Page 137 of 142

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 13:58 25. Apr 2017
by Mourisson1
Novothalisjká AI.
Ne že by mi vadilo že se příšery trhají od tanka, jdou zabít tu mága, tu střelce, to je koneckonců aspoň trochu logické, a "nutí" to i DMG postavy například investovat do obranných schopností (Hips, OČ, atp), nebo riskovat smrti. Ale to že pokud se sejde velká parta, a příšery (a i bossové) začnou vyhazovat do logu tuny chyb "Příliš mnoho instrukcí", a stojí na místě, nedělají nic (maximálně dají příležitostný útok když u nich někdo začaruje, pak i kolo dvě mlátí, ale tím to zase hasne) mi přijde poněkud... hloupé. Dungy s tímto problémem pak nejsou absolutně žádná výzva, ať je WB nastaví jakkoliv silné. Chápu že nasazení původní NWN AI by umožnilo vytahávat příšery po jedné, případně tankovat stylem "všechno je na tankovi a DMGeři DMGují", ale zase na druhou stranu... bylo by zábavnější kdyby se bossové a příšery zapojovaly do boje :D

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 16:58 25. Apr 2017
by KaTo
Pokud se dobře pamatuju, tak mobky jsou nastavený na top buildy na NT.
Což znamená, že kdo není top build, ten pokud se na něj mobka utrhne, tak s docela vysokou šancí bez rychlé pomoci umře (specielně v "lepších" dungách).
By mě zajímalo zda tohle je taky požadovaná "featura" od týmu nebo neúmyslný bug. Tj. aby spawn zabil přesílenou potvrou každýho, kdo není prasobuild :lol: .

Jinak je škoda, že tu není možnost pro "tanka" si takhle utrhlou mobku zase přiagrovat zpátky.
Ano, obětovaný pěšák, kterého AI telepaticky identifikovala jako nejslabšího člena družiny, může "chůzí" kittovat (na hranici pravidel), běhat zdravotní kolečka, než tu mobku někdo ubije nebo sama změní cíl...ale je to TAK neelegantní :) .

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 22:48 11. Jul 2018
by chockobo@email.cz
Ahoj,
poradí někdo někdo kde koupit NWN ?
Chceme to zahrat z LANu a snažíme se snižovat náklady

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 02:44 12. Jul 2018
by sandoftime

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 06:40 12. Jul 2018
by Goran
Jen pozor. Ke všem dávají stejný CD klíč. Je tedy třeba si vygenerovat vlastní.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 12:28 12. Jul 2018
by chockobo@email.cz
Díky. Já to koupil nakonec na steamu kámoš na tom Gogu, tak doufám že to rozjedeme. Kdyby jsme chtěli jet ten vanila obsah tak je třeba něco zálohovat než se pustím k instalaci Thalia věcí?
Nějak mi nejde vydolovat ten klíč ze steam instalace.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 13:33 12. Jul 2018
by kucik
chockobo@email.cz wrote:Díky. Já to koupil nakonec na steamu kámoš na tom Gogu, tak doufám že to rozjedeme. Kdyby jsme chtěli jet ten vanila obsah tak je třeba něco zálohovat než se pustím k instalaci Thalia věcí?
Nějak mi nejde vydolovat ten klíč ze steam instalace.
Pokud nemáš nic v override, tak, nemusíš nic odebírat. Server/Hra si řekne, které haky chce.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 19:55 12. Jul 2018
by Goran
Někde tu byl celkem podrobný postup jak klíč ručně připravit, kdyby bylo nejhůř. Asi by se podařilo dohledat, kdyby jsi měl problém řekni.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 21:34 12. Jul 2018
by RainMan
https://www.youtube.com/watch?v=Oudt5l045og
čistě teoreticky mezi nima určitě nějaký fungující najdete.
Taky jsem kdysi našel.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 11:01 02. Sep 2018
by Goran
Vadí mi ceny šípů/šipek v truhlařině vs. ceny u obchodníků. Když vynechám různé unikáty, které se neprodávají (magické zranění, věštby, omračovací), tak je výroba šípů cenový nesmysl. Samotné náklady, bez námahy se sháněním materiálu a výrobou, většinou převyšují cenu stejně kvalitních šípů o obchodníka. Truhlařina je už tak nevýhodná, vzhledem k tomu co se v ní vyrábí, a jak moc to ostatní potřebují. Neplánuje se balancování této věci?

Možností jak to provést je asi víc. Nejnáročnější by byly úpravy samotného craftu, méně náročné zvednutí cen u obchodníků. Z mého pohledu by asi bylo nejlepší zvednout počet šípů na toulec (z aktuálních 5000 třeba na 7500 nebo 10000). Craftové se tím pádem stanou výhodnější cena/kus a zároveň dovolí šetřit místo.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 18:14 10. Sep 2018
by Rejty
Puxina wrote:
Barbar321 wrote: .... Stejně tak je pravda i ta doba dostavníků/lodí. V řešení to bylo, ale HCRP si protlačili "čekat". Mě osobně to lezlo na nervy taky .....
Souhlas, tohle je největší blbost, co tu zůstala a za kterou jsem bojoval už dřív a zkoušel jsem to i ted :) . Ale holt budu trávit 10-20 minut čtením si na netu, když bude postava cestovat :).
Já už byl tenkrát pro úpravu, aby to jezdilo skoro furt, ale RP hráči se vztekali, že je to na podporu RP a je to realistický a oni při tom hrají RP. Osobně bych cestu v tom prostředku nerušil, ale to čekání je otrava.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 18:23 10. Sep 2018
by Nalkanar
Jako někdo z těch, kdo původně čekání obhajoval, jsem pro zrušení. :lol:

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 19:09 10. Sep 2018
by soul1
Zrušit čekaní jsem taky pro! jestli chce někdo Rpovat muže i bez toho aniž by zdržoval ostatní.

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 19:22 10. Sep 2018
by Puxina
Rejty wrote:
Puxina wrote:
Barbar321 wrote: .... Stejně tak je pravda i ta doba dostavníků/lodí. V řešení to bylo, ale HCRP si protlačili "čekat". Mě osobně to lezlo na nervy taky .....
Souhlas, tohle je největší blbost, co tu zůstala a za kterou jsem bojoval už dřív a zkoušel jsem to i ted :) . Ale holt budu trávit 10-20 minut čtením si na netu, když bude postava cestovat :).
Já už byl tenkrát pro úpravu, aby to jezdilo skoro furt, ale RP hráči se vztekali, že je to na podporu RP a je to realistický a oni při tom hrají RP. Osobně bych cestu v tom prostředku nerušil, ale to čekání je otrava.
RP hráči, kteří si to vydupali tu pokud se mýlím skoro nehrajou (Nalka nepočítám ten je jednou nohou zpět a jak vidno změnil názor :) ). Já v tom čekání nevidím žádný, ale opravdu žádný RP bonus. ;)

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Posted: 19:28 10. Sep 2018
by Tessie
**
Nemyslím si že ty dostavníky dělají až takové zlo :) ... možná by se mohl snížit čas čekání z 10 min na 5 min, ale rušit to úplně nic nepřinese. Přece jen je to sice čekání ale pořád je to RP hra a i ten čas se dá pěkně využít na přípravu kouzel, meditaci nebo odpočinek. Ušetřilo by to čas ale dát všude přechody by ztratilo efekt.