Page 15 of 33
Re: Váš portret
Posted: 15:09 17. May 2010
by KaTo
Mno...tady je moje "maličkost" a zároveň s mou častou "výmluvou": //sorry kluci, ještě s váma nemůžu do dungu, dítě pořád nespí.
Sice to není vidět, ale oba máme (kromě ovladačů na televizi a na počítač) angínu

.
Re: Váš portret
Posted: 19:12 17. May 2010
by Luelle
Re: Váš portret
Posted: 21:43 18. May 2010
by Krata
KaTo wrote:Mno...tady je moje "maličkost" a zároveň s mou častou "výmluvou": //sorry kluci, ještě s váma nemůžu do dungu, dítě pořád nespí
kterej z vás dvou je to dítě?
promin, neodolal sem

Re: Váš portret
Posted: 09:59 19. May 2010
by Miell
Krata wrote:KaTo wrote:Mno...tady je moje "maličkost" a zároveň s mou častou "výmluvou": //sorry kluci, ještě s váma nemůžu do dungu, dítě pořád nespí
kterej z vás dvou je to dítě?
promin, neodolal sem

Oba! Oba jsou děti!

Jen jeho nemusím dvakrát pobízet do jídla!

Re: Váš portret
Posted: 10:39 19. May 2010
by Nalkanar
Miell wrote:Krata wrote:KaTo wrote:Mno...tady je moje "maličkost" a zároveň s mou častou "výmluvou": //sorry kluci, ještě s váma nemůžu do dungu, dítě pořád nespí
kterej z vás dvou je to dítě?
promin, neodolal sem

Oba! Oba jsou děti!

Jen jeho nemusím dvakrát pobízet do jídla!

Co jsem viděl, tak jeho spíš pak musí od jídla táhnout pryč, aby nevyžral celou kuchyň i s nádobím a nábytkem

Re: Váš portret
Posted: 23:29 20. May 2010
by Pajule
tééž sem si na to vzpomněla jen mi tu ted chybí ten tučnáček

Re: Váš portret
Posted: 21:34 24. May 2010
by Lord_Berserk
tak sme prekvapive prezili ten boj o vejkedu ... dik zucastnenejm a esi mate nekdo naky foto ja nasel jen na rajceti todle (poznej se v davu)
http://img5.rajce.idnes.cz/d0505/3/3449 ... 0_2770.jpg
http://img5.rajce.idnes.cz/d0501/3/3457 ... /konec.jpg
Re: Váš portret
Posted: 23:35 24. May 2010
by Pajule
každej v černym jen ondrášek má bílou vestu

Re: Váš portret
Posted: 23:36 24. May 2010
by -darkvision-
Pajule wrote:každej v černym jen ondrášek má bílou vestu

Ja vubec nevim kdo je kdo

Re: Váš portret
Posted: 23:41 24. May 2010
by Lord_Berserk
Pajule wrote:každej v černym jen ondrášek má bílou vestu


no bylo to tam jak na funuse kazdej v cernym

Re: Váš portret
Posted: 01:46 25. May 2010
by wooh
Abych nebyl pozadu tak přihodím foto ať víte, s kým máte tu čest

xD

Re: Váš portret
Posted: 06:41 25. May 2010
by Pajule
Lord_Berserk wrote:Pajule wrote:každej v černym jen ondrášek má bílou vestu


no bylo to tam jak na funuse kazdej v cernym


škoda,že nemáš ty růžové conversky ,ale černý boty pche

a wooh má inteligentní barvu toho kola

Re: Váš portret
Posted: 07:41 25. May 2010
by Sorrow
Teda bersi, sis vysel a bez valasky jo?

Re: Váš portret
Posted: 08:13 25. May 2010
by Krata
wooh wrote:Abych nebyl pozadu tak přihodím foto ať víte, s kým máte tu čest

xD
wooh jezdíš freestyle jo? mě se to líbilo ale dokážu se zabít na normálnim kole, natož na tomhle
Re: Váš portret
Posted: 09:47 25. May 2010
by wooh
Krata wrote:wooh jezdíš freestyle jo? mě se to líbilo ale dokážu se zabít na normálnim kole, natož na tomhle
Jojo toto je freestyle flatland. A co máte proti barvě?

Ten rám se skvělej, dal jsem na něj balík. Váží cca 1.8kg
