Page 140 of 331
Re: Poděkování
Posted: 22:09 13. Feb 2011
by cmon
Díky za dnešní tunaj.
Re: Poděkování
Posted: 23:22 13. Feb 2011
by Pajule
díííky za turnaj, bylo fakt na co koukat a moc se mi to líbilo

a pak velikánský dík těm co se motali kolem Elenë hlavně Rienovi a Álijce bylo to fajn moc
Re: Poděkování
Posted: 23:24 13. Feb 2011
by Prasokralik
Chápu to správně že už je po Elen? Jestli jo, tak díky za hru pajky, škoda

Re: Poděkování
Posted: 23:25 13. Feb 2011
by mandos
Jo já zas díky Elen za hru bylo to fajn, většinou sranda

Re: Poděkování
Posted: 09:49 14. Feb 2011
by pilnik
Tak jo, díky za turnaj všem zúčastněným a hlavně Morusovi, který stál při mně...
Re: Poděkování
Posted: 10:15 14. Feb 2011
by tao kan
turnaj povedený, je super sledovat jak se někteří hráči výborně drží svých charakterů a hrajou je do puntíku. Radost s vámi hrát, díky!
Re: Poděkování
Posted: 10:53 14. Feb 2011
by -RoF-
tao kan wrote:turnaj povedený, je super sledovat jak se někteří hráči výborně drží svých charakterů a hrajou je do puntíku. Radost s vámi hrát, díky!
Myšleno ironiky nebo jak?
Jináč ale taky díky.
Opět splněn cíl, kdy se účastnilo víc jak 8 postav a víc jak 8 sledovalo zápasy.
Tohle dá vždy fajn motivaci pokračovat dál a vymýšlet něco další

.
Na konci sice škoda, že hodně osob odešlo, přemýšlel jsem dát jestě zápas "všichni proti všem". Ale co už, to snad jindy

Re: Poděkování
Posted: 11:19 14. Feb 2011
by tao kan
-RoF- wrote:Myšleno ironiky nebo jak?
nene, musím psát víc smajlíků

. Mě se to moc líbilo. Vypíchnu třeba povedené postavy: Bertold, Auriel,Rumová víla a mnohé další. Jen tak dál, výborně dotváříte atmosféru. Myšleno vážně.
Re: Poděkování
Posted: 13:35 14. Feb 2011
by LDamian
Děkuji za turnaj, bavilo mne to.

Re: Poděkování
Posted: 01:06 16. Feb 2011
by -darkvision-
Chtěl bych strašně moc poděkovat DM MAKU a DM BAHŇÁK. Hlavně za dnešek, ale i za veškeré jiné dny, či akce s nimi. Rád bych poděkoval i celému klanu Zau'ndar za vše, co jsme společně prožili. A dále bych poděkoval i Elundrien Rrorrok, že mě napráskala a týmu, jak to bravurně vyřešil. A v poslední IC dění mé postavy.
Ač jsem se toho vskutku moc bál, nakonec jsem si to parádně užil. A nelituji toho co se stalo. Konec krásnej.
Ještě jednou velké díky Vám všem. * bejt tu smajlík pusinky, tak ho sem dám
*
Re: Poděkování
Posted: 01:22 16. Feb 2011
by Bahnak
Poděkování je na místě i tobě Darku, jen málokdo dokáže s chladnou hlavou přijmout definitivní konec své postavy. Tys to dokázal a dokonce jsme se u toho nakonec bavili.
Neměl jsem možnost být u smrti Berse což mě dodnes mrzí, tak tohle byla alespoň malinká náplast.
Hledaný čaroděj byl dopaden, Olath Deis vám přeje všem dobrou chuť, dnes máme čarodějov mozeček obzvláště vypečený!
A jeden snímeček z pekla jako velké poděkování MAKUovi, který to vzal pěkně za koule

Re: Poděkování
Posted: 13:59 23. Feb 2011
by Radim
Nedá mi to a musím poděkoval LDamianovi za včerejší noční cvičný souboj v prahvozdu proti Merakhovi.Nejkrásnější,nejdelší a krásně vyrovnaný souboj co sem na Thalce zažil.....Díky
edit: Gris-Merakh 1:0

Re: Poděkování
Posted: 18:33 23. Feb 2011
by LDamian
Radim wrote:Nedá mi to a musím poděkoval LDamianovi za včerejší noční cvičný souboj v prahvozdu proti Merakhovi.Nejkrásnější,nejdelší a krásně vyrovnaný souboj co sem na Thalce zažil.....Díky
edit: Gris-Merakh 1:0

Tsss prolhana tlamo.

Bylo to 1:1 a to tezis proste z toho, ze ty upravy kam mi zlikvidovaly jinak krasny build.
Ale jinak taky diky, bylo to fajn.

Re: Poděkování
Posted: 19:14 23. Feb 2011
by Radim
První se nepočítal to bylo bez přípravy

Re: Poděkování
Posted: 19:48 23. Feb 2011
by Agnoros
možná to patří trošku jinam

ale co už. Strašně moc se mi po Vás stýská. Zrovna stahuju znova tu haldu haků a těším se až Vás všechny znovu uvidím včetně podtemnanů !
