Page 136 of 331

Re: Poděkování

Posted: 09:43 21. Jan 2011
by Pajule
ano kdo by elen enchtěl, taky díky, bylo to dosti zajímavé ta večerní akce ..:D

Re: Poděkování

Posted: 23:27 21. Jan 2011
by cmon
Děkuji za dnešní večerní lov...No škoda že večerní nebyl i ve hře, ale to bysme zase neměli patálie s ledníma medvědama, který jsme zvládli jen díky bravurné taktice Alein(firefox) jejíž hrb nesl skoro všechno břímě dobrodružství jmenovitě Mě, Cyntereu(Sveneld) a Pindíka(válečník kmene severských orků). Avšak nebyl by to takovej adrenalin bez stálého čmuchání medvídka Damiánka ;).

Re: Poděkování

Posted: 00:40 22. Jan 2011
by Molly23
Díky naší epické výpravě, dračici, Laře, Nathanovi a vílce Rainuli. Bylo to opravdu zábavné :).
Děkuje vodní ještěrka/prasátko.

Re: Poděkování

Posted: 04:31 22. Jan 2011
by wsweetjane
Chtěla bych poděkovat Giovanninimu za super dnešní večer! Dlouho sem se takhle skvěle nebavila....;-)

Re: Poděkování

Posted: 16:41 22. Jan 2011
by sendys
Chtěl bych poděkovat všem co semnou za tu dobu co sem tu hral hrali :) hlavne Zoe Vendee a Joaně .... dale taky za užasné zažitky s par dalšíma jako je simon elker fallion kora .. kraťoslav jorg a zachy diky za zabavu bylo to zde poučny .... taky diky kuckovy a rejtymu za trpelivost kterou meli a sem rad ze jsem snima mohl na sraze mluvit :) timto se zde loučim .... jo posledni věc děkuju Di a walovi a Ldamianovi za peknou zabavu :) a povidani si ti dva vedi a LDamian taky za ty odchyty že :) no a všem ostatnim bych asi moc neděkoval jen těm co semnou aspon trochu hravali a posledni hru děkuju Rouk bylo to velmi pekne zahrane a myslim ze se to libilo oboum :) mejte se a doufam ze se snad jeste nekdy uvidime jinde na jinem serveru doporucuju treba UO Andaria.net:) je to lepsi než tato fraška na RP :)

Re: Poděkování

Posted: 20:06 22. Jan 2011
by Radim
Děkuji týmu a zároveň gratuluji že se to konečně povedlo :mrgreen:

to Sendys: nechápu jak si tu mohl hrát když píšeš že to tady je fraška na RP

Re: Poděkování

Posted: 21:21 22. Jan 2011
by sendys
Radim wrote:Děkuji týmu a zároveň gratuluji že se to konečně povedlo :mrgreen:

to Sendys: nechápu jak si tu mohl hrát když píšeš že to tady je fraška na RP
protože si asi nechapavi chlapec:)))

Re: Poděkování

Posted: 06:20 23. Jan 2011
by slencak
Tobě taky ušáku. :wink:

Re: Poděkování

Posted: 22:31 23. Jan 2011
by Pajule
díky arče a účastníkům bylo to fajn.. až na tu poslední otázku co měli ti tři..to mi přišlo trochu enfér a divný hodit do thaliji..i když kdo ví jak chytrý sou mágové a zda vymejšlej rovnice a tak :D

Re: Poděkování

Posted: 23:31 23. Jan 2011
by Nalkanar
Díky Arii za soutěž... šermířce Vilmalien za výhru :D a jedné nejmenované, že jsem tam vůbec šel 8)

Re: Poděkování

Posted: 23:41 23. Jan 2011
by Maya
Děkuji Bersovi za vystrašené plížení mé postavy, za příjemnou a krásnou RP interakci při setkáních, at byla jakákoliv. Jen škoda ty frašky.. Mohli ho vzit aspon an šibeniční vrh a pořádně to zakčnit, ne takhle trapně típnout ;) Zasloužil si víc ;)

Re: Poděkování

Posted: 00:05 24. Jan 2011
by jachyra
Rovnako vďaka Bersovi za Bersa ;) za všetky zverstvá, ktoré hore napáchal :D a za kopec vyklepaných, vystrašených prechodov po kráľovstve v tme

EDIT: ruším to ospravedlňovanie sa .. veď ja som bola iba divák, rovnako ako ostatní XD ach tá hlava unavená

Re: Poděkování

Posted: 00:24 24. Jan 2011
by Lord_Berserk
Dik vsem, kdo se me za tu dobu kdy priplet pod sekeru :)
Berse sem planoval ukoncit uz dlouho, bohuzel sem bud nepotkaval skupinky nebo si samotny plysaci na me nedovolili :D

Proto sem dneska udelal mini-harakiri Quest, kterej to cely ukoncil. Jako otrok dole uz to nemelo cenu - 4 mesic tam sam do zdi cumet nebudu ... proto se stalo
Za popravu dekovat nebudu - zdalo se mi to cely vodbyty a vsechno moc na rychlo (cekal sem vod plysaku hezci akci) ... ale to uz je fuk stalo se

Jinac dik vsem - ale hlavne hracum z dob, kdy sem si hru nejvic uzival
- RP Buildy rodiny N'Abarn + tri duergari :twisted:
- moje druha rodina Arkenvirr
pak uz to byla spis nuda :var_61:

Re: Poděkování

Posted: 00:26 24. Jan 2011
by Radim
Nemůžu na Berse říct jediné špatné či křivé slovo a upřímně bude tu chybět a hodně.Vnášel do hry zdravý strach který tady mnozí postrádají.Nevím co s tím mají společného lagy nebo rozpad 6.roty ale odpravit ho měl kat po soudu s pořádnou parádou a ne nějací hejsci u Ivory.

Re: Poděkování

Posted: 00:30 24. Jan 2011
by Rejty
Díky Berserkovi za jeho parádní dvouletý hraní! Všichni na tebe budou jistě vzpomínat ve zlém... :viking: :wink:

A popravu nemá smysl komentovat, styďte se...