Page 137 of 331

Re: Poděkování

Posted: 00:38 24. Jan 2011
by LDamian
Diky Bersovi za vsechna setkani s nim. Skvele akce, at uz jsem byl na strane vitezu (obcas) nebo porazenych (casto). BUovo sen, ziskat jeho hlavu pro arenu uz se ocividne nenaplni. :wink: Tesim se na dalsi hru!

Jinak poprava byla na rychlo a je to trochu skoda. Taky bych si predstavoval spis monster proces koncici na sibenicnim vrchu. Na druhou stranu chapu IC duvody hracskych postav, povrch se proste zmenil i jeho politicka situace a proste jak se to odehralo, tak se to odehralo.

PS: Bers byl, je a bude legenda!

Re: Poděkování

Posted: 00:43 24. Jan 2011
by G14
verte nebo ne,v dobach,kdy sem neumela zapnout pocitac,mi bylo vysvetleno hrani rp na Thalii,zalozila sem si postavicku a tu mi Bers prepadl. Byla sem z toho tak spatna,ze sem o te hre nechtela mesice ani slyset. Pak me ale napadlo,ze si zalozim postavu,ktera bude zla zrovna tak jako on a mym ucelem bylo Berse jednou servat nebo cokoliv, v tu dobu pro me nesplnitelny cil dostat se k legende.....Par let hrani a nespocetne hodin po jeho boku,tolik krasnych prepadu a zabavne hry a muj sen na Thalii se splnil.A tak vznikla Isabell!! Diky za vse, protoze bez tebe by pro me nic nebylo! Sbohem ma muzo.......Temni bozi ti zehnej! :twisted:

Re: Poděkování

Posted: 05:46 24. Jan 2011
by jachyra
Ja ľutujem, že sa nik tej popravy poriadne neujal O.o mohlo sa to urobiť v štýle popravy Vorenusa (jedna z mála, ktoré som zažila, preto ju spomínam .. a to ani nebola permka)

Re: Poděkování

Posted: 07:32 24. Jan 2011
by -RoF-
Škoda škoda sice sem na Berse občas nadával a nelíbily se mi ty znásilnění a tak, ale k jeho hře to patřilo. Blbé že beztak některé postavy nemají pud sebezáchovy a běhali mu pod pracky nebo spíš pod sekeru (asi to měli rádi :twisted: ).
Nezapomenu na první moje setkání s ním, když mi přepadl Arii. Pak se jí spíš párkrát lekl když ji potkal :twisted:
Škoda té popravy, sice sem o ní IC věděl, ale radši sem se toho neúčastnil. Pravda čekal jsem spíš nějakou dlouhodobější akci....pranýřování, soud a pak veřejná poprava s velkou slávou. Když chytím zláka, co byl takovou legendou tak si to aspon vychutnám ne? :D :twisted: Teď už je pozdě no.
Tak snad založíš nějakou další postavu bersi ;)

Re: Poděkování

Posted: 07:43 24. Jan 2011
by Pajule
tak nevím koho se budu v noci bát :( Bers byl tejpek, tu jeho držku nikdy nezapomenu :D

Re: Poděkování

Posted: 07:47 24. Jan 2011
by Bahnak
Přidávám se k díkům, Bers byl to co dělalo Thalii Thalií, byl důvodem, proč se lidi krčili v noci v osadách, byl proklínaný i zatracovaný, ale vždy výborně zahraný se vším všudy. Jen tak dál Bersíku, doufám že tvá další postavička nám všem pořádně zatopí.

Re: Poděkování

Posted: 07:52 24. Jan 2011
by Tretas
Já taky děkuji Bersovi. Byl to takový symbol zla na Thalii. Něco pro moji postavu doposud nedosažitelného.

Jinak omlouvám se za popravu. Osobně jsem taky čekal víc. Vymklo se to z ruky, nepovedlo se. Prostě jsem to blbě zorganizoval.

EDIT: I když moje postava je ráda, jak to proběhlo, tak to mohlo proběhnout velkolepěji.

Re: Poděkování

Posted: 08:39 24. Jan 2011
by Theogil I
Musel jsem zatlačit kroupu. Díky Bersovi za "Řezníka". Nezapomeneme. B+B
A ten kdo nás ochudil o podívanou vidět umřít legendu na popravišti ... nu nevím co si mám myslet, vždyť to byl doprkvančic Berserek "Tupá sekera" a ne nějakej hejpočkej z křáků vedle jezevčí jeskyně. :wall:

Re: Poděkování

Posted: 11:56 24. Jan 2011
by marii
*zatlaci slzu a vysmrka se radne do kapesniku*skoda ho kluka zlounskyho....tolik sem se bala,kdyz logoval..

Re: Poděkování

Posted: 13:45 24. Jan 2011
by zachy
Berserk tu běhal už v roce 2008!!! To jsem na thalii začínal a drze (a hlavně neznale nebezpečí) jsem ho okradl... holt jsem mu to vrátil i s mým okem :D. Jooo to byl Derek.
Skvělé zážitky přinášel i ve hře s Hraběnkou.
Můj vyžranej Grombo Omborg, kterej ho potkal jen jednou a když ho viděl, řekl jen... "počůral" :mrgreen:

Myslím, že by bylo vhodné, aby Berserkovo tělo bylo pohřbené vedle hrobu jeho otce :)

Re: Poděkování

Posted: 13:49 24. Jan 2011
by Czech_Luthor
Já musím Bersovi taky poděkovat za veškerou hru kterou jsem s ní zažil (A že jí bohužel nebylo moc).
Musím mu poděkovat za ten strach, když někdo přiběhl rozmlácený do města a hlásil "Na cestě je Sekerník.", protože to bylo nezapomenutelné.

Co se týče popravy: No comment, příště si to udělejte sami.

Re: Poděkování

Posted: 14:03 24. Jan 2011
by tao kan
Ta poprava byla ostuda. Někde u vody na kmeni stromu, původně snad i rapírem? Aspoň že se podařilo obří hlavu oddělit jedním sekem malou sekyrkou na dřevo. To vše bez vočumování šlechty, která vás doufám zlinčuje za to že jste ji připravili o takovej zážitek.

Každopádně velké díky Bersovi za jeho hru, která byla celé ty roky velice přínosná pro atmosféru ve hře. Určitě nezapomeneme a budeme statečně odrážet rozhňevané klany uctivající Gordula. Zabití nejlepšího bersekra není jen tak.

Re: Poděkování

Posted: 16:17 24. Jan 2011
by slencak
Díky tobě se v noci z mého tpra stávala žena v domácnosti :mrgreen: dík můj noční bubáku :viking:

Re: Poděkování

Posted: 16:18 24. Jan 2011
by Derken-
Já chci taky poděkovat Bersovi za jeho skvělou hru a je škoda, že je té postavě konec. S Bersem jsem hrál s každou svou aktivní postavou aspoň chvíli a ty zážitky jsou prostě nezapomenutelný..

Re: Poděkování

Posted: 16:24 24. Jan 2011
by venomeq
Taky diky bersovi....ver ze pribehy a povidacky o tobe budou znit jeste dlouho....stal si se nocni murou a nejen pro deti ktere se tim strasi pred spanim...svym zpusobem si legendou,temnou legendou a legendy ziji vecne:)