Page 138 of 214

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:35 18. Jan 2013
by Caehan
kucik wrote:Nenapadá mě, k čemu by to bylo užitečné. Rozvěď prosím.
Lektvary by od sebe šly poznat od pohledu...

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:49 18. Jan 2013
by kucik
Radim wrote:Ta informace,že Tarten je druhé největší město Kuciku pochází ovšem z úst nejmenovaného papaláše tudíž je pravdivá.Po zničení Tartenu nám to Bahňák tlumočil.
Řešili jsme to mockrát. Opakovaně jsem i hledal, jestli něco takového nezaznělo na DM foru a všichni hledali v PMkách. Výsledek byl že ne.
Takže buď mi dej odkaz, kde to dotyčný píše, nebo je to výmysl.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:50 18. Jan 2013
by kucik
Caehan wrote:
kucik wrote:Nenapadá mě, k čemu by to bylo užitečné. Rozvěď prosím.
Lektvary by od sebe šly poznat od pohledu...
To už jsme snad jednou řešili. Nejsem si jistý, jestli by se to ale nemuselo nadefonovat všechno ručně.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:05 18. Jan 2013
by Radim
kucik wrote:
Radim wrote:Ta informace,že Tarten je druhé největší město Kuciku pochází ovšem z úst nejmenovaného papaláše tudíž je pravdivá.Po zničení Tartenu nám to Bahňák tlumočil.
Řešili jsme to mockrát. Opakovaně jsem i hledal, jestli něco takového nezaznělo na DM foru a všichni hledali v PMkách. Výsledek byl že ne.
Takže buď mi dej odkaz, kde to dotyčný píše, nebo je to výmysl.
No měl to v hlavě hlavní DM a Bahňaka za to jebal takže asi tak.Nehádám se jen píšu co se nám bylo řečeno.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:30 18. Jan 2013
by kucik
Radim wrote: No měl to v hlavě hlavní DM a Bahňaka za to jebal takže asi tak.Nehádám se jen píšu co se nám bylo řečeno.
Dobře, ber prosím v úvahu, že tenkrát toho bylo hodně řečeno v rozčilení. Do hlavy hlavnímu DM nevidim, ale nikde jsem od něj toto tvrzení nenašel. To je všechno, co k tomu můžu říct.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 15:34 18. Jan 2013
by Radim
kucik wrote:
Radim wrote: No měl to v hlavě hlavní DM a Bahňaka za to jebal takže asi tak.Nehádám se jen píšu co se nám bylo řečeno.
Dobře, ber prosím v úvahu, že tenkrát toho bylo hodně řečeno v rozčilení. Do hlavy hlavnímu DM nevidim, ale nikde jsem od něj toto tvrzení nenašel. To je všechno, co k tomu můžu říct.
Právě škoda,že tuhle schopnost nikdo z nás neměl pak to nemuselo všechno skončit jak skončilo :wink:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 02:23 07. Feb 2013
by Silvaner
Teď když je magická univerzita v Karatě vyřazená z provozu,
lze předpokládat že dlouhodoběji, nešla by nabíjecí trubice na hůlky vložit,
nebo zporovoznit někde jinde? V Alwarielu i v Doubkově jsou nachystané ale nefunkční....
:wall:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 02:36 07. Feb 2013
by J.F.Payne
No, jako... ty opravy už probíhají dobrých několik IC měsíců. Asi bych... ty místa zas zpřístupnil.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 13:00 07. Feb 2013
by Nalkanar
Kvalitní soundtrack :lol:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 07:57 09. Feb 2013
by Gufi Brusinka
Ahoj,

na Thalii jsem se vrátil asi po půl roce. Chtěl bych se zeptat jak je to v Kharatě a Kelu s organizovaným zločinem. Zlodějská bratrstva. Byla by škoda, pokud by to bylo jen o náhodných krádeží a vražd.

Nu a v každém kouzelném světě měli zlodějiské sítě velké postavení.

S pozdravem a úsměvem

Gufi

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 08:47 09. Feb 2013
by kokosak
.... a všude to bylo veřejně známá skutečnost, kterou se teda dá bez problémů dočíst na forech, že? ;)

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 09:12 09. Feb 2013
by Krysak
To Guffi: ucčitě ano, ale myslím, že klíčové je vydržet u jedné postavy alespon nějaký čas..... Nově založené se do 2-3 hodin zřídka stávají vůdci tajných zlodějských guild:).

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 14:19 06. Mar 2013
by Elverin
Ja se do jedny pokusila dostat, kdyz si pro me prisli...nedopadlo to dobre :D

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:13 25. Mar 2013
by Barbar321
Bral bych náhodně generované questy trochu delších charakteru. Je krásné vyrazit ulovit nějakou vzdálenější (vesměs podtemňáckou) potvoru, ale co z toho, když je nutné se vrátit do plánovaného restartu (neříkám, že to nejde, ale kazí to dojem nutností chvátat zpět) a to raději ani nezmiňuju situaci, kdy radost z ulovené příšery a možnost příjemného zhodnocení zkalí naprosto nečekaný restart. Nešlo by to spíš navolit pevně do určitého data, do kdy by se daná potvora lovila (pochopitelně první by vyhrál)? Také by pak bylo možné navolit kategorie potvor, aby epici nebrali lov lowíkům. Stejně tak by bylo možné nastavit suroviny a kůže, které jsou občas někde potřeba (zde by ale bylo vhodné trochu upravit i odměnu v závislosti na dostupnosti. Je sice krásný, že chce alchymista těžce dostupnou surovinu, ale za 50 zl/ks mu pro ni nikdo nepůjde a ani nikdo neprodá).

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Posted: 16:27 25. Mar 2013
by Nalkanar
Co přesně kazí dojem... a jaký vlastně dojem?