Page 138 of 331

Re: Poděkování

Posted: 17:10 24. Jan 2011
by KaTo
Berse jsem IC potkal jen jednou, jako "lowík"- ve dne, v železném dole, kde jsem byl s jedním Havkaranem na rudě. Dodneška nevím, zda mi Hide neprohlídl nebo dělal, že mě nevidí, když jsem se mu "za zády" plížil podél zdi k východu. Ale fakt je, že když se Havkaran po čase vrátil od krve (nebyla jeho) a povídal něco o uběhaných nohách a že o tom raději nechce mluvit...a byl ještě dlouho byl poněkud zamklý :D :D .
Jo Bers byl postrach *smekám*.
P.S.
*monumentální hudba a osudový ženský hlas* ...and the evil - Harkonen! (kdo uhádne z čeho ta věta pochází? - odpovědi pište do spamu) *zakašlání* ...Bers!

Re: Poděkování

Posted: 17:18 24. Jan 2011
by Firefox_
No tak se přidávám k poděkování Bersovi. Bavilo mě s ním hrát dole a ikdyž jsem ho viděl pořád "modrého" tak jsem z něho respekt měl :-). Trochu mě mrzí ten styl konce ale co už. Doufám, že se potkám i s další tvojí postavou!

Re: Poděkování

Posted: 09:29 28. Jan 2011
by Salyr
tak ja bych tentokrat chtel podekovat za skvelou vcerejsi akci na Ivorskem hrbitove.
diky vsem zucastnenym DM a vsem hracum kteri se tam obevili.

diky fakt sem si to uzil

Re: Poděkování

Posted: 16:30 28. Jan 2011
by Tretas
Děkuji za atmosféru, včera na hřbitově. DM s těmi grafickými efekty opravdu umí zázraky.

Re: Poděkování

Posted: 00:31 29. Jan 2011
by Desmond
Diky DM Lorris za moc pekny questik, zvladlas to na jednicku ;). Bylo to fajn si zase zahrat, diky za tuhle prilezitost a me diky patri i partakum na tomhle questu. Dobre jsem se bavil. Jen tak dal.

Re: Poděkování

Posted: 00:48 29. Jan 2011
by venomeq
Jojo taky diky Lorris.....Byl to fajnovej Q....Myslim ze to bylo naposled co darius zbejral houby:D:D

Re: Poděkování

Posted: 03:03 30. Jan 2011
by wsweetjane
Chtěla bych poděkovat holkám Ven a Alie za pomoc s magií....;-)

Re: Poděkování

Posted: 09:32 30. Jan 2011
by XŠevyX
Taky bych se přidal k poděkování za skvělý questík na Ivorském hřbitově ...

Re: Poděkování

Posted: 09:57 30. Jan 2011
by mandos
Jo taky oběma díky za tu arénu a omlouvám se ale při čekání na restart jsem pak usnul proto jsem se už neukázal :D

Re: Poděkování

Posted: 11:51 31. Jan 2011
by cmon
Díky za skvělej turnaj medvěda.

Re: Poděkování

Posted: 12:29 31. Jan 2011
by Alvarion
Tak opět jsem nebyl z důvodu pracovního vytížení na trunaji ani očkem.
Musím však poděkovat Damiánovi za super oživení světa přesně tak, jak si to představuji.
1. Quest obstarávání potvůrek byl férově pro všechny. (To by mne zajímalo proč nebyla odlovena všechna zvířátka. Nejeste někteří z Vás příliš rozmazleni svými osobními GM?)
2. Samotná událost pak opět umožnila interakci širších mas a znamenala zábavu pra opravdu vleké množství lidí při jednom GM. Krásná efektivita vynaložené práce.
3. Report z události byl napsán poutavě a přehledně a přispěl k oživení dení světa.

Díky moc Damiáne, více takovejch jako ty.

Re: Poděkování

Posted: 13:05 31. Jan 2011
by Terbee
Chtěla bych poděkovat Desmondovi za včerejší strašidelní questík....myslím, že Rouk i Torax si odteď dvakrát rozmyslí, jestli se budou toulat v noci kolem Ivory :biggrin:

Re: Poděkování

Posted: 13:14 31. Jan 2011
by Molly23
Díky lektvaru CHmug, že mi věnoval pro souboj s Pindíkem podobu skřetvěda :D

Re: Poděkování

Posted: 13:23 31. Jan 2011
by LDamian
Díky všem za poděkování - mít pozitivní odezvu je důležité! :)

Na druhou stranu musím znovu připomenout, že to není jen moje práce. Stejně tak na tom pracovala Xantipa a Desmond při shánění potvor se zapojila i Lorris a na turnaji asistoval dokonce i velký šéf Rejty.

Ono hodně dřiny tam nejde vidět za tím, tak to pak možná vypadá jako pohodovka pro jedno DM. Když pominu samotné odlovy, tak:

Klec a úpravy arény stavěla Xantipa natřikrát (mizí to občas), dělala ceny, občerstvení, pak soudcovala, pomáhala s teleportací hráčských postav. Já jsem pojmenovával a upravoval 19 připravených potvor a odehrával za ně všech 16 soubojů. Do toho házení téměř každé postavy z arény a zpět kvůli frakcím.
Pak příprava a hraní přítomných npc od šlechty po stráže, což dělal převážně Desmond. Rejty: focení a dohled. :wink: Prostě takhle pojaté to není práce pro jednoho člověka. V podstatě jsme se kolem toho s Xantipou motali od rána až do pozdního večera. Upřímně kdybych věděl, jaký bič na sebe pleteme, když jsme tu sérii vymýšleli, asi bych do toho nešel.

Na druhou stranu to lovení potvor dává prostor pro spousty miniquestíků a to je fajn. A samotný turnaj, i když není tak akční jako různé hromadné boje, snad také pobavil a nebyla to vyloženě nuda. A je to prostě turnaj, který můžeme dělat jako DM a nemohli jsme ho dělat jako hráči, což je fajn a nechává to dost prostoru na turnaje i hráčům, kteří možnosti DM nemají.

Takže díky všem co i po technických potížích v prvním turnaji přišli. Snad jste se bavili a doufám, že přijdete i na další turnaje. A samozřejmě díky v podstatě celému DM týmu, že se mnou pracuje na realizaci každé takové kraviny. :)

Teď si dáme pár dní pauzu a pak vyhlásíme odchyt potvor pro turnaj Draka.

Re: Poděkování

Posted: 13:28 31. Jan 2011
by Rejty
Já tam ve výsledku nic nedělal, takže poděkování patří ostatním. :wink: