Page 15 of 329
Re: Vtípky
Posted: 23:07 20. Jul 2008
by Kiri
Vtip dne

:D:D
Re: Vtípky
Posted: 12:40 30. Jul 2008
by Daanri
Re: Vtípky
Posted: 20:25 05. Aug 2008
by melvik
Re: Vtípky
Posted: 22:51 05. Aug 2008
by Sveneld
Re: Vtípky
Posted: 01:00 14. Aug 2008
by Sveneld
Re: Vtípky
Posted: 13:59 19. Aug 2008
by kucik
U beskydského salaše zastaví tmavé auto českoněmecké výroby s pražským
číslem a mladý muž v kvádru se ptá bači: „Když vám přesně řeknu, kolik pasete
ovcí, dáte mi jednu?" Bača souhlasí, mladík vytáhne notebook, přes mobil se
napojí na internet a on-line záběry z družice, zazoomuje, spočítá a hlásí:
„328". Bača potvrdí, mladík popadne nebohé zvíře a cpe jej do kufru služebního
auta. Ale bača se ptá: „Když uhodnu vaši profesi, vrátíte mi ji?" Teď souhlasí
mladík a bača uhodne, že je IT manažer. „Jak jste to uhodl?" „To je přece jasné,
jste tady, i když vás nikdo nezval, říkáte mi informace, které dávno znám,
přišel jste mě pěkně draho a kromě toho tomu hovno rozumíte, protože si
nakládáte ne ovci, ale mou fenku čuvače."
Re: Vtípky
Posted: 14:46 19. Aug 2008
by darmonlor
K tématu:
Vejde turista v San Francisku do obchodu se zvířaty a prohlíží si opice.
V tom vejde jiný chlap, jde rovnou k prodavači a říká: "Prosím jednu opici typu C++."
Prodavač mu ji podá, chlap zaplatí 5000 dolarů a odejde.
Překvapený turista se ptá: "Prosím vás, co to bylo za opici, že byla tak drahá?"
"No, víte, ona dokáže programovat v C++, bez chyb, efektivně, úhledný kód. Velmi dobrá investice."
"A tamty opice?"
"Ty stojí 10 000 dolarů, ale umí programovat v C++, v Javě a ovládají XML."
"Proboha, a tam máte opici za 50 000! Co dokáže ta?"
"No, abych řekl pravdu, ještě jsem ji neviděl nic dělat, ale ostatní opice ji oslovují 'project manager'."
Re: Vtípky
Posted: 15:11 19. Aug 2008
by nomis_b
Objednejte nekdo tak tri opice, staci s tim C++ na doscriptovani craftu Thalie! NWN na nem vlastne stoji

Re: Vtípky
Posted: 13:47 29. Aug 2008
by Pivo
Re: Vtípky
Posted: 10:50 01. Sep 2008
by Jonny
Re: Vtípky
Posted: 13:49 01. Sep 2008
by Neithan1
Re: Vtípky
Posted: 10:52 16. Sep 2008
by Theogil I
Nemůžu si pomoct, ale Haldeth to hodil do vtipů na Demonu a některé mě tak rosesmáli, že vás o to nechci připravit.
http://www.pisnezlarpu.wz.cz/vtipy.htm
... obzbláště ten s těmi trpaslíky co zvládnou 3 a více elfů je moc povedený a hlavně pravdivý

Re: Vtípky
Posted: 11:07 16. Sep 2008
by orcbutcher
Theogil I wrote:Nemůžu si pomoct, ale Haldeth to hodil do vtipů na Demonu a některé mě tak rosesmáli, že vás o to nechci připravit.
http://www.pisnezlarpu.wz.cz/vtipy.htm
... obzbláště ten s těmi trpaslíky z zvládnou 3 a více elfů je moc povedený a hlavně pravdivý

ten je opravdu povedený!!!

Re: Vtípky
Posted: 19:04 26. Sep 2008
by Krata
Dnes kolem sedmé hodiny sem měl hovor
Krata: zdar
Nomis: čau, prosimtě jsi už v praze?
Krata: eh.. nejsem
Nomis: no já sem tady a nemůžu najít tu hospodu, nevíš kde to je?
Krata: ty si jel do prahy na sraz?
Nomis: jo jel..
Krata: sraz je až zejtra.. 27
Nomis: ....
Nomis: COŽE?!
Nomis nakonec přiznal že by se měl někdy kouknout do kalendáře a zkusí obvolat nějaké známé jesli u nich nemůže přespat.. tak doufám že dnešní noc nebude trávit na lavičce

Re: Vtípky
Posted: 19:42 26. Sep 2008
by Pajule
chudák...by mi asi klelplo dyby se mi to stalo..v praze
