Re: Jakou hudbu posloucháte?
Posted: 13:32 30. Oct 2014
Je výborná. Otázkou je, zda si dokáže ten hlas udržet v době dospívání.LDamian wrote:https://www.youtube.com/watch?v=fPwuWGE7RMc
Já vím, že je hodně dětských zpěváků, dokonce i těch zpívajících operu. Je tu někdo, kdo dokáže posoudit, zda je opravdu tak dobrá, jak mi to připadá?
Ještě se mi líbí tahle pohodová písnička - Creatures of the Night od Janet Devlin:
https://www.youtube.com/watch?v=OPuMQv5pk6E
Podle meho je velmi, velmi dobra. Na svuj vek ma nebyvalou praci s hlasem - tak si snad hlasivky nezrusi.LDamian wrote:https://www.youtube.com/watch?v=fPwuWGE7RMc
Já vím, že je hodně dětských zpěváků, dokonce i těch zpívajících operu. Je tu někdo, kdo dokáže posoudit, zda je opravdu tak dobrá, jak mi to připadá?