Page 139 of 331
Re: Poděkování
Posted: 14:12 31. Jan 2011
by Radim
Takže ten prst smrti si na mě vyprášil ty Damiane jo?

ty potvoro nekro v Karathe,aspoň ta mrcha měla být hned popravená

.
Jinak díky všem líbilo se mi to a těším se na další kolo
Re: Poděkování
Posted: 14:27 04. Feb 2011
by Radim
Děkuji moc DG za stručné reálie podtemna a těším a doufám se že se ještě rozrostou.Moc dobře se to čte

Re: Poděkování
Posted: 00:27 05. Feb 2011
by Miell
Velký dík Werdimu za dnešní kouzelný večer! Faruš i já jsme si ho náramně užily.. víc takových by to chtělo

Re: Poděkování
Posted: 18:09 05. Feb 2011
by BelamoAmo
Taky děkujeme, bylo tej fajné.

Re: Poděkování
Posted: 20:13 05. Feb 2011
by Radim
Po dlouhé odmlce sem potkal bratry z podtemna v povchňanské podobě a mooooc sem se bavil.
Opravdu děkuji,je vidět že RP nevymizelo a u nic to ani jinak nejde!!!
Díky Theogile a Awadare
Re: Poděkování
Posted: 04:03 06. Feb 2011
by slencak
Díky neznámý sedláku s kosou a nešikovná plochá dámo, jdu si shánět asistenčního psa

Re: Poděkování
Posted: 12:19 06. Feb 2011
by Theogil I
Radim wrote:Po dlouhé odmlce sem potkal bratry z podtemna v povchňanské podobě a mooooc sem se bavil.
Opravdu děkuji,je vidět že RP nevymizelo a u nic to ani jinak nejde!!!
Díky Theogile a Awadare
Naopak, my musíme poděkovat za krásné odpoledne a večer. Skoro jsem se bál, že už na Thalii nejsou "normálové" ... opak je pravdou ... takže na oplátku ... díky moc, těším se na další chvilky ve hře.
Re: Poděkování
Posted: 20:46 06. Feb 2011
by Molly23
Děkuji panu DenGrassovi za pěknou přednášku a následnou společností při pozdním obědě. Také děkuji Kucíkovi, že se k nám při jídle připojil a fajn s námi pokecal. Bylo to super odpoledne.
Re: Poděkování
Posted: 21:45 07. Feb 2011
by de Aers
Děkujeme Holywoodskej režisére
Re: Poděkování
Posted: 21:51 07. Feb 2011
by Bahnak
To já děkuji vám, jsem netušil že mě ještě něco může rozhodit či úplně překvapit.
Má pověst asi utrpěla vážný šrám... budu to muset nějak kompenzovat...
Re: Poděkování
Posted: 11:11 08. Feb 2011
by White wolf
Hehe i já se připojuju hezká svatba i když to bylo takle narychlo.

Moc dík za nevěstu*uculí se*
Re: Poděkování
Posted: 00:53 11. Feb 2011
by Miell
Opět musím poděkovat svým dnešním společníkům.. byla to báječná hra

Re: Poděkování
Posted: 16:04 11. Feb 2011
by wsweetjane
Chci poděkovat Álie a Awkenovy za báječný čtvrteční večer - Megan ani já sme se dlouho takhle dobře nebavily!!! X-D
Akorát ten bolehlav ráno...X-D
Re: Poděkování
Posted: 13:51 12. Feb 2011
by pilnik
Dneska je krásně a mám nějakou děkovací náladu...
Tak bych chtěl poděkovat všem, co udílejí Gutharovi lekce života.
Ať už to jsou drowové(urlaen, Shinaia) nebo povrchňané jako Griswold Deek, Rotjare, Gardisté atd....
Za Berta bych chtěl poděkovat Miawill, která ho, ač se Bert považuje za světáka znalého kde čeho, dokáže něčím vždy překvapit
a dále pak Bagovi, Arii, Theuregovi,Elverin, W. Kitovi,Vilmě, Rienovi a v neposlední řadě DM Desmondovi, který skvěle oživuje dění v Karathe...
Díky.
Re: Poděkování
Posted: 15:03 12. Feb 2011
by Radim
Na oplátku ti poděkuji taky pilniku a taktéž i Rot´jaremu,oživení v mém případě nudného craftu přijde někdy opravdu vhod.