Page 139 of 329

Re: Vtípky

Posted: 17:18 28. Oct 2011
by Prasokralik
Lord_Berserk wrote:Alabamskej chlap . . . zbije zenu a de spat !!! :mrgreen:
http://www.youtube.com/watch?v=PFcI0-8qcZU
se mi zdálo, nebo v tý reklamě vystupuje i serafína?

Re: Vtípky

Posted: 17:36 28. Oct 2011
by Lord_Berserk
:D Zdalo !!!
*udela sipku u Riena smerem na prvni misto v seznamu*

Re: Vtípky

Posted: 20:38 28. Oct 2011
by Molly23
Tenhle rus mě ted dost pobavil... cože? Obrněným transportérem do McDrivu? :D:D:D:D

http://www.youtube.com/watch?feature=iv ... yoAP10uKTk

Re: Vtípky

Posted: 20:49 28. Oct 2011
by Molly23
Jooo a takhle si američtí věřící vydělávají na kostel... ten motorkář je nejdrsnější!

http://www.youtube.com/watch?v=7FX7AdAIxcY

Re: Vtípky

Posted: 23:59 29. Oct 2011
by Molly23
Ariin stahovací nožík...

http://www.tesaky.com/foto/varlatovka1.jpg

Re: Vtípky

Posted: 15:40 30. Oct 2011
by -RoF-
http://www.youtube.com/watch?v=QDx6KtgqOJY&NR=1

Lekce 1 pro Hraničáře :roll:
Lekce 2 pro WM / mnichy :twisted:
Lekce 3 pro SD :)
Lekce 4 pro Paladiny :roll:
Lekce 5 pro Arii :oops:
Lekce 6 pro AA :D

Re: Vtípky

Posted: 01:08 31. Oct 2011
by Molly23
Frontman kapely Destruction, zřejmě po nějaké kalbě...

Re: Vtípky

Posted: 16:55 31. Oct 2011
by Braenn
Image

Re: Vtípky

Posted: 17:07 31. Oct 2011
by de Aers
Tak to mě dostalo :D

Re: Vtípky

Posted: 00:13 01. Nov 2011
by Molly23

Re: Vtípky

Posted: 02:47 01. Nov 2011
by J.F.Payne
Na školu nevalné pověsti přijde nová učitelka zeměpisu. Otevře dveře do třídy, postaví se před žáky a začne: "Děti chtěla bych Vám říct...." Ale děti po paní učitelce začnou házet papírky a křičet,aby vypadla. Celá uplakaná vyběhne ven a utíká za ředitelem.
Ředitel povídá... "Paní kolegyně, já Vás chápu, ale jak to učil Komenský? Děti je třeba zaujmout a potom začít vykládat. Tak se pojďte podívat."
Ředitel rozkopne dveře do třídy a povídá "Nazdar parchanti!"
"Ahoj řediteli!" odpoví třída sborem.
"Dokážete vy polointeligentní hovada natáhnout prezervativ na glóbus?"
"A co je to glóbus?"
"Právě to vám teď vysvětlí vaše nová učitelka."

Re: Vtípky

Posted: 02:52 01. Nov 2011
by J.F.Payne
Meditace nad smutným sexuálním údělem upírů:

http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 1221_n.jpg

Re: Vtípky

Posted: 12:12 01. Nov 2011
by Braenn
Image
Image
Image
Image

Re: Vtípky

Posted: 18:05 01. Nov 2011
by Molly23
Bohoslovecká univerzita Šerca Ježišovho v Hostoviciach

Priatelia, dovoľujeme si vás upozorniť, že Katolícke krematórium sv. Napalma z Antiochie ponúka výrazne zľavy, ak kremácia príbuzného prebehne ešte za jeho života (odpadajú poplatky za márnicu, prevoz tela a pod.).
V prípade potreby nájdete telefónne číslo na vrátnici.

Re: Vtípky

Posted: 21:35 01. Nov 2011
by Molly23