Page 139 of 329
Re: Vtípky
Posted: 17:18 28. Oct 2011
by Prasokralik
se mi zdálo, nebo v tý reklamě vystupuje i serafína?
Re: Vtípky
Posted: 17:36 28. Oct 2011
by Lord_Berserk

Zdalo !!!
*udela sipku u Riena smerem na prvni misto v seznamu*
Re: Vtípky
Posted: 20:38 28. Oct 2011
by Molly23
Tenhle rus mě ted dost pobavil... cože? Obrněným transportérem do McDrivu?

:D:D:D
http://www.youtube.com/watch?feature=iv ... yoAP10uKTk
Re: Vtípky
Posted: 20:49 28. Oct 2011
by Molly23
Jooo a takhle si američtí věřící vydělávají na kostel... ten motorkář je nejdrsnější!
http://www.youtube.com/watch?v=7FX7AdAIxcY
Re: Vtípky
Posted: 23:59 29. Oct 2011
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 15:40 30. Oct 2011
by -RoF-
http://www.youtube.com/watch?v=QDx6KtgqOJY&NR=1
Lekce 1 pro Hraničáře
Lekce 2 pro WM / mnichy
Lekce 3 pro SD
Lekce 4 pro Paladiny
Lekce 5 pro Arii
Lekce 6 pro AA

Re: Vtípky
Posted: 01:08 31. Oct 2011
by Molly23
Frontman kapely Destruction, zřejmě po nějaké kalbě...
Re: Vtípky
Posted: 16:55 31. Oct 2011
by Braenn
Re: Vtípky
Posted: 17:07 31. Oct 2011
by de Aers
Tak to mě dostalo

Re: Vtípky
Posted: 00:13 01. Nov 2011
by Molly23
Re: Vtípky
Posted: 02:47 01. Nov 2011
by J.F.Payne
Na školu nevalné pověsti přijde nová učitelka zeměpisu. Otevře dveře do třídy, postaví se před žáky a začne: "Děti chtěla bych Vám říct...." Ale děti po paní učitelce začnou házet papírky a křičet,aby vypadla. Celá uplakaná vyběhne ven a utíká za ředitelem.
Ředitel povídá... "Paní kolegyně, já Vás chápu, ale jak to učil Komenský? Děti je třeba zaujmout a potom začít vykládat. Tak se pojďte podívat."
Ředitel rozkopne dveře do třídy a povídá "Nazdar parchanti!"
"Ahoj řediteli!" odpoví třída sborem.
"Dokážete vy polointeligentní hovada natáhnout prezervativ na glóbus?"
"A co je to glóbus?"
"Právě to vám teď vysvětlí vaše nová učitelka."
Re: Vtípky
Posted: 02:52 01. Nov 2011
by J.F.Payne
Re: Vtípky
Posted: 12:12 01. Nov 2011
by Braenn
Re: Vtípky
Posted: 18:05 01. Nov 2011
by Molly23
Bohoslovecká univerzita Šerca Ježišovho v Hostoviciach
Priatelia, dovoľujeme si vás upozorniť, že Katolícke krematórium sv. Napalma z Antiochie ponúka výrazne zľavy, ak kremácia príbuzného prebehne ešte za jeho života (odpadajú poplatky za márnicu, prevoz tela a pod.).
V prípade potreby nájdete telefónne číslo na vrátnici.
Re: Vtípky
Posted: 21:35 01. Nov 2011
by Molly23