Page 137 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:43 18. Jan 2013
by Barbar321
Bruciacullo wrote:
Barbar321 wrote: (údajně druhém největším městě Karatského království)
a hloupými rejpy to rychleji hotové nebude.... :roll:
Promiň, nebral jsem to jako rejpání, ale spíš mě to zjištění překvapilo (už ani nevím, kdo mě to řekl, že je druhým největším městem) a jen v souvislosti s tím, že tam není možné přespat. Takže jsem netušil, jestli se jedná o záměr (který bych pochopit nedokázal) nebo je to v řešení (jak píšeš). U nějaké hornické vesničky by to bylo v pořádku. Takhle vím, že to umyslem není a že se na tom pracuje

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:44 18. Jan 2013
by Barbar321
Derken- wrote:
Barbar321 wrote: aspoň ohniště v Eratině zahradě.
Poskvrnit tak čisté místo ohništěm? Ne....
...že to zrovna drowáka (drowáčku) trápí :lol:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:45 18. Jan 2013
by Barbar321
Krysak wrote:
Barbar321 wrote:Chybí mi možnost odpočinku v Tartenu (údajně druhém největším městě Karatského království) nebo aspoň ohniště v Eratině zahradě.

Čím by jsi tam přikládal? Jako vidět někoho pálit Erianinu zahrádku, tak ho říznu.

Dokážu si tam představit malý altánek z bílého mramoru.
Ohniště bych tam taky nepotřeboval (systémová záležitost), ale možnost odpočinku by se zde velmi hodila a i by dle mě dost zapadala do systému této zahrady

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:48 18. Jan 2013
by Barbar321
Amber wrote:Je fakt, že v Eranině zahradě by bylo fajn moci se prospat, ale ohniště by ho vážně hyzdilo.

Krom toho, dva přechody od Tartenu je (pokud vím) funkční ohniště, takže to není zas tak nemožné si poblíž odpočinout. Jen holt není v oblasti, kde by byla postava "nedotknutelná". :wink:
No, jde o to, že ta lokace pro lowíky taky není nejbezpečnější (čímž nemám na mysli PBčka, pro které je bezpečná snad i na 5-té úrovní :( ). Proto si myslím, že by v okolí měla být možnost klidného odpočinku

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:54 18. Jan 2013
by Caehan
Takže jestli to chápu dobře, vy chcete, aby vám v Eranině zahradě přespával tucet drowů a odtamtud podnikal nájezdy?

Nebude lepší počkat, až se dostaví Tarten a otevře se v něm hospoda?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 12:56 18. Jan 2013
by Caehan
Krysak wrote:Čím by jsi tam přikládal? Jako vidět někoho pálit Erianinu zahrádku, tak ho říznu.
No, jeden ze způsobů, jak to v Eranině zahradě teoreticky jde prý provést je seslání brány bez ochrany před zlem...

Někdo utrhne keřík, hodí ho na ohniště, a někdo jiný pak ve vzteku vyvolá pekelného démona, aby dotyčného roztrhal, hehehe. Místo klidu a pohody. :D

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:00 18. Jan 2013
by karolina
Caehan wrote:
Krysak wrote:Čím by jsi tam přikládal? Jako vidět někoho pálit Erianinu zahrádku, tak ho říznu.
No, jeden ze způsobů, jak to v Eranině zahradě teoreticky jde prý provést je seslání brány bez ochrany před zlem...

Někdo utrhne keřík, hodí ho na ohniště, a někdo jiný pak ve vzteku vyvolá pekelného démona, aby dotyčného roztrhal, hehehe. Místo klidu a pohody. :D
Rori tam místo ryby, vytáhla lidskou lebku..místo klidu no..

Zase když je to místo klidu, tak by tam mohlo jít spát i bez ohně.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:08 18. Jan 2013
by Caehan
Já z toho mám pocit, že z toho vznikne obydlí pro bezdomovce.

Jít by to asi logicky mělo, ale k ničemu dobrému to nepovede.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:28 18. Jan 2013
by kucik
Barbar321 wrote: Promiň, nebral jsem to jako rejpání, ale spíš mě to zjištění překvapilo (už ani nevím, kdo mě to řekl, že je druhým největším městem) a jen v souvislosti s tím, že tam není možné přespat.
Čistě pro informaci. Buď si z tebe dělal srandu, nebo prostě jen záměrně šíří informace, které si vymyslel.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:06 18. Jan 2013
by Barbar321
kucik wrote: Čistě pro informaci. Buď si z tebe dělal srandu, nebo prostě jen záměrně šíří informace, které si vymyslel.
Takže Tarten je jen hornická osada a díra světa? Je tedy Gruberik větší "osadou"?

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:11 18. Jan 2013
by kucik
Tarten byla dobře opevněná důlní osada. Vzhledem k tomu, že Karatha nemá těch dolů moc, tak je patřičně důležitá.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:15 18. Jan 2013
by Caehan
Bylo by dobré, kdyby šlo vařit lektvary do různě vypadajících lahví - třeba kdyby se nějak upravilo řemeslo keramika a výroba lahví tak k něčemu užitečnému pro jednou byla.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:26 18. Jan 2013
by kucik
Nenapadá mě, k čemu by to bylo užitečné. Rozvěď prosím.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:33 18. Jan 2013
by Radim
Ta informace,že Tarten je druhé největší město Kuciku pochází ovšem z úst nejmenovaného papaláše tudíž je pravdivá.Po zničení Tartenu nám to Bahňák tlumočil.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:34 18. Jan 2013
by Diemo
treba lahvicku na sko udelat modre? :-D