:

Chcípnout během 1 sec na mobkach které mají o 30 menší AB než je tvé AC v buffu není vážně nic vtipného (barbar si asi bude pamatovat jak jsem byl vzteklej když se mi to stalo 2x za 10 min)

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 18:54 10. Apr 2017
by Nalkanar
Trošku mi vadí úprava cesty z Karathy do Isilu.

Proč?
1) Dřív na rozcestí východně od Isilu byla naznačena cesta do hor (byť tam nejsou lokace), což odpovídá mapě světa od Amber a potvrzuje reálie a logické umístění Isilu (ochrana říše před nebezpečím z hor). Toto bylo odmazáno a chybí mi to asi nejvíce.

2) Ze stejné logiky - Isil má chránit království, tak jako Petronika a Ostroh. Nyní tuto úlohu logicky neplní, protože jde vlastně kompletně obejít i masivní armádou.

Předmět: Mapa světa a Redaan-Teru

Bude se tedy měnit mapa, nebo nebylo by možné aspoň udělat to rozcestí tak, aby bylo "za Isilem" tak, aby byla zachována logika světa?

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 21:06 24. Apr 2017
by Miell
Zdravím, nevím kam lépe to napsat..
.. mám menší dotaz.. nebylo by možné udělat brány méně nápadné, aby lépe zapadly do krajiny? Třeba jen jako kruh na zemi? :)

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 21:22 24. Apr 2017
by Barbar321
No...musím souhlasit. Krystal by šel, ale ten kruh...celé takové monstrózní :(

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 22:21 24. Apr 2017
by Mourisson1
Prosím, prosím, krystal, tohle je...nevkusné.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 23:38 24. Apr 2017
by Miell
Já bych si tedy představovala spíše větší kámen a do něj třeba krystal vsazený.. a klidně nějaký výrazně menší.. prostě aby se to hodilo do krajiny :wink:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 00:41 25. Apr 2017
by Shaman88
Já si myslím, že je to pěkné. Třeba v karathte to sedí pěkně.
Jinde jsem to neviděl.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 01:13 25. Apr 2017
by Nalkanar
V Karathě je to zhovadilost, jelikož to zrušilo dost významnou sochu.
A jestli i jinde stojí celý altán, tak chápu ostatní. Jestli jde jen o ten svítící kámen, tak no problem. Nevím jak jinak by to mělo vypadat, než takto.
A ty nové změny lokací u Isilu, v tom máš pravdu Shamane, to už jsem psal výše ;)

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 06:40 25. Apr 2017
by Miell
No.. pokud Ti vadí odebrání sochy v Karathě.. pak u Isilu to působí jako pěst na oko a vyloženě to narušuje krajinu ;)

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 07:49 25. Apr 2017
by JAH
V tuhle chvíli je celé kouzlo ještě rozpracované a rozmístění dimenzionálních kotev je jen nástřel, kde mají být. Pro sluníčkáře, posazení do lokace a řešení jestli je to v krajině "hezký" jsme ještě neřešili, jelikož potřebujeme nejprve funkčnost. Ve chvíli, kdy brána zruší významnou sochu, tak se to určitě opraví, toho bych se nebál.

Shrnutí - mějte strpení, je to v řešení.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 08:30 25. Apr 2017
by Shaman88
Miell wrote:No.. pokud Ti vadí odebrání sochy v Karathě.. pak u Isilu to působí jako pěst na oko a vyloženě to narušuje krajinu ;)
Jak na to koukam, tak asi se zapomnělo pridat jeden i doprostřed novych varu....

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 09:55 25. Apr 2017
by kokosak
Shaman88 wrote:Jak na to koukam, tak asi se zapomnělo pridat jeden i doprostřed novych varu....
Nesmysl

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 10:02 25. Apr 2017
by Shaman88
kokosak wrote:
Shaman88 wrote:Jak na to koukam, tak asi se zapomnělo pridat jeden i doprostřed novych varu....
Nesmysl
Proč?
Přidávalo se to do všech měst.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 10:07 25. Apr 2017
by kokosak
Zbytečný trolling Šamane.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 10:44 25. Apr 2017
by Miell
Nejde o sluníčkaření, ale o to, že to působí rušivě. A jestli je to pracovní verze, tak není co řešit.. ;)