Page 136 of 331
Re: Poděkování
Posted: 09:43 21. Jan 2011
by Pajule
ano kdo by elen enchtěl, taky díky, bylo to dosti zajímavé ta večerní akce ..

Re: Poděkování
Posted: 23:27 21. Jan 2011
by cmon
Děkuji za dnešní večerní lov...No škoda že večerní nebyl i ve hře, ale to bysme zase neměli patálie s ledníma medvědama, který jsme zvládli jen díky bravurné taktice Alein(firefox) jejíž hrb nesl skoro všechno břímě dobrodružství jmenovitě Mě, Cyntereu(Sveneld) a Pindíka(válečník kmene severských orků). Avšak nebyl by to takovej adrenalin bez stálého čmuchání medvídka Damiánka

.
Re: Poděkování
Posted: 00:40 22. Jan 2011
by Molly23
Díky naší epické výpravě, dračici, Laře, Nathanovi a vílce Rainuli. Bylo to opravdu zábavné

.
Děkuje vodní ještěrka/prasátko.
Re: Poděkování
Posted: 04:31 22. Jan 2011
by wsweetjane
Chtěla bych poděkovat Giovanninimu za super dnešní večer! Dlouho sem se takhle skvěle nebavila....

Re: Poděkování
Posted: 16:41 22. Jan 2011
by sendys
Chtěl bych poděkovat všem co semnou za tu dobu co sem tu hral hrali

hlavne Zoe Vendee a Joaně .... dale taky za užasné zažitky s par dalšíma jako je simon elker fallion kora .. kraťoslav jorg a zachy diky za zabavu bylo to zde poučny .... taky diky kuckovy a rejtymu za trpelivost kterou meli a sem rad ze jsem snima mohl na sraze mluvit

timto se zde loučim .... jo posledni věc děkuju Di a walovi a Ldamianovi za peknou zabavu

a povidani si ti dva vedi a LDamian taky za ty odchyty že

no a všem ostatnim bych asi moc neděkoval jen těm co semnou aspon trochu hravali a posledni hru děkuju Rouk bylo to velmi pekne zahrane a myslim ze se to libilo oboum

mejte se a doufam ze se snad jeste nekdy uvidime jinde na jinem serveru doporucuju treba UO Andaria.net:) je to lepsi než tato fraška na RP

Re: Poděkování
Posted: 20:06 22. Jan 2011
by Radim
Děkuji týmu a zároveň gratuluji že se to konečně povedlo
to Sendys: nechápu jak si tu mohl hrát když píšeš že to tady je fraška na RP
Re: Poděkování
Posted: 21:21 22. Jan 2011
by sendys
Radim wrote:Děkuji týmu a zároveň gratuluji že se to konečně povedlo
to Sendys: nechápu jak si tu mohl hrát když píšeš že to tady je fraška na RP
protože si asi nechapavi chlapec:)))
Re: Poděkování
Posted: 06:20 23. Jan 2011
by slencak
Tobě taky ušáku.

Re: Poděkování
Posted: 22:31 23. Jan 2011
by Pajule
díky arče a účastníkům bylo to fajn.. až na tu poslední otázku co měli ti tři..to mi přišlo trochu enfér a divný hodit do thaliji..i když kdo ví jak chytrý sou mágové a zda vymejšlej rovnice a tak

Re: Poděkování
Posted: 23:31 23. Jan 2011
by Nalkanar
Díky Arii za soutěž... šermířce Vilmalien za výhru

a jedné nejmenované, že jsem tam vůbec šel

Re: Poděkování
Posted: 23:41 23. Jan 2011
by Maya
Děkuji Bersovi za vystrašené plížení mé postavy, za příjemnou a krásnou RP interakci při setkáních, at byla jakákoliv. Jen škoda ty frašky.. Mohli ho vzit aspon an šibeniční vrh a pořádně to zakčnit, ne takhle trapně típnout

Zasloužil si víc

Re: Poděkování
Posted: 00:05 24. Jan 2011
by jachyra
Rovnako vďaka Bersovi za Bersa

za všetky zverstvá, ktoré hore napáchal

a za kopec vyklepaných, vystrašených prechodov po kráľovstve v tme
EDIT: ruším to ospravedlňovanie sa .. veď ja som bola iba divák, rovnako ako ostatní XD ach tá hlava unavená
Re: Poděkování
Posted: 00:24 24. Jan 2011
by Lord_Berserk
Dik vsem, kdo se me za tu dobu kdy priplet pod sekeru

Berse sem planoval ukoncit uz dlouho, bohuzel sem bud nepotkaval skupinky nebo si samotny plysaci na me nedovolili
Proto sem dneska udelal mini-harakiri Quest, kterej to cely ukoncil. Jako otrok dole uz to nemelo cenu - 4 mesic tam sam do zdi cumet nebudu ... proto se stalo
Za popravu dekovat nebudu - zdalo se mi to cely vodbyty a vsechno moc na rychlo (cekal sem vod plysaku hezci akci) ... ale to uz je fuk stalo se
Jinac dik vsem - ale hlavne hracum z dob, kdy sem si hru nejvic uzival
- RP Buildy rodiny N'Abarn + tri duergari

- moje druha rodina Arkenvirr
pak uz to byla spis nuda

Re: Poděkování
Posted: 00:26 24. Jan 2011
by Radim
Nemůžu na Berse říct jediné špatné či křivé slovo a upřímně bude tu chybět a hodně.Vnášel do hry zdravý strach který tady mnozí postrádají.Nevím co s tím mají společného lagy nebo rozpad 6.roty ale odpravit ho měl kat po soudu s pořádnou parádou a ne nějací hejsci u Ivory.
Re: Poděkování
Posted: 00:30 24. Jan 2011
by Rejty
Díky Berserkovi za jeho parádní dvouletý hraní! Všichni na tebe budou jistě vzpomínat ve zlém...
A popravu nemá smysl komentovat, styďte se...