Page 137 of 329

Re: Vtípky

Posted: 12:49 20. Oct 2011
by KaTo
Prasokralik wrote:http://www.frogster-comics.com/en/episo ... nning.html
sranda tenhle komix
...zase jeden komix ze života :lol: :lol: :lol: .

Re: Vtípky

Posted: 06:52 21. Oct 2011
by Bahnak
Musím uznat že komix je fakt dobrej, některé scénky jsou viditelně inspirované realitou :-D
A houbovej familiar kterej nosí kytičky je prostě k sežrání :oops: :mrgreen:

Re: Vtípky

Posted: 12:25 22. Oct 2011
by de Aers

Re: Vtípky

Posted: 22:26 22. Oct 2011
by Prasokralik
http://youtu.be/5uzD_z01xvM Servil se neokouká :D :D

Re: Vtípky

Posted: 08:00 23. Oct 2011
by J.F.Payne
Servil je geniální :))

Re: Vtípky

Posted: 12:13 23. Oct 2011
by Molly23
Tohle mě pobavilo... http://www.youtube.com/watch?v=BpA6TC0T ... re=related

Formace, výzbroj letadel, pancéřování(výdrž) letadel, manévry, P-51 stačí tryskové Me-262.... atd.
Myslíte že to odpovídá skutečnosti? Ani náhodou!!! Fuuuuuuuuuuuj!!! Američani! Koukněte na Tmavomodrý svět, Bitvu o Británii a učte se od mistrů. A já si myslel, že podobnou kravinu už po Pearl Harboru nevypustěj...

PS: Koukám se na to jako fanda do letadel, a druhá světová je dá se říct moje specialita, ikdyž také mám mezery.

Re: Vtípky

Posted: 12:52 23. Oct 2011
by DenGrasse
Mě to nepřišlo tak hrozný. Formacím moc nehovím (nikdy mě nezajímaly), ale hlavně vím, že formace se za letu snadno pomíchají nebo změní. To že letěj ve čtyřech můžou bejt dvě dvojice pohromadě, v zásadě nic proti ničemu. Odolnost těch B-17 nebo co to bylo byla určitě větší, ale zase zdařilej zásah kanonem by mohl vypadat přesně takhle (pravděpodobnost, že by koupil ze tří stran najednou zdařilej zásah kanonem je ovšem malá, byť se to mohlo stát). Co se týče těch Śvalbin, tak prolétávání formací bombardérů (což je ta jediná krátká ukázka) určitě nedělaly na plnej kouř, takže jim krátkodobě ten Mustang moh stačit. On byl docela rychlej (max. přes 700, Me-262 max. přes 800).
Jestli to odpovídá skutečnosti nevim, ukázka mi přišla jako propagace hrdinných černochů.

Re: Vtípky

Posted: 18:33 23. Oct 2011
by Molly23

Re: Vtípky

Posted: 09:39 24. Oct 2011
by Alvarion
Vyzývám všechny špičkové romské lékaře, vysokoškolské profesory, všechny romské herce, všechny romské reprezentanty v ledním hokeji nebo kopané, vyzývám všechny slavné romské hudební skladatele, vynálezce, sochaře a malíře !

Sjednoťte se a udělejte už konečně něco pro romskou menšinu !

Sraz zítra v 17.00 v telefonní budce v Brně na Malinovského náměstí, naproti Národnímu divadlu.


Už bylo ke konci směny a gynekolog čekal na svoji poslední objednanou pacientku. Ta ale nešla a nešla. Po půlhodinovém čekání už nepředpokládal, že přijde, a tak si nalil gin s tonikem, aby se trochu uvolnil před odchodem domů. Uvelebil se pohodlně v křesle a začetl se do novin. Vtom zazvonil zvonek a do ordinace vběhla dotyčná pacientka, celá zadýchaná a omlouvá se. "To nevadí", odpoví lékař, "podívejte, právě jsem si dával gin s tonikem během čekání na vás. Nemáte také na něj chuť, mohl bych vám nabídnout?" "Přijímám s potěšením", odpoví pacientka, "tak jsem sem utíkala, že mám skutečně žízeň". Lékař jí podá pohár, posadí se naproti ní a začnou živou konverzaci na všechna možná témata, smějí se ... když vtom ve dveřích ordinace zachrastí klíče. Lékař znervózní, vyskočí a tiše říká pacientce: "Ježišmarjá, moje žena! Rychle! Sundejte si kalhotky a roztáhněte nohy!"



Sedí feťák na lavičce, žere lentilky, žere a žere... najednou jedna spadne na zem. Feťák na ní: "Pojď sem!" Lentilka samozřejmě nejde. Feťák znova: "Pojď sem Ti řikam, okamžitě!" Lentilka znova nejde. Feťák naháže všechny ostatní lentilky na zem a řve: "PŘIVEĎTE JI!"


Přijdu domu z práce, žejo... Vysypu prachy... A ona zas že to je málo, řvala na mě... Tak jsem se schoval pod postel, ona mě odtamtud rumplovala koštětem a řvala "vylez!", tak povídám: "Já nevylezu, já ti ukážu, kdo je tady pánem!"


http://blog.aktualne.centrum.cz/media/2 ... 1nka04.jpg

Re: Vtípky

Posted: 18:35 24. Oct 2011
by XŠevyX
... :)

Re: Vtípky

Posted: 20:39 24. Oct 2011
by Molly23

Re: Vtípky

Posted: 07:34 25. Oct 2011
by Molly23
"Chun Kuk Do" termín, který mi zpříjemnil ráno... zkuste googlit, schválně zda najdete to co já :D.

Re: Vtípky

Posted: 10:07 25. Oct 2011
by Molly23
ztrátový výkon PRD, který se mění v teplo v rezistoru RD a

Tak tohle mě na cvičení dost pobavilo... oni to ale četli Pé Er Dé.

Re: Vtípky

Posted: 15:50 25. Oct 2011
by Molly23
Já vím že už jsem s těma vtípkama trapnej a postuju sem skoro každou píčovinu co najdu, ale tohle je fakt nářez...
Aneb když se spojí metal a dovádění amerických pánbíčkářů.

http://www.youtube.com/watch?v=koovuH7zX48

Re: Vtípky

Posted: 16:07 25. Oct 2011
by Prasokralik