Page 15 of 33

Re: Váš portret

Posted: 15:09 17. May 2010
by KaTo
Mno...tady je moje "maličkost" a zároveň s mou častou "výmluvou": //sorry kluci, ještě s váma nemůžu do dungu, dítě pořád nespí.
IMG_0720_mensi.jpg
Sice to není vidět, ale oba máme (kromě ovladačů na televizi a na počítač) angínu :twisted: .

Re: Váš portret

Posted: 19:12 17. May 2010
by Luelle
Sašenko nech pana lektora :D :D :D

Re: Váš portret

Posted: 21:43 18. May 2010
by Krata
KaTo wrote:Mno...tady je moje "maličkost" a zároveň s mou častou "výmluvou": //sorry kluci, ještě s váma nemůžu do dungu, dítě pořád nespí
kterej z vás dvou je to dítě? :)

promin, neodolal sem :)

Re: Váš portret

Posted: 09:59 19. May 2010
by Miell
Krata wrote:
KaTo wrote:Mno...tady je moje "maličkost" a zároveň s mou častou "výmluvou": //sorry kluci, ještě s váma nemůžu do dungu, dítě pořád nespí
kterej z vás dvou je to dítě? :)

promin, neodolal sem :)
Oba! Oba jsou děti! :lol: :lol: :lol: Jen jeho nemusím dvakrát pobízet do jídla! :lol:

Re: Váš portret

Posted: 10:39 19. May 2010
by Nalkanar
Miell wrote:
Krata wrote:
KaTo wrote:Mno...tady je moje "maličkost" a zároveň s mou častou "výmluvou": //sorry kluci, ještě s váma nemůžu do dungu, dítě pořád nespí
kterej z vás dvou je to dítě? :)

promin, neodolal sem :)
Oba! Oba jsou děti! :lol: :lol: :lol: Jen jeho nemusím dvakrát pobízet do jídla! :lol:
Co jsem viděl, tak jeho spíš pak musí od jídla táhnout pryč, aby nevyžral celou kuchyň i s nádobím a nábytkem :mrgreen:

Re: Váš portret

Posted: 23:29 20. May 2010
by Pajule
Luelle wrote:Sašenko nech pana lektora :D :D :D

tééž sem si na to vzpomněla jen mi tu ted chybí ten tučnáček :D

Re: Váš portret

Posted: 21:34 24. May 2010
by Lord_Berserk
tak sme prekvapive prezili ten boj o vejkedu ... dik zucastnenejm a esi mate nekdo naky foto ja nasel jen na rajceti todle (poznej se v davu) :)

http://img5.rajce.idnes.cz/d0505/3/3449 ... 0_2770.jpg

http://img5.rajce.idnes.cz/d0501/3/3457 ... /konec.jpg

Re: Váš portret

Posted: 23:35 24. May 2010
by Pajule
každej v černym jen ondrášek má bílou vestu :mrgreen:

Re: Váš portret

Posted: 23:36 24. May 2010
by -darkvision-
Pajule wrote:každej v černym jen ondrášek má bílou vestu :mrgreen:
Ja vubec nevim kdo je kdo :shock:

Re: Váš portret

Posted: 23:41 24. May 2010
by Lord_Berserk
Pajule wrote:každej v černym jen ondrášek má bílou vestu :mrgreen:
:mrgreen: no bylo to tam jak na funuse kazdej v cernym :mrgreen:

Re: Váš portret

Posted: 01:46 25. May 2010
by wooh
Abych nebyl pozadu tak přihodím foto ať víte, s kým máte tu čest :lol: xD
Image

Re: Váš portret

Posted: 06:41 25. May 2010
by Pajule
Lord_Berserk wrote:
Pajule wrote:každej v černym jen ondrášek má bílou vestu :mrgreen:
:mrgreen: no bylo to tam jak na funuse kazdej v cernym :mrgreen:

:D škoda,že nemáš ty růžové conversky ,ale černý boty pche :D a wooh má inteligentní barvu toho kola :D

Re: Váš portret

Posted: 07:41 25. May 2010
by Sorrow
Teda bersi, sis vysel a bez valasky jo? :D

Re: Váš portret

Posted: 08:13 25. May 2010
by Krata
wooh wrote:Abych nebyl pozadu tak přihodím foto ať víte, s kým máte tu čest :lol: xD
wooh jezdíš freestyle jo? mě se to líbilo ale dokážu se zabít na normálnim kole, natož na tomhle

Re: Váš portret

Posted: 09:47 25. May 2010
by wooh
Krata wrote:wooh jezdíš freestyle jo? mě se to líbilo ale dokážu se zabít na normálnim kole, natož na tomhle
Jojo toto je freestyle flatland. A co máte proti barvě? :D Ten rám se skvělej, dal jsem na něj balík. Váží cca 1.8kg 8) :)