Page 15 of 15

Re: CRAFT

Posted: 14:49 15. May 2009
by nomis_b
No opotrebovavaj se normalne. Ale jak sem zjistil, tak diky tomu, ze craftove vyrobky maji nastavenou zapletku, tak je jejich oprava == 0

Tedy je opravis zadarmo. Odstraneni zapletky je vsak sptane reseni, protoze by pak sli veci prodat v obycejnych obchodech. Sice jsou ty veci vyrobene s naklady, ale bojim se toho, kdyby tam ta zapletka nebyla, napr u ocarovanych veci by ta cena mohla byt ohodne vetsi v obchodech.

Re: CRAFT

Posted: 15:18 15. May 2009
by innfra
sakra já si to zase šněruju do hvozdu a teď jsem si vzpomněl že nemám opravenou zbraň :(, musim Z5 do karathy... nešla by bedna taky dát ke kováři v awrielu :?:

Re: CRAFT

Posted: 16:59 15. May 2009
by kucik
Zápletka tomu v podstatě nevadí. Může se po dobu opravy zrušit, zjistit cena a zas obnovit.