Page 15 of 51

Re: Pady serveru

Posted: 23:37 28. Apr 2009
by Sveneld
cestovani - ivor. jezirko

Re: Pady serveru

Posted: 23:52 28. Apr 2009
by innfra
Dobrý večer totálně v prdeli... přišel jsem o katanu za 300 měšců 10 broušených granátů co jsem vybral z trezoru že vyleštim a prodám takže ušlej zisk hodně vysokej no a přibyli mi 2 vyleštěný granáty co jsem prodal za 3x cenu a platba za enchant sandře... prosím o pomoc, nebo mi jebne...
snad pomůže screen co jsem udělal těsně před tim než mě to kicklo... přidám v editu až to překopčim z NB, pls někdo do hry, jestli je ještě online
BTW chybí mi tu velekj šibeniční smajlík

Edit: tady ten screen:
Thalie 1.9_0001l.jpg
Edit 2: a co jsem dělal tak hroznýho? ZASE JSEM ŠEL Z BANKY DO DÍLNY !!!
*dál už jen panika*

Re: Pady serveru

Posted: 00:09 29. Apr 2009
by innfra
Tak jsem se přesvědčil co všechno jsem ztratil udělal si screen výpisu, že jsem nic nikam nezašil a odlogl se, dokud mi někdo nenapíše na ICQ, že můžu do hry tak mě tam neuvidíte, chci ty věci Z5...
ICQ 239 191 148

Re: Pady serveru

Posted: 08:19 29. Apr 2009
by Krata
vyřešeno

Re: Pady serveru

Posted: 11:04 29. Apr 2009
by jachyra
ja sa pridávam ku včerajšiemu pádu - prišla som o pekne veľa xp v crafte a o prsteň, čo mi Sandra vyrobila .... ;(

reku budem v hre, ale asi len niekde posedávať, bo sa mi bez hore uvedených vecí neoplatí ani craftiť, ani bojovať ;(

Re: Pady serveru

Posted: 12:09 29. Apr 2009
by innfra
No 300K je krásnej balík ale NIC s ním neumlátim...

Re: Pady serveru

Posted: 12:22 29. Apr 2009
by Kiri
Jakt ot ak ctu tak sem asi dite stesteny :D :mrgreen:

Re: Pady serveru

Posted: 12:35 29. Apr 2009
by DenGrasse
jo to já taky.. 300K jsem nikdy neviděl :mrgreen:

Re: Pady serveru

Posted: 12:49 29. Apr 2009
by Bahnak
DenGrasse wrote:jo to já taky.. 300K jsem nikdy neviděl :mrgreen:
300k? to neni cena ani 10ti prasku na mithril.... cačni craftit, pochopíš cenu peněz :-)

Re: Pady serveru

Posted: 12:56 29. Apr 2009
by innfra
no jeden prášek na platinu stojí přes 27 měšců zlata...

Re: Pady serveru

Posted: 12:57 29. Apr 2009
by DenGrasse
craftim vod chvíle kdy spustili alchymii, dávno předtim než jsi se poprvé nalogoval na server jako malé bahňátko :mrgreen:

Re: Pady serveru

Posted: 16:21 29. Apr 2009
by innfra
Jentak si stojim v podtemnu u sladů a nemám do čeho vrazit kudlu... Co s tím zase je ?

Re: Pady serveru

Posted: 16:33 29. Apr 2009
by ravangorn
Drcení bylinek

Re: Pady serveru

Posted: 17:15 29. Apr 2009
by innfra
tak skvělý projdu se po lokaci kterou jsem vybil bez problémů před pádem, koukám na film a prc najednou v ceste starej smrtící salad a čau párky, nemám meč jsem nasranej a ještě k tomu IK v podsvětí... a Ještě mám RL chřipku, Kdo má víc ? :x :x :x

Re: Pady serveru

Posted: 17:23 29. Apr 2009
by Kiri
innfra wrote:tak skvělý projdu se po lokaci kterou jsem vybil bez problémů před pádem, koukám na film a prc najednou v ceste starej smrtící salad a čau párky, nemám meč jsem nasranej a ještě k tomu IK v podsvětí... a Ještě mám RL chřipku, Kdo má víc ? :x :x :x
Muzu te dodelat? Si nemocnej, bejt normalni tak todle neresis :roll: