Page 15 of 214
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 22:49 27. Jul 2008
by Krata
Trpaslík na skřetovi! parááda

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 13:54 12. Aug 2008
by Pivo
Ohnivci.Krásné příšerky co mají imku na kritik a zákeřné.Vůdce má jako bonus ohnivou auru.Pěkný dungeon,ktery většina dobrodruhu mime.Důvody to má dva:není žádna legrace se dolů dostat a když už se tam člověk proseká čeká ho dole zcela minimalní poklad

a jako bonus pár pastí

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:07 12. Aug 2008
by pepa48
Mně se zrovna ten dungeon vždy docela líbil. To že ho nedá wm se zlodějem stejně dobře jako třeba sněžný tigry neznamená, že tam nikdo nechodí

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:09 12. Aug 2008
by Daanri
Jop, praveze ten dungeon je navstevovany hodne casto.

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:14 12. Aug 2008
by Theogil I
pepa48 wrote:Mně se zrovna ten dungeon vždy docela líbil. To že ho nedá wm se zlodějem stejně dobře jako třeba sněžný tigry neznamená, že tam nikdo nechodí

Pepi, jestli to spíš nebylo myšleno tak, že odměna není adekvátní riziku. Dřiv nahoře bývali malí plamínci, teď jsem tam viděl ty velké potvory a ti jsou už tužší materiál, jinak mě se ten dung líbil ze všech nejvíc, asi proto, že tam byl Theogilův oblíbený kobalt muhehe.

Samo nemůžu soudit po wipu jsem nakouk jen do prvního patra a zdrhal jsem jako by mi za patama hořelo nebo že by mi tam vážně hořelo? *podrbe se na hlavě*
Edit.: no pokud je to navštěvovaná lokace pak je asi vše v pořádku - tedy pro postavičky, ohňíčci mají asi peška

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:15 12. Aug 2008
by Pivo
pepa48 wrote:Mně se zrovna ten dungeon vždy docela líbil. To že ho nedá wm se zlodějem stejně dobře jako třeba sněžný tigry neznamená, že tam nikdo nechodí

Já jsem wm a dám ho.Dávám už dávno jen tam nikdo jinej nechodí nebo když jsem v parte tak mi někdo řekne,že mu to za to nestojí a jde dál .Snažím se pouze o vyvážení dungeonů.Za 3K se ti na to každej vykašle kromě dobrých RP hráčů.
O návštevnosti této lokace silně pochybuji

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:21 12. Aug 2008
by pepa48
Pivo wrote:pepa48 wrote:Mně se zrovna ten dungeon vždy docela líbil. To že ho nedá wm se zlodějem stejně dobře jako třeba sněžný tigry neznamená, že tam nikdo nechodí

Já jsem wm a dám ho.Dávám už dávno jen tam nikdo jinej nechodí nebo když jsem v parte tak mi někdo řekne,že mu to za to nestojí a jde dál .Snažím se pouze o vyvážení dungeonů.Za 3K se ti na to každej vykašle kromě dobrých RP hráčů.
O návštevnosti této lokace silně pochybuji

však já vim, že jsi wm, a nepsal jsem, že ho nedáš, ale chci jen říct, že jsou prostě i postavy, které ten dung dají snáz než postavy, které se zaměřují na kritiky a sneaky... no a ohledně toho pokladu nevim přesně jak to tam teď padá, ale nemyslim si, že by to byla nějaká hrůza.. no ale asi by se k tomu měl spíš vyjádřit Rejty
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 14:48 12. Aug 2008
by kucik
Přiznám se, že už je to nějakej ten pátek, co jsme tam chodili, ale bejval to hodně oblíbenej dung. Jednak tam bejval hodně dobrej loot, druhak to bylo vždycky docela o nervy a nakonec pasti tam byly nejlepší v dosahu.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:01 12. Aug 2008
by Pivo
kucik wrote:Přiznám se, že už je to nějakej ten pátek, co jsme tam chodili, ale bejval to hodně oblíbenej dung. Jednak tam bejval hodně dobrej loot, druhak to bylo vždycky docela o nervy a nakonec pasti tam byly nejlepší v dosahu.
Problem je loot

Ze všech dungeonů je jednoznačně nejslabší.Zlaté stoky

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:09 12. Aug 2008
by kucik
Možná tam chyběj ty recepty, co tam bejvaly. Zas přibude jiná věc.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 15:27 12. Aug 2008
by nomis_b
Theogil I wrote:Theogilův oblíbený kobalt muhehe.
Ver mi, ze se moc tesim, az tam zase budes moct chodit tezit.. jen s tim kobaltem.. no nevim nevim, ale asi uz si ho tam nenakopes. Kobaltova ruda jiz asi na Thalii nebude. Nejak nam pri vytvareni craftu prebyvala
Jinak at nejsem mimo misu, tady je moje jedina vec, na co se ja na Thalii tesim:
At uz je hotovej craft, protoze se pak budu zase moct vratit ke zvetsovani poctu Q na povrchu

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 20:39 12. Aug 2008
by Rejty
Mne ten dung s ohnivcema neprijde nijak moc nebezpecnej. Jinak na Thalii je tolik dungu, ze nemuzou vsichni chodit do vsech. Mohl bych jmenovat mista, kam vubec nikdo nechodi, treba do bazin.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:23 16. Aug 2008
by Chodec
Nazdar.
Hraji přes půl rok na Demoně a přemýšlím o Thálii.
Je zde ještě pořád skryto počet životů při přechodu na další úroveň?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:47 16. Aug 2008
by Pivo
Chodec wrote:Nazdar.
Hraji přes půl rok na Demoně a přemýšlím o Thálii.
Je zde ještě pořád skryto počet životů při přechodu na další úroveň?
Ano je.Demona jo to je peklo na zemy.Tady zapomeň na buildy,smrt tu bolí,ale je tu nádherně a DM tým odvádí skvělou práci!!!
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:50 16. Aug 2008
by Sathiran
Mno, ja se sem taky tesim, ale zatim cekam na odkryti drowi casti fora, tak to tu jen tak prolezam - a kdyz uz jsem se sem zapojil, tak mi na Thalii chybi oprava nejakych veci na webu, napriklad v pravidlech jsou stale zakazane veskere subrasy a doslova se tam pise, ze "na Thalii neni Podtemno", coz mi prijde jako slusna mystifikace
ph: neboj, podtemno je a jako živý
přistup do podtemný části fóra ti musí dát rejty, páč je to nějaký pojebaný, vydrž
možná by moh jaara, když je teď zas aktivní, hm ?